Sayfa 590/623 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Durum iç açıcı değil.en azından berabere kalamazsa GS i yakalayamaz.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    Şampiyon olamazsa bu fiyatı görmesi mümkün değil...yine buralarda yataya bağlar...yatırım tavsiyesi değildir...
    Spor hisselerinde beklenti aliniyor. Sampiyon olursa taban yeriz bir iki gun.

Bugun bi miktar daha aldim.

Heybeyi doldurdum iyice.

Ilk hedef 120.

Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Durum iç açıcı değil.en azından berabere kalamazsa GS i yakalayamaz.

Sayin Turgay.

Yillarin fener hissedarisin neyi iyi degil. Dolar bazinda zaten bedava olmus hisseler. Kaldiki yonetim bu yil yapacak hisseyi. Sayfalardir yaziyor ciziyoruz. Taaa sezon kapali iken hedefi sezon basi ve ortasinda nereye gidecegini belirttik. Bundan sonra secim den dolayi bi satis gelmez ise endeks geneli buyuk bir olumsuzluk olmaz ise 120 banko.

Ytd

4. Sn Buraktepe ben FB maçı oynanirken yapmıştım yorumu.Sonra öyle boyle maçı aldı Fener.Ayni şey GS da basına geldi.Bu küçük resim maç maç.Buyuk resimde gerek FB camiasının başarı açlığı,gerek geniş ve kaliteli kadrosu,tribün desteği ile hedefe ulaşacağını düşünüyorum.Gs maçındaki performans bence geleceğe yön verecek.Kazanirsa diğer rakiplerdede moral düşecek.Aksi halde FB.bir düşüşe geçebilir.Top oyuncularda.Bugunku düşüş genel bi düşüş.Dussede alsak diyenlere belki fırsat belki bi az daha beklemek daha iyi.Ancak hafta sonu maçın olması bir hareket getirebilir yarın kağıda.
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Sayin Turgay.

Yillarin fener hissedarisin neyi iyi degil. Dolar bazinda zaten bedava olmus hisseler. Kaldiki yonetim bu yil yapacak hisseyi. Sayfalardir yaziyor ciziyoruz. Taaa sezon kapali iken hedefi sezon basi ve ortasinda nereye gidecegini belirttik. Bundan sonra secim den dolayi bi satis gelmez ise endeks geneli buyuk bir olumsuzluk olmaz ise 120 banko.

Ytd

5. Mutlak galibiyet lazım beraberlik bile Gs ye yarar

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ve fenerin çöküşü.. yarın taban gelir mi ? yoksa yine bizi ters köşe mi yapacak yatırım batırım tavsiyesi değildir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,383
    Anlamadıgım FB neden tavan çektiki cuma günü,GS %4-futbol ilginç olmaya basladı,diger sportiflerin hiç biri 10 üstüne atamadı,ama FB katladı gitti 5 kat digerlerine göre,bu takım gömümü buldu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,383
     Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    ve fenerin çöküşü.. yarın taban gelir mi ? yoksa yine bizi ters köşe mi yapacak yatırım batırım tavsiyesi değildir..
    Belli olmaz,düsse bile yoluna tekrar devam ediyor,demekki tahtacısı saglam,yoksa 50 yaptıgında bir ara 23 göstermisti,bende anlamadım

Sayfa 590/623 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •