Sayfa 59/623 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 4978 madde; 465 - 472 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. 3 hissemden biri devre kesti, 3 ün 1 ni aldım)))
    Hadi yiğidim sıra sende
    Ver hakkını kes devreyi
    Şampiyonluk içün saldır kanarya
    Yatırım tavsiyesi değildir.

#hedef29.şampiyonluk

devamlı yazıyorum, fenerin bu sezon şampiyon olmasından zerre kuşkum yok.

nihayetinde gene, tüm rakipler birleşip fener şampiyon olamasında kim olursa olsuna bağlayıp, en güçlü rakibimiz kimse onun maçlarına yatmaya başlarlar. fener taraftarı tek yumruk olursa tek başına hepsiyle başa çıkar.

daha şampiyonluğu fiyatlamasına çok var.

yeter ki yönetim bizi gene arkamızdan vurmasın.
    'aslında bedelli çok süper bir olay, paranıza para katar' filan yazmaya başlayan keriz avcısı paralı askerler türeyene kadar buradayız!
    endişeye mahal yok!
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

3. 17.10 da 110 bin destek 17.25 de 125 bin direnç var kademelerde

4.  Alıntı Originally Posted by snails Yazıyı Oku
    genel olarak borsalarda düşüş olucagı barız belli en az yüzde 25 düşer , suan kı çıkış mal çıkmak ıcın olabılırmı
    dereyi görmeden pacayı sıvamak spek ısıdır .temkinli olmak gerektıgıne İnanıyorum .tspor mac ertelendi
    basaksehır hakeminde yardımı ve saha avantajıyla alındı belki ,gerceklerle yüzleşmektedir zor olabilir .tspor macı alırsa
    ayrıca malatyayıda alırsa ,basaksehırde gsrayda macları alırlar sıvas da ayrı
    borsanın egılımıyle 15 lere ınebılır .bul karayu al parayı
    Ne hakem yardımından bahsediyorsun sen gözünüzle izleyin şu maçları

5. Fenerbahçe şüphesiz ligin en iyi futbol oynayan takımı , eğer futbola hakim olan ahlaksız yapı ve takımlar bir kumpas daha kurmazsa rahat şampiyon olur

6. Bu sene oynadığı futbol ile şampiyonluğu en çok hakeden takım Fenerbahçe
    Ben bir beşiktaşlı olarak hakkemler tarafından en çok madur edilen takımın Fenerbahçe ve Beşiktaş olduğunu görüyorum
    ayrıca sizin transfer için limit engeli ve Vedata gereksiz sevk falan
    bir de dün yaşananlar
    belli ki Fenerbahçenin önüne engel konmaya çalışılıyor her türlü zorluk çıkarılıyor
    bizim şampiyon olmamız zor. Madurun yanındayım inşallah siz şampiyon olursunuz.
    yatırım tavsiyesi asla olamaz, temennidir.

FENER günlük (bir haber düşecekmiş gibi tahtayı 5 er kademe çiziyorlar)
    Son düzenleme : berkimcans; 27-01-2020 saat: 16:11.

8. #FENER hisse analizinde videodada belirttim. Spor kulüplerinde başarı olmazsa zor günler bekliyor. Ama teknik olarakta piyasanın ilgisi var. Borsasa işlem yapıyorsanız hissesini aldığınız şirketi iyi tanımalısınız.......BİLGİ HERŞEYDİR........Yoksa karanlıkta gözleri bağlı bir şekilde yolculuğa çıkmatan farkı olmaz yatırımlarınızın......videoyu sonuna kadar izlerseniz en azından bilginiz artar....kimbilir şuan yatırımcı değilseniz bile gelecekte bu hisseye yatırımcı olabilirsiniz........

https://www.youtube.com/watch?v=NLlmGFxK3v0
    Hisselerin Temel Analiz videolarının yayınlandığı youtube kanalımı izleyebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/channel/UCeE...UP3xw/featured

Sayfa 59/623 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •