Sayfa 68/621 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 537 - 544 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Ben Gs lıyım...Yönetimsel sataşmalar Teknik heyetin çok tepeden bakması Federasyonda Nıhat beyın olması dışında fikrim şu...Fb özellikle iç saha maçlarında karşı takımı yıldırıcı bir futbol oynuyor bu sene...Üstelik Başakşehir ve Trabzon gibi maçlarıda geride bıraktı oyle yada böyle GS ile içerde oynayacak...Kısaca bu hafta kaza yapmaz ise ligin sonuna kadar şampıyonlugu kovalayacak buda hisseye yansıyacak...Tersi bir durumda hisseler gibi yönetimde teknık heyet de tarıh olur...

2. Selamlar herkese...
    Bireysel strateji koymuştum kendime, eğer Ts ye yenilirsek azaltacaktım. Uyguladım. Kıt kanaat le kalanlarla devam.
    Herkesin parası kar ı zararı stratejisi kendine. Kimse uyup kimseyi dinleyip alsat falan yapmayın. Başkasının yaptığına göre şekil alırsanız üzüntüsü daha yıkıcı olur. Kendiniz karar verin ben yaptım iyi ya da kötü oldu deyin. Biz de vardır))) iyi güzel olursa benim başarım, Allah ta yardım etti, kötü olursa kuldan senin yüzünden...
    Neyse, traşı bitirdikten sonra
    1. Yine aynı tas aynı hamam. Yine bi hakeem skandal kararı, net golümüz güme gitti
    2.Yine kalecimizin yan top zaafı. Toplam maç 2-3 atağı vardı rakibin 2si gol oldu. 2.golü normal sıradan bi kaleci çıkar alırdı.
    3.Yine netün neti kaçan goller. Yine Tolga. Eskiden tanju vardı, çıt diye kalecinin uzağı köşeye usulca yuvarlardı. Kruse de Tolga da kalecinin kapattığı yere üstüne vuruyo. Belli ki ne anlatan var ne ekstra gol vuruşu çalışan.
    4.Klasik yine çok iyi top oynamamız, dandirik savunma hataları ilk gelen şutun gol olması bi dünya gol kaçırmamız ve hakem faktörü. Bu senaryo bu sene 20 kere olmuştur...
    Ben yazmaktan yoruldum. Bunlar düzelmezse şampiyonluk zor.
    İnancım var lakin hep hep aynı hataları yapıyoruz. Bi türlü düzelmedi.
    Bu arada genel Coronavirüsü ile ilgili yazılar okudum görüyorum. Şu an ölüm sayısı SARS ı geçti. Artarak yayılıyor. 50 bine yakın şüpheli karantina olmuş 500 e yakın ölü. Sayı daha fazla gizleniyor diyenler de var..
    Komplocular biyolojik silah vs okudum. Ya Allah aşkına dün bi video gördüm yarasaları bayıltıp kesip kanını akıtıyorlar. Sonra çorba yapıyorlar yiyorlar. Az kalsın kusuyordum. O yüzden videoyu atmıyorum . Yarasa zaten dünyanın en çok virüs taşıyan hayvanıymış. Bunlar kedi köpek yarasa yılan yenmeyecek ne varsa yiyip zaten virüsü alıyor biyolojik silaha ne gerek var. En büyük düşmanları kendi mideleri.
    Çin malı kargodan çin mallarından yemeklerinden ne bilim o videoları izleyince elimi sürmem daha.
    Devletimizin bu çin mallarına, çin li giriş çıkışlarına çok ama çok dikkat etmesi lazım. Şu an SArs ı geçti...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Deutsche inandık size bu sene diyor

Günlük alıcılar.. 20 li rakamlar yakındır. YTD.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Buda haftalık takas

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 17.50 ne atarız kendimizi 18 de görüşmek üzere bakalım

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 30-40 lira arasına götürecekler feneri..bu bir duyum sadece ...

Y.t.d

8. Bu robotlar çıktı çıkalı City, Deutsche bile günlükçü oldu

Sayfa 68/621 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •