Sayfa 491/624 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 4988 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Bugünkü sert yükseliş gsarayın birgün önce kaybetmesi ve fenerin bugünkü maçı alacağının fiyatlaması idi. Bugünkü beraberlik yarın hisseye olumsuz yansıyacaktır.
    Kaybetse %5 den fazla düşerdi, beraberlik ile %2-4 eksi kapanış olur diye düşünüyorum...

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Bugünkü sert yükseliş gsarayın birgün önce kaybetmesi ve fenerin bugünkü maçı alacağının fiyatlaması idi. Bugünkü beraberlik yarın hisseye olumsuz yansıyacaktır.
    Kaybetse %5 den fazla düşerdi, beraberlik ile %2-4 eksi kapanış olur diye düşünüyorum...

bişey olmaz , bofa o kadar malı ne yapacak..
    doğru oyun kurgusu ıle 4 net pozisyon var ve atamıyorsun , oyunu çok geç okuyor erol..
    mesut bu sezonu kapattı tek sevincim bu..
    çok su akar bu köprünün altından..
    penaltı iptali yanlış..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3. takım iç saha maçlarını kocaelide sakaryada filan oynamalı hem zemini düzeltirler hemde kadıköy yol geçen hanı olmamış olur..
    bir de mesutun en az 1 ayı var, hatta bu sezon hiç oynamasın oynadıgı zaman dilimi hep boşs kayıp

4. Ya aspor bile mesutun bir numaralı destekçisi bu hafta yedek diyor Erol oynatıyor. Lan malmsin ya . Geçen hafta gördün takım eksik bırakıyor. Hazır değil. Ikili mücadele yok. Amacın ne AMK. Valencia yi al Kanada pelkasi çek ortaya. Böyle hocalık olmaz. Cisse pici bir tane gol At sende. Ben de bjkas de var ama yazık bu takıma ya. Hazır olmayan Mesut oynarsa diğer futbolcularınsana saygısı kalır mı. Allah için ozanı kadro dışı bırakın. Mert hakana kızıyorum ama adam da hırs var . Alemci pic Ozan. Yazık la bu taràftara.yarin eksi 5 I var. Bjkas Tavan açar. Acmazsa bedelli kokusu var derim.

5. Hocam bofa bugün aldığını yarın verir, bofanın hareketlerini diğer hisselerde yakınen takip ediyorum. 2 gün mndrs hissesinde 3.5 milyon lot alan bofa ile hisse %4 kapatırken, 1 gün sonra 3 küsür milyon lot satış6ile hisse eksi3-4 kapattı. Birçok hissede bofa günlükçü gibi hareket ediyor. Yarın satanlar kısmına bakarsan ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın
     Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    bişey olmaz , bofa o kadar malı ne yapacak..
    doğru oyun kurgusu ıle 4 net pozisyon var ve atamıyorsun , oyunu çok geç okuyor erol..
    mesut bu sezonu kapattı tek sevincim bu..
    çok su akar bu köprünün altından..
    penaltı iptali yanlış..

6.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Hocam bofa bugün aldığını yarın verir, bofanın hareketlerini diğer hisselerde yakınen takip ediyorum. 2 gün mndrs hissesinde 3.5 milyon lot alan bofa ile hisse %4 kapatırken, 1 gün sonra 3 küsür milyon lot satış6ile hisse eksi3-4 kapattı. Birçok hissede bofa günlükçü gibi hareket ediyor. Yarın satanlar kısmına bakarsan ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın

Bofa aldığını verecek o kesin ama ne kadar zararla çıkmayı göze alacak. Takaslara bakılırsa kım verdiyse karşılayan Bofa oldu bugun. Açılışta yuzde ıkı üç eksı açar muhtemelen sonrada eldekını erıtene kadar ne yone giderse. Yuzde 5 ten fazla eksı kapayacağını sanmam netıce yenilmedi..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Hocam bofa bugün aldığını yarın verir, bofanın hareketlerini diğer hisselerde yakınen takip ediyorum. 2 gün mndrs hissesinde 3.5 milyon lot alan bofa ile hisse %4 kapatırken, 1 gün sonra 3 küsür milyon lot satış6ile hisse eksi3-4 kapattı. Birçok hissede bofa günlükçü gibi hareket ediyor. Yarın satanlar kısmına bakarsan ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksın

izleyip görelim kapanış kaç olacak..
    ben hep yazdım antalya maçını kazasız belasız geçelim diye, sağlam takım..
    antepte , sivasta , alanya da..
    her sonuç çıkar bu 3 maçtan..
    bjk / antep
    gsray / sivas
    ts/ alanya
    çok sular akar daha, kontra futbolu oynayan takımlar bunlar..
    ben beraberliğe razı geldim 80 den sonra, direkten dönen , penaltı, cisse nin kaçırdıkları..
    olur böyle şeyler..
    şimdi bjk yenilecek, gsray berabere , fener galip trabzon galip ve 4 takım da potada..
    ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. Siyahlarin hepsi dengesiz ve bireysel.
    Cisse Son pozisyonda sağa dokunma Valencia boş.
    Ama bunlar kalitesiz adamlar yapamaz.
    EN kritik maçta Novak...
    TS galibiyeti çöp oldu.

Sayfa 491/624 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •