Sayfa 384/620 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 4957 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Yasaklar cuma günü bitiyor, pazartesi itibariyle nasıl bir yol izleyecek bakalım

tavan olmuş ya bu..
    100 lotta 360 TL kar gosterior vay mk..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3. Zirveleri görüp diplere dönen kagidin günah çıkarma senesi olabilir.Basari devam ettikçe.Ki kadro çok genis ve alternatifli.GS ve Bjk nin durumu kadro olarak Fener'e göre çok zayıf kalıyor.Ali Koç için O sene 🏆Bu sene olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Zirveleri görüp diplere dönen kagidin günah çıkarma senesi olabilir.Basari devam ettikçe.Ki kadro çok genis ve alternatifli.GS ve Bjk nin durumu kadro olarak Fener'e göre çok zayıf kalıyor.Ali Koç için O sene ��Bu sene olabilir.
    Aynen, bu aşamadan sonra donsuz yatarım fener hissesiz yatmam ytd.

5. Aman usutmeyin.Saglik daha önemli.cok güldüm ya.Allah da sizi güldürsün.

6.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Aman usutmeyin.Saglik daha önemli.cok güldüm ya.Allah da sizi güldürsün.
    Amiin cemi cümlesini güldürsün inşallah,dostum aklı kullanmak lazım bu çocuk 9 ay sonra doğacak bu günlerden hazırlanmak lazım,9 ay sonra dördüzmü olur yoksa bir düzinemi olur nasip olursa görürüz inşallah,borsanın durumu yada ekonomik durum ne olursa olsun olası şampiyonlukta bak sen cümbüşe,başka hisseye kafa bile yormaya değmez şahsen,şampiyonluğun en güçlü adayı inşallah olsun artık.ytd.

7. Olsun olsunâ— Bende GS liyim bu arada.Para insanı yoldan çıkarır diye boşuna dememişler.

8. 12 den 50ye çıktı geri 28lere hızlı düştü. Her an her şey olabilir ama iki hafta içinde güzel gidecek gibi duruyor tabii kar cebe de yakışır ben zarardayim (

Sayfa 384/620 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •