Sayfa 53/617 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 4933 madde; 417 - 424 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Bu hafta Sivas ve biz hariç herkes deplasmana gidiyor
    Bu ligde en zor iş deplasmandan puan almak... biz art arda 2 deplasmandan 6 puan aldık. Güzel.iş.
    2-3 ay önce şampiyonluk biz ve Ts aradında geçer demiştim. Mart gibi işin rengi inceden belli olur. Sivas bi yerde kopma yaşarsa fena afallar yok kopmazsa o da yarışta olur.
    Fikstüre baktım 9 maçımız içerde 7 maç deplasman. 1 deplasman k.paşa.
    Yani bu hafta Başakcity ve sonrası Ts den toplamda 4 puan alırsak bence bu işin olması muhtemel...
    Hoca habire kadroyla oynamasa transfere bile gerek yok. Altyapıdan getirsinler bi sol bek devam. Şu an kadroda ki topçular çok karakterli oynuyor. Dirar bile solbekte sağaçıktan iyi oynuyor. Kaleciyi de son maçlarda çok beğendim. Maç kurtardı.
    Neyse sonu güzel olur inşallah.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Spor Hisselerinin bilançoları (Bjkas, Gsray, Fener) , 20 Ocak 2020 ye kadar (Tspor en geç 09.01.2020) açıklanacaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by swanp1 Yazıyı Oku
    Lig fikstürü fb den yana
    GS konya deplasmanına
    Ts malatya deplasmanına
    Bjk göztepe deplasmanına
    M başakşehir FB geliyor 🤪🤪😂😂
    Gönlümüz Fenerbahçe'nin şampiyon olmasından yana ama 18 maçta 10 galibiyetle bu iş olacak mı?
    Lig sonunda şampiyonu 1-2 puan farkın belirleyeceği düşünülürse beraberlikler bile önem kazanıyor...
    Fener ligi 1. bitirecek mi? Önemi olan bu sorunun cevabı!
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

4. Galatasaraylıyım ama Sivas Başakşehir ve Trabzon arasında biter bu lig. Sivas bu sefer elinden fırsatı kaçırmayacak sanıyorum

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

FENER bilanço;
    26.628.648 TL kar açikladi,
    bir önceki dönemde ise 205.996.193 TL zarar açiklamişti,

6. Bilanço açıklandı. Başkan TRT de konuştu ama forumda sadece 1 mesaj var. Kimseler kalmadı mı ky çekti gitti mi nedir anlamadım. Tahkimden olumlu karar çıkar diye umuyorum transfer yapmamız istenmiyor diyor Başkan. Futbolcu satışı da olabilir. Ama en önemlisi önümüzde ki 2 maç. 6 puan alırsak hisse için çok olumlu olacak. Bakalım yarın bilançoyu nasıl fiyatlayacak

7. Bist tarihi zirvesinde. Dikkatli olmalı. Eksi kapatmazsa dua etmek lazım.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    FENER bilanço;
    26.628.648 TL kar açikladi,
    bir önceki dönemde ise 205.996.193 TL zarar açiklamişti,
    nasıl kar etmişiz inceleyebildiniz mi faaliyetleri ?

Sayfa 53/617 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •