Sayfa 71/628 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 5022 madde; 561 - 568 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Hayırlı Cumalar ve de Allah Türk Ordusunu korusun.

Az önce 12numara Fenerbahçe taraftar sitesinde gördüm. Aziz başkanımıza ve Fenerbahçemize yapılan kumpası hem yerel mahkeme hem de Yargıtay onamış ve de beraat etmişler. Yapılan itirazları da hem Yargıtay hem de diğer bir yerel mahkeme red etmiş karar onanarak kesinleşmiş. Hayırlı olsun hak yerini buldu.

2010-2011 şampiyonluğumuz Uluslararası yargıda zaten kesinleşmişken bizde de Yargıtay ve Yerel mahkeme karatınca da kesinleşmiş oldu. Hukukçu değilim lakin anladığım bu. 12numara sitesinde evrakta paylaşılmış. Daha iyi anlayan bi avukat vs varsa daha net bilgiler paylaşırsa faydalı olur.
    Bu haberle normalde tavana yapışması lazımdı. Çok tuhaf. Tepki vermedi tahta. Coniyler ağalar yatırımcı mevzuyu anlamadı mı acaba?
    Ya da yarın ki maç mı bekliyorlar ben gibi.
    Ben eğer yarın yenersek haftaya lot arttırıcam yok yenilirsek muhtemelen komple vedalaşıcam.
    İnşallah yeneriz. Şampiyonluk yolunda bi eşik daha. Son eşik de gs maçı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

kapanışa doğru bı 18 yapar mı.?

ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Hayırlı Cumalar ve de Allah Türk Ordusunu korusun.

Az önce 12numara Fenerbahçe taraftar sitesinde gördüm. Aziz başkanımıza ve Fenerbahçemize yapılan kumpası hem yerel mahkeme hem de Yargıtay onamış ve de beraat etmişler. Yapılan itirazları da hem Yargıtay hem de diğer bir yerel mahkeme red etmiş karar onanarak kesinleşmiş. Hayırlı olsun hak yerini buldu.

2010-2011 şampiyonluğumuz Uluslararası yargıda zaten kesinleşmişken bizde de Yargıtay ve Yerel mahkeme karatınca da kesinleşmiş oldu. Hukukçu değilim lakin anladığım bu. 12numara sitesinde evrakta paylaşılmış. Daha iyi anlayan bi avukat vs varsa daha net bilgiler paylaşırsa faydalı olur.
    Bu haberle normalde tavana yapışması lazımdı. Çok tuhaf. Tepki vermedi tahta. Coniyler ağalar yatırımcı mevzuyu anlamadı mı acaba?
    Ya da yarın ki maç mı bekliyorlar ben gibi.
    Ben eğer yarın yenersek haftaya lot arttırıcam yok yenilirsek muhtemelen komple vedalaşıcam.
    İnşallah yeneriz. Şampiyonluk yolunda bi eşik daha. Son eşik de gs maçı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Alanya , Ankaragücü ve Gsray -----9 puan olursa , 3hafta sonra liderliğe oturur bir dahada kimseye vermeyiz , alanyayi rahat geçmemiz lazım..

Pisipisine kaybettiğimiz maclar olmasaydı açık ara liderdik kötü oynasak yanmayacağım

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    Alanya , Ankaragücü ve Gsray -----9 puan olursa , 3hafta sonra liderliğe oturur bir dahada kimseye vermeyiz , alanyayi rahat geçmemiz lazım..
    bu 3 maçta alınacak 7 puan bile feneri uçurur.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

Alıntı Originally Posted by salfi Yazıyı Oku
    Pisipisine kaybettiğimiz maclar olmasaydı açık ara liderdik kötü oynasak yanmayacağım

içerde Antalya dışarda Kayseri maçı , delirdigim maçlardi..

Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    bu 3 maçta alınacak 7 puan bile feneri uçurur.
    ben 9 olsun diyorum..ytd

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    içerde Antalya dışarda Kayseri maçı , delirdigim maçlardi..
    Trabzon dan iyi oynayarak kaybettiğimiz maç ta travma yarattı en az beraberlikti nizami golümüzü de yediler kaybedilen hak nasıl telafi edilecek !

Sayfa 71/628 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •