Sayfa 580/620 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590 ... SonSon
Arama sonucu : 4958 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    bazen tutturuyorum üstad..seni görmek ne güzel..eski günlerimizi özledim..

grafiğimize biraz geriden bakarsak durum şöyle..

https://www.tradingview.com/x/MNwD2cRR/

yarınki maç yol gösterici olacak..

birazdaha yakından bakarsak

https://www.tradingview.com/x/a7puaLqw/

eğer kazanırsak(ben BJK liyim bu arada) direk 34.84 hedef olacak.

ki orasıda normalde sert direnç olacaktır

çünkü iki direnç hemen hemen aynı yerde kesişiyor.

eğer bu seviyenin üzerinde kalabilirsek yeni ufuklara yol almaya başlayabiliriz.

yanlız göstergeler biraz şişmiş gibi..

bunuda ralli piyasasında göz ardı edebiliriz.

yinede dikkatli olunmalı

tabi bence..

34.72 gördük..direnç çalıştı sayılır..

2.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    31.34 ve 31.38 den ek mal aldim.
    Malin bi kisimini bu yukselisle beraber ciktim.

Bir kisimini 35 i kirarsa bi ihtimal diye tasiyorum. Lig bitmedende onu cikariz artik.

Bu yil beklentimizin cok cok altinda kaldi. Ismail takimi toparladida kara gectik.

Savas inda bahsettigi uzere Mesut un gitmesi yaradi.

Bilançoya, şerefiye değerlerini neden koymazlar acaba,bana göre 5 milyar şerefiye değeri var,,bu süretle özkaynaklar artıya geçmiş olur.Spk ne güne duruyor acaba?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Gs den utan la,,yenildiği halde %5 yaptı,sen sürünüyorsun,,sen de başkan gibi cimrisin.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

aylık taramada ön sıralarda boy gösterdi.. oldukça da iyi durumda.. BJK günlük ve haftalıklarda biraz daha iyi olmasına rağmen bir
    FENER daha dikkat çekici.. üstelik daha hızlı hareket potansiyeline sahip. ben günlükleri bekleyemezken aylıkları kovalamak zor olacak.. 22.40 22.90 aralığında destekleri var.. Ufukcuğum BJK 4.22 FENER 31.50 seneye tekrar bakarız.. ben fırsat bulursam fenere tekrar ugrayacağım..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

biz aylılkarı ıncelerken, günlükler dansa kalktı.. 33.30 direncının hemen üzerinde kapamış.. 34.72 önemli..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. malum bılınen şahıs mal aldım dıye haber gondermış..tetmt de alıp yukarıdan malı kıtledıler sonra turgg ye gectıler oradan da kıtledıler malı şimdi sıra fenerde demek bakalım fenerde nereden malı boşaltacaklar..aman dıkkat edın onlar boşlatmadan sız boşaltın malı..

bunlara nasıl ızın verılır bende anlamadım..sahıpsızmı bu tahtalar.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Haydı burak bastır almaya.

Sayfa 580/620 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •