Sayfa 455/622 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 4971 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Yarın eksi 3 lerden acar eksi 7 lerden kapatırız muhtemelen. Geçmiş olsun...

Alıntı Originally Posted by Commoner64 Yazıyı Oku
    Yarın eksi 3 lerden acar eksi 7 lerden kapatırız muhtemelen. Geçmiş olsun...
    hayaller satın alınır gerçekler satılır..
    maçtan önce satın aldı zaten sivas maçını , iki maç içerde ard arda onları satın almayacak mı..
    siz borsayı falan bırakın , bence..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3. Başkan Gidecekler belli gelecekler de belli açıklamak için zamanını bekliyoruz dedi.açıklamak için yine haftasonu bekleniyor herhalde geçen hafta tüm iyi haberler cuma 18/00 den pazartesi sabah 06.00 ya kadar gönderildi
    Bjk puan kaybetmeyince akşam riski almayanlar sattı şimdi içeride 2 maç üst üste Fener ol Mesut imza törenleri
    Dikkatimi çeken son 2 maçtır vişca Başakşehir de kadroya alınmıyor acaba bomba kanatta vişca mı olacak
    Stoperde sokratis en az Mesut kadar zor İtalya dan çok talip var ama Mesut belki bir bahanesi olabilir mi olursa çok büyük transfer olur
    Geçen hafta Sergen Hatay da 1 puanı alınca yüzünde güller açıyordu bazen yenilmemek çok önemlidir ben eksi 15 derecede 1 puan iyi puan diyorum en zor deplasman şartları kadrosu olan bir takım Sivas 1 puan iyi puan
    Yarın haftasonu haberlerini boş geçmemek adına pozitif bekliyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Ben anlamıyorum arkadaş Beşiktaş önüne geleni deviriyor hissede hareket yok bu işte bir iş var bizde yeniyoruz gene hareket yok

Yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    hayaller satın alınır gerçekler satılır..
    maçtan önce satın aldı zaten sivas maçını , iki maç içerde ard arda onları satın almayacak mı..
    siz borsayı falan bırakın , bence..
    Sivas kolay deplasman değil hava çok soğuktu bence o da etkiledi

6. Fener gitmeyince diğerleride gitmiyor...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Başkan
    #Mesutol kampanyası başlattı sıcak para aynı zamanda Mesut formaları satışa sunuldu
    Samuel osa yi şuan takımının maç kadrosuna alınmadı pazartesideysen salı gelecek anlaşmışlar
    Slhazi Macar stoper ne oynar göreceğiz
    Ama başkan nokta bir transfer daha dedi: ben Sokratis veya Vişca dan biri diyorum
    Başkan Ataşehir de boş kalan tek arsa bize ait dedi yakın zamanda değerlendirecekler herhalde
    Bankalar birliği tam istediğimiz gibi gidiyor dedi Ocak sonu yada Şubat başı açıklayacağız dedi
    Evet tahtacı bu kadar olumlu şey seni bozar pazartesi yüne düşünebilirsin senin karakterin bu bizim de kaderimiz ne diyelim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Fenerin bütün yükü Mesut a yükleniyor.İsler iyi giderse ne ala.Ama GS yin başına gelenler unutulmamalı.Diagne Kasımpaşa da firtinalar yaratıyordu.Falcao yu camia sokakta bekledi.Netice ikisinden de kulüp kurtulmak istiyor..Mesut 3/4 maç oynasın yani Şubat sonu için sin rengi belli olur...Herşeye rağmen BJK de ayrı bir konu.Tam takım olmuşlar.Kisaca bu sene 3 büyüklerin düellosu şeklinde geçecek 2. Yarı.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 455/622 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •