Sayfa 330/621 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku

Bu yasağı dün getırselerdi bırçok ky yı koruyabılırlerdi ama malesef yapmadılar.. İstedikleri gıbı yukarıdan verdıler.. Geç alınmış karar.. Ve bu karar panikle daha çok ky nın malını satmasına sebep olabilir..
    Acaba 7 tl den 14 tl den almayan ky feneri kaçtan aldı.. 40 50 35 ?

2. Kent, Yūzde 0.29 (1bile deģil) halka açık bir hisse. Dolaşımda 600 bin lot var sadece. Adam isterse 10 tl.de yapar, 10.000de
     Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Kent nasıl 100 lerden 2600 oldu 5-6 ayda.. bazen sebeb aramamak lazım. Kent ne yapti maden mi buldu
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu saatten sonra iş maçlara kaldı en kötü yarında satış gelse akşamı Rize galibiyeti p.tesi güzel bir açılışı getirir. Ama birde şöyle bir şey var bugün tarihi zirvesini gördü ve satışı yedi . Sonuçta spor hissesi herşeye gebe

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
     Alıntı Originally Posted by ironiman Yazıyı Oku
    Vayy bee ben sattın zannetmistim..En çok sana sevindim.Yoksa su çıkış zoruma çok gitti 3 yıl kahrını çek bedelisine girip arabayı satirsin sonrada 1 ayda bu hareketi yapsın.İnsallah çok düşmez ama şuan hissede olup keyifle tabana bakmak isterdim...

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    8 senelik beklemeden sonra hedefim zirve görmekti dün zirve bugün üstünü gördü ne yazıkkı kagıda yine bakmadım ama baya yüzde olarak artıdayım dolar bazında bakarsak bir taban daha yersek ucu ucuna geliyor,hatırımdaki sanırım 16 lardan vedalaşmıştınız cok kişi bıkıp satmıştı,ondan sonra 22 gördü daha sonra 7 lere yine bir yolculuk yaptık ben seni aşalardan almıssındır diye tahmin ediyordum,ortalık düzelince yolun düşerse masayı kuralım bekliyorum,benim beklediğim şu bir türlü sonuçlanmayan dava ondan sonra görecem ben bu kagıdı ha yarın hiç yapmadıgım satısı yapabilirimde ama düşerse asalardan almak üzere spek güzelliğini yaptı artık onlara lafım yok toyota arabam var bir araba parasi gitti bir tabanda, Buraktepe kardeşim sanada bol şanslar hayırlı kazançlar dilerim

5. Bende fb yok. Nisanda günlük almışlığım var. 11 civarıydı galiba. Şimdi 44.. Çok artmış görünüyor. Bilsem tabi ki satmazdık. Borsa böyle Bişey. Kimse yarın veya 1 ay sonra fiyatın nerede olacağını bence bilmiyorlar. Çok sert yukarı yaptı. Şahsen hiç tahmin etmediğim fiyatlara gitti. Spekülatif olarak artık 10 da olsa 100 da olsa şaşırmam. Bist 30 dışındaki tüm kağıtlar için böyle oldu bu altı ay.

Para tekniği yapar.

6. Gece mesaisinden kalmayim ama gelen istekler uzerine yayini actim. J o i n kodu. borsayayin8

Konya 520 kusurlerfe yuzde 7,5 arti

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Gece mesaisinden kalmayim ama gelen istekler uzerine yayini actim. J o i n kodu. borsayayin8

Konya 520 kusurlerfe yuzde 7,5 arti
    yayın nerede?

8.  Alıntı Originally Posted by chds Yazıyı Oku
    yayın nerede?
    J o i n . M e sitesine giriyorsun.

Kod. borsayayin8

Sayfa 330/621 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız