Sayfa 545/622 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon
Arama sonucu : 4972 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

karagümrük / bjk > ilk maç 0/4
    bjk / alanya >ikinci maç 3/0
    sivas / bjk >ikinci maç 0/0
    bu üç maç incelensin..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Başakşehir maçınız incelenirse silinirsiniz tarihten...

hatay 'ın tüm maçlarını izledim nerdeyse..
    değil ilk 45 dakika toplam 90 dakikada 5 gol yediği maç yok..
    kasımpaşaya 1 gol bile atamayan bjk hataya 5 gol birden atıyor ilk yarı..
    bu lige play off sistemi getirilmeden bu işler çözülmez , orta sahayı boşalt , 2/4/4 ile oyun kur ; Allah belanızı versin ********ler..
    not : elimde hisse yok..

ikinci yarı hatay 2 veya 3 gol bulur , maç normal skprluymuş gibi gösterilip olay kapatılır..
    şu maçı bu şekilde fener ilk yarıdan 5 lik yapsa hatayı; yer gök yıkılır , gsray denilen oluşumun yüz karası twitter modu 'karanlık gece' şeklinde tweet atardı..

5. Beyler ben 60 yıllık FB liyim,asıl bakılması gereken BJK mı iyi oynuyor FB mi.F.B rakibe paslaşma imkanını fazlası ile veriyor,oysa BJK Anında ikili hatta 3 lü baskıyla rakibe aman vermiyor,üstelik gezzal ve rosieri çok çok etkili oyuncular.digerlerini saymıyorum.Biz 36 lık adamlardan medet umuyoruz.Gerçekleri dogru görmek lazım.Emre yılların futbolcusu ama alınan oyuncular kesinlikle iyi degiller.

6. 2.lik bile kesin degil Gs.kazaninca.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. burasıborsa forumu beyler 2 yıl önce fb yi 6 dan aldım 21 den verdim bu yıl 8 den aldım 35 den vrdim allah bereket versin iyi kazandırdı yukarıda bir yerde yazmıştım gelll 10 tl nin altına gellll diye herhalde koyu bir fb taraftarıolan biri kızmıştı sözlerim kimseye değil ben kazancıma bakarım yine söylüyorum geelllll 10 tl ninin altına geelll kanaryam bu sefer 8 tl den alıpseneye en fazla 8 ay sonra 40 tl ye satacam haydibe kanaryam geellll 8 e geellll ha bu arada kusura bakma kanarya 8 tl ye geldikten sonra lütfen seneye iyi oyna yeni sloganımız bundan böyle kusura bakma kanarya seneye iyi oyna

8. 10 altına gelir mi sn hocam? Çok zor gibi duruyor o rakamlar
     Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    burasıborsa forumu beyler 2 yıl önce fb yi 6 dan aldım 21 den verdim bu yıl 8 den aldım 35 den vrdim allah bereket versin iyi kazandırdı yukarıda bir yerde yazmıştım gelll 10 tl nin altına gellll diye herhalde koyu bir fb taraftarıolan biri kızmıştı sözlerim kimseye değil ben kazancıma bakarım yine söylüyorum geelllll 10 tl ninin altına geelll kanaryam bu sefer 8 tl den alıpseneye en fazla 8 ay sonra 40 tl ye satacam haydibe kanaryam geellll 8 e geellll ha bu arada kusura bakma kanarya 8 tl ye geldikten sonra lütfen seneye iyi oyna yeni sloganımız bundan böyle kusura bakma kanarya seneye iyi oyna
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 545/622 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •