Sayfa 331/621 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,927
    5,98 taban fiyatı baz alınır ise bu yükselişte 54,15 tavan fiyatı ile yaklaşık % 900 prim yapmış bir tahta , tavan serilerinin ardından zirveden dönüş teyidi ile taban serilerinin başlaması çok doğal
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by mehmet37 Yazıyı Oku
    8 senelik beklemeden sonra hedefim zirve görmekti dün zirve bugün üstünü gördü ne yazıkkı kagıda yine bakmadım ama baya yüzde olarak artıdayım dolar bazında bakarsak bir taban daha yersek ucu ucuna geliyor,hatırımdaki sanırım 16 lardan vedalaşmıştınız cok kişi bıkıp satmıştı,ondan sonra 22 gördü daha sonra 7 lere yine bir yolculuk yaptık ben seni aşalardan almıssındır diye tahmin ediyordum,ortalık düzelince yolun düşerse masayı kuralım bekliyorum,benim beklediğim şu bir türlü sonuçlanmayan dava ondan sonra görecem ben bu kagıdı ha yarın hiç yapmadıgım satısı yapabilirimde ama düşerse asalardan almak üzere spek güzelliğini yaptı artık onlara lafım yok toyota arabam var bir araba parasi gitti bir tabanda, Buraktepe kardeşim sanada bol şanslar hayırlı kazançlar dilerim
    Sagol dostum. Aklimizdasin. Bugun j o i n actim. Kod borsayayin8 eski arkadaslardan isteyen olursa gelsin yayina.

3. Sanki pek ky yok burda, yoksa çok yazan olurdu. Mal toplu olduğu için mi o kadar yükseldi acaba. İsterlerse tekrar yukarıda yaparlar. Belli de olmaz. Düşerse 25 lere de şaşırmam

Para tekniği yapar.

4. Sporlara brüt takas geldi

Bir de , kuşlu sitede 12numara sayfası var

Orda bugün, Galatasaray ın menecerlere verdiği büyük paralar ile ilgili belgeler vardı. Bu bir vergi kaçırma mı? İncelensin tarzında bi haber..

O da bugün spor hisselerini epey olumsuz etkiliyor. Spor hisselerini baskılıyor, bu tip haberler.

Tam vadeci şort çulara göre haberler)
    Lakin sporların vadelisi yok.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir.

5. İçinizde hala KY' lerin gelip ağlamasını bekleyenleri görmek çok enteresan, size KY gözüyle değil bir Fenerbahçeli gözüyle olanları yazıyorum bu kulüp patlamaya hazır bir volkan gibi bir zamanlar dünya yıldızlarını kadrosunda barındırıp dünyanın en değerli kulüpleri arasında gösterilirken aynı ülkemiz gibi borçları gizlene gizlene bu hale geldi ama devir değişti arkasında 20 milyondan fazla taraftarı olan bir camiadan bahsediyorsunuz, yaptığı kampanyalara katılımın eşi benzeri daha önce bu ülkede görülmemiş durumda ve Ali Koç ile büyük işler beklerken boşa geçen 2 yılın ardından nihayet beklenen haberler üst üste geliyor, borçlar TL' ye çevriliyor, yapılandırılıyor, camianın çocukları 4. yıldız için geri dönüyor, kısasını ortasını uzununu bilmem bu kulüp bu kafayla devam ederse 2 sene sonra bariz bir şekilde üç basamaklı haneler bile taban gözüyle gözükür. Lotu tabanı tavanı benim umrumda değil aramızdaki diğer takım taraftarları açıkça söyleyebiliyor mu bu sene şampiyon biziz diye? Kimle konuşsam bu sene şampiyon fener orası kesin diyor ki yapılan adımlar da bu yönde bu saatten sonra KY neden korksun neden ağlasın? Parayı borçla bulmadıysa bekleyecek keyifle takımını izleyecek.

Hee velev ki takım berbat gitti hisseler 20 lerin altına düştü (ki imkan vermiyorum), o zaman zaten kanser olan tayfaya pek koymaz bundan beter ne olabilir ki zaten deriz yeni başka adayına bakarız
    Yazdıklarım ytd değildir.

6. Duygusal olmayın...
    Özsermaye -450 milyon
    Borç 2.5 katrilyon
    Bedelli ihtimali her daim mevcut
    Bu borcun ne kapanacağı var, ne ödeneceği...
    Nomal bir şirket olsa hissesi 50 kuruş etmez..
    6 tl den 50 tl ye yükselmesi için hiç bir sebep yok, piyasa değeri avrupanın devleriyle yarışıyor !!!
    tamamen spekülatif...
    Hisse 50 tl ye gelmiş, spek malı devretmiş, spk önlem alıyor ))))
    Her yönüyle komedi, yazık insanlara

7.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Duygusal olmayın...
    Özsermaye -450 milyon
    Borç 2.5 katrilyon
    Bedelli ihtimali her daim mevcut
    Bu borcun ne kapanacağı var, ne ödeneceği...
    Nomal bir şirket olsa hissesi 50 kuruş etmez..
    6 tl den 50 tl ye yükselmesi için hiç bir sebep yok, piyasa değeri avrupanın devleriyle yarışıyor !!!
    tamamen spekülatif...
    Hisse 50 tl ye gelmiş, spek malı devretmiş, spk önlem alıyor ))))
    Her yönüyle komedi, yazık insanlara

Haklisiniz. Herzaman yazdigim gibi bu tur hareketler spor hisselerinin dogasinda var. Bu ne ilk ne de son olacaktir

Her yatirimcinin beklentisi vadesi ve risk algisi farklidir. Yeterki spor hisselerine yatirim yapilacak tutar makul seviyelerde olsun ve gerektiginde vade uzatilabilsin. Yoksa kumardan farki kalmaz ve cok can yakar

Basta pandemi olmak uzere okdr belirsizlik varki, kisa surede yeni zirvelerde ya da mart ayi basindaki diplerde gorulebilir

Tum KYlara saglik ve bol kazanc dilerim

8. Borçların ödendiği değil,ötelendiği bir sektörden bahsediyoruz.YTD.

Sayfa 331/621 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •