Sayfa 395/621 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Corona dan dolayı daha lig falan iptal olmaz.okullarda bile öğrenci eve gönderilip okul devam ediyor.yakın zamanda trübünlere seyirci alımı bile başlayabilir.dünya 2.dalga da lig yapmak üzere zaten ama artık corona ile yaşam mecburiyet.aşı çalışmalarıda sonuç vermek üzere.bugün İngiltere de şirket seri üretim haberlerini ve ilk fotoğraflarını verdi medyaya..Hatay da çıktı sadece maç iptal oldu.
    Ama Trabzon bizimle bu halde oynamak istemez ise belki herkese virüs bulaştırır üzerimizde o kadar oyunlar var ki artık her şey beklenir.
    TS yenildi Alanya/Gs birilerinin canı yanacak bizim 3 puan cepte.
    Hocanın dediği doğru hakemler geçen yıl Alanya maçı ile başlayan doğrama hareketi ile 3 haftada biz bu ligte şampiyon olamayız havasını yarattılar ama feneri bitirilen ülke futbolunu bitirdiler kusura bakmasınlar Fenerbahçe yok ise ne reklam var ne yayıncı kuruluş var ne ekonomik hareket var ne kahveler ne barlar ne hiç bir şey yok bunu görmeleri gerek artık
    Takım taş gibi ezihmet olabilirdi Göztepe
    Bu hafta kağıt 50 demesi yaparsa şaşırmam ama adam mal dağıtıcam diyorsa yarın sabah aradığı fırsat olacak ama sonra dağıttığı kağıtları arar mı onu zamanla göreceğiz
    Hani derler ya:mızrak çuvala sığmıyor!!!! İşte öyle olur ondan sonrası

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Fenerbahçem taş gibiydi......Maç 3-2 bitti ama hakkı 8-3 idi.....Takım şiir gibi oynuyor....% 100 lük goller kaçırdık....Takım çok istekli idi.....3-2 den sonra geri çekilmemiz doğru karar idi......Çünkü ters bir gol ile maç berabere bitebilirdi.....!!!

Golcülerimiz artık % 100 lük golleri her maçta bugünkü kadar kaçırmazlar bence.....!!!

Elimde fener hissesi yok belli bir zaman da almayı düşünmüyorum.....Ama takım performansını değerlendireyim dedim....!!!

Sonuçta fener sayesinde bu yıl 1 teklik kazandım spor sektöründe.....!!!

3. Bütün kanallar Göztepe penaltısı ne alaka var neden devreye girmedi diye herkes birbirine soruyor
    Rezil hakemler rezil yöneticiler başka söze gerek yok
    Ama öyle bir takım var ki:
    Hepsini üst üste koyup öyle yapacak işi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

37.90 üstü açılış bekliyorum..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3 haftalık periyotta ;
    tspor ve konya maçlarında 3 puan , Antalya maçına 1 puan yazdım kafamda ; 7 puanlık seri olacağını düşündüğüm için hissede beklemeye devam..
    Alanya bugün güçsüz rakibine acimayacaktir..
    ahahaha

6. Hangi sonuç FB.yarar?

var hakemi özgür yankaya alanya penaltısı için cagirmiyor , sizin yoneteceginiz maçın mk ben..
    noldu itelediler bu sefer 30 metreden..
    alanya yensin bize o yarar..

8. Ben GS.liyim.Azda olsa FB hissem var.Hisse işinde taraftar ayrımı olmuyor malum.Ancak görünen o ki FB.yi geniş kadrosu ve 4.yildiz beklentisiyle belkide yonetimin basarili olmak zorunluluğu ile kolay kolay kimse gecemez.Alan bekleyen mutlu sona ulaşacak gibi.. Caner/Gökhan/Zangare gibi bekleri Sosa/Ozan/Gustavo gibi kaliteli adamları Samatta/Cisse gibi golcüleri olan ve kaliteli diğer adamları ile şampiyon olamazsa Koç da gider kulüpte biter...Yorumlar sportif ağırlıklı olup hisseyide etkilemektedir.Sizin yorumunuz farklı olabilir...

Sayfa 395/621 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •