Sayfa 50/621 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 393 - 400 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Derinlik atabilecek arkadaş varmı tşkler

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. borsa 120 oldu.
    fener 15,50
    uçacak kaçacak diyenler nerede acaba?
    portföyümde fener yok, yanlış anlaşılmasın...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

3.  Alıntı Originally Posted by Baron Yazıyı Oku
    borsa 120 oldu.
    fener 15,50
    Fener hala diğer spor hisselerine göre zayıf durumda
    17.45 den 13 .90 a gelip 15.50 gördüğünde sevinenler var ama kağıttan beklentisi olanlar için iyi bir görüntü yok hala

4. İşlem hacminde Spor hisseleri içinde 3.sirada
    Bu da önemli bir gösterge

5. 6 yılır hissedeyim ama sanki yine gıdım gıdım salıyorlar gibi geliyor bana,tabi sağı solu belli olmaz ama inşallah yanılıyorumdur.

6. Aylardır hammal gibi taşıyorum))) çok şükür ekmek te yedik. Tuttuğum takım olduğu için de hamnalık koymuyor. Prensip olarak hayatımda diğer sporlardan tek lot dahi almadım almam da.
    Fiyat iniyor çıkıyor , çıkıyor iniyor. Arada hiç huyum olmasa da al sat yapıyorum. Düşünce alıyorum çıkınca satıyorum. Fiyat işi böyle. Ana malım sabit.
    Yargıtay işi ötelendi. Tahminim Silivri ike birlikte neticelenebilir.
    Bugün kahvede Bizim Fenerbahçeli dayılar ki çok yönetici falan bilmezler, Ali Koç ne dese razıyız yaparız modundaydılar. Başkanın konuşması çok etkilemiş belli ki.
    Bu gazte tv ler aslında Fenerbahçeye ve başkana yüklendikçe, Fenerbahçeyi köşeye sıkıştıralım yaptıkça, taraftar o kadar çok takıma ve başkana yaklaşıyor. Başkan da 1.5 yılda ilk defa Taraftar gücümü sürerim restini çekti. Bakalım tranafer izni çıkacak mı? Çıkmayacak mı?
    Ben de portfoyu 2020 içün artık tamamen fener kutpo kalkınma 3 e böldüm. Hedeflediğim fiyatlara gelince vedalaşıcam.
    Burda şampiyon olamayacağımızı hissedersem komple vedalaşırım. Arada bir bedelli olursa şaşırmam. 29. Şampiyınluk tescili, oyuncu satışları, lise arazisine yapılacak karma proje vs hepsinin kilidini bu sene ki şamoiyonluk açacak çünki...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Baron Yazıyı Oku
    borsa 120 oldu.
    fener 15,50
    buradayız ..
    uçacak ve kaçacak..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. Bu takim deplasmanda mac kazanamaz. Ilk 3 hafta kazansa halbuki hisse direct 18 olur. Son sozum de Alper'e . Allah belani versin

Sayfa 50/621 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •