Sayfa 503/621 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    ky satıp kaçayım diye elli takla atıyor , ne alması..
    tahtacı sever böyle ortamları..
    Dostum bu fiyattan neden satmasın ki niye alsın veya bu fiyattan nıye alınır bu hısse.. Sırf taban oldu diye hısse ye atlayan bir suru ky var.. Bu piyasada neyı nıçin aldığını bilmeyen o kadar ky varkı.. Kaldıkı bu fiyatları bu yıl bu senedın tekrar dan gormesı imkansız gıbı birşey..

Tahtacı mı??.. Emin ol tahtacı da bu fiyattan satmak için elli takla atıyor.. Oda biliyor başına gelecekleri.. Beklenti bıttı artık fıyatlama zamanı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dostum bu fiyattan neden satmasın ki niye alsın veya bu fiyattan nıye alınır bu hısse.. Sırf taban oldu diye hısse ye atlayan bir suru ky var.. Bu piyasada neyı nıçin aldığını bilmeyen o kadar ky varkı.. Kaldıkı bu fiyatları bu yıl bu senedın tekrar dan gormesı imkansız gıbı birşey..

Tahtacı mı??.. Emin ol tahtacı da bu fiyattan satmak için elli takla atıyor.. Oda biliyor başına gelecekleri.. Beklenti bıttı artık fıyatlama zamanı..
    herkes kendi kararını versin ben satmıyorum..
    satanın malını alan olur elbet..
    ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3. Satmak istesen de tavandan alıcı olmaz bugün sn hocam. Takım böyle olduğu sürece hissede belini doğrultamaz kolay kolay
     Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    herkes kendi kararını versin ben satmıyorum..
    satanın malını alan olur elbet..
    ytd
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hisse zaten iki haftadır bu durumu fiyatladi yükselmedi Son galibiyetlerde. Çok dusmemesi mümkün. Ali Koç faktörü hala var.

5. Beşiktaş çok büyük avantajı yakaladı. Şu an en iyi futbolu oynayan takım.

Fenerbahçe müthiş kadrosuyla resmen şampiyonluğu ikram ediyor..gs de çok umut vermiyor.

Beşiktaşa, Fenerbahçe beraberliği bile büyük avantaj getirir
    galibiyet zaten yolu epey kısaltır
    lig maç makası bu kadar daralmışken

şampiyonluk gelirleri, şampiyonlar ligi gelirleri
    bu yoklukta çok büyük şifa kaynağı klupler için,

asla yatırım tavsiyesi olamaz

6. Sergen in futbol zekası ile erolu kıyaslamam bıle. Koca FENERBAHÇE kimlere kaldı.. Hıcbır yeteneği başarısı olmayan futbolculara bırakılmış durumda..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by umitbat Yazıyı Oku
    Hisse zaten iki haftadır bu durumu fiyatladi yükselmedi Son galibiyetlerde. Çok dusmemesi mümkün. Ali Koç faktörü hala var.
    Sen uzak dur kardeş borsadan hiç anlamıyosun boş tenekesin resmen çoluk çocuğunun rıskını yeme...

8. Capsiz geldi

Sayfa 503/621 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •