Sayfa 51/618 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 4941 madde; 401 - 408 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. bicok kisi hakketmedıgı yerlerde gorev yapıyor vede ıyı kazanıyor

2.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Bu takim deplasmanda mac kazanamaz. Ilk 3 hafta kazansa halbuki hisse direct 18 olur. Son sozum de Alper'e . Allah belani versin
    İlk 3 hafta kazansa şampiyonluk şansı çok yükselir 18 biraz küçük hedef kalır bence

Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Bu takim deplasmanda mac kazanamaz. Ilk 3 hafta kazansa halbuki hisse direct 18 olur. Son sozum de Alper'e . Allah belani versin
    gerçekten anlamakta zorlanıyorum lig de 2 galibiyet almış takımı yenemiyorsun, takımı oturtmaktan neden korkarsın 11 kişilik as kadronu kur artık ve her maça minimum 8 yle çık! sonuçta bu hazırlık maçı değil, yıllardır gelen başarısızlıklar var, asılacaksın tr kupası, lig vs. vs. farketmez bu maçları 3-0, 4-0 eze eze geçeceksin, karşı takım korkacak, fenerle maçım var diyecek. 2-3. lig takımı bile asılıyor ümraniyesi tuzlası kırklarelisi büyüklere gelince.

şampiyon olsak bile ersun yanalla bu iş zor.
    men dakka dukka

4. Federasyondan haber bekleniyormuş.
    Daha önce kabul ettiği bi konuyu şimdi bu kadar bekletmesi cidden çok tuhaf...
    Limit dünamik bir konu. Kasaya para girişi olursa limit artar, faizler düşerse limit artar.
    Federasyonun bir an önce açıklaması lazım.
    Bu arada klup Federasyon kararından sonra hemen Banka yapılandırma ve Falette transferini Kap a bildirmesi lazım. Adama tv de imza attırdılar Kap haberi yok. Varsa da ikaz edin ben baktım Kap ta göremedim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    buradayız ..
    uçacak ve kaçacak..ytd
    16
    sıralı hedef,
    17..
    Ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6. Bakalım bu hafta çok zorlandığı 17.50 leri aşacak mı?
    Tff kararı hala niye gelmedi o da çok tuhaf..
    Yatırım tavsiyesi değildir

7. Deutsche epey zamandır ufak ufak topluyor

8.  Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Deutsche epey zamandır ufak ufak topluyor
    Önceden alım satım isterdiniz sayın işinaslı herhalde bıktınız derinlik aldınız deuch alımları gözünüzden kaçmıyor

Sayfa 51/618 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •