Sayfa 515/624 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 4988 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Ve tesadufe bak ki Okanın çarşaf röportajı var bugün gazetede.

Alıntı Originally Posted by umitbat Yazıyı Oku
    Etrafı dolana kadar iyiydi ama pes be kardeş o kadar adam itilir mi oraya.
    Sonuç kaçan şampiyonluk vs vs.
    Bjkas sürdü bile biryerlere aksaminan
    bjk mal çıkmaya uğraşıyor , gelirlere uefa temlik koyacakmış gibi haberler duydum , yarın tavan olur bu kağıt..
    kaçan bi şey yok , kaçtıysa bile içerdeki gsray maçı ıle kaçtı yeni değil..
    izleyip göreceğiz, ytd..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

bjk falan fenerin yanında kağıt değil, takımı da takım değildir..takım olabilmek için lidere ihtiyaç vardır (bizim ülkede) ,futbolcular istedikten sonra hele ki şu kadrosu ıle fb nin bu ligde altını üstüne getiremeyeceği takım yoktur..
    onun için takıma sahip çıkalım , önümüzdeki yıl iyi bir forvet ve tandem ıle bu takım çok iş yapar..
    ben takıma da hisseye de güveniyorum , güvenmeyen varsa satıp çıksın kimseyi zorla tutmuyorlar..ytd
    adamlar nerdeyse ekmeği bile kiralayacak durumda ali koç un babası finanse etmese..

Çaylak tecrübesiz Emre geldi diye %4 açtı , Yılmaz Vural gelse tavanmı açacaktın , inanılmaz bir hissesin sen ya....

Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Çaylak tecrübesiz Emre geldi diye %4 açtı , Yılmaz Vural gelse tavanmı açacaktın , inanılmaz bir hissesin sen ya....
    investing acemileri gibi olursan neyi nasıl fiyatlayacagını bilmezsin..
    ahajahaha
    yüzde 4 değil 7

Çok büyüksün Beşiktaş çok, yatın kalkın dua edin bu hisseyi ipten aldılar paraşütsüz düşüyodu...

7.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    bjk falan fenerin yanında kağıt değil, takımı da takım değildir..takım olabilmek için lidere ihtiyaç vardır (bizim ülkede) ,futbolcular istedikten sonra hele ki şu kadrosu ıle fb nin bu ligde altını üstüne getiremeyeceği takım yoktur..
    onun için takıma sahip çıkalım , önümüzdeki yıl iyi bir forvet ve tandem ıle bu takım çok iş yapar..
    ben takıma da hisseye de güveniyorum , güvenmeyen varsa satıp çıksın kimseyi zorla tutmuyorlar..ytd
    adamlar nerdeyse ekmeği bile kiralayacak durumda ali koç un babası finanse etmese..
    çok doğru söylüyorsun çookk sattım 10 tl nin altını bekliyorum bereket versin çok kazandırdı bana şahsenyönetime teşekkür ediyorum evvelkiyıl 6 tl den alıp 3 kat 18 tlden satmıştım karıştırırsan eski sayfalarda yazımı bulursun geçen yıl şampiyon olamayınca gel gel yavrum gel 6tl lere deyince burada biri bana baya kızmıştı bu yıl yine 8 t l den aldım 32 den verdim kızma kardeş ama benim işişm bu borsa ne yapacaksın bu yılda diyorumki gel gel yavrum gel 10 tl nin altına geeelllll şayet gelirse belli olmaz burası borsa tekrar alıp seneye 30 un üstünden satarım diğer kulüplerde bjk, gs, ts böyle ekmek yenmiyor lakin bende kulübe bu arada para kazandırıyorum mahalledeki tanıdık çocuklara orjinal fb tişörtleri ve şortları alıyorum geeelll yavrum gel aşağıya bekliyorum seni

fenerde 10 tl yi bekleyenler ölüden .. beklesin daha mantıklı..

bu cümlenin orjinali var lakin yazmayayım hadi..
    paragöz sende fener hissesi yoksa ne halt yiyorsun bu sayfada sorabilir miyim..?
    bjk çok beğeniyorsan çok afedersin s. git orada yaz..

Sayfa 515/624 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •