Sayfa 88/620 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon
Arama sonucu : 4957 madde; 697 - 704 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. "Artık secim çalışmaları için kolları sıvayan ve yavaş yavaş kadrosunu şekillendiren Ali Koç’un 21 Eylül Perşembe günü '1907 Derneği Başkanlığı'ndan' istifa edip Fenerbahçe başkanlığına resmen aday olacağı belirtildi.

21 Eylül’de Four Seasons otelinde yemek verecek olan Ali Koç’un ilk hamle olarak Burhan Karaçam ve Metin Sen'i kadrosuna alacağı bildirilirken, Koç’un 1907 Fenerbahçe derneğinin önde gelen bazı isimlerini de bünyesine katacağı öğrenildi."

Kaynak : https://www.ligradyo.com.tr/amp/futb...-ediyor-818159

Metin Şen istifa etmişti şimdide Burhan Karaçam'ın istifa ettiği konuşuluyor.

Fırtına öncesi sessizlik. Benim hissede zararım büyük.

Eğer bu düşürmeyi ve yükselmeyi (6TL -17TL) yapan A.K'un bizaati kendisi değil ise o zaman bimediğimiz ağaların dibine kadar malda olduklarını tahmin ediyorum. O yüzden sabırla bekliyorum ve hisseden çıkmıyorum.
    Bu ağalar bu istifa sonrası A.K. ve Fenerden seneyede bir şey olmayacığını çok iyi biliyorlar. Adamlar tahminimce biran önce mal çıkmak isteyecekler. Olası bir GS galibiyetini kullanabilirler veya olası bir GS yenilgisi sonrası sunni bir haber pompalayıp mal boşaltacaklardır.

Ha eğer bu yükseltmeyi A.K. yaptırdı ise o zaman daha önceden de yazıdğım gibi 2. bedelli ihtimali

Seçim sonrası A.K. statta zafer konuşmasında. Mimik ve davranış analizlerine göre B.K. A.K.un üst aklı gibi duruyordu. Eğer istifa etmişse gerçekten, A.K klubu bakkala çevirdiği için etmiştir. Demek ki yanılmışım, A.K. asıl üst aklı S.Ö. imiş.

Bu dereden daha çok su akar.
    Ama aklımda daha deli sorular var.

3 Temmuz kumpasında sonraki 2 ay lık süreçte fener tahtası el değiştirdimi?
    Değiştirdi ise kim aldı?
    M.K. ani vefatı?
    A.Y ve bazılarının A.K'a aday olma yargıtay kararı yakında onaylayacak, onaylasın ondan sonra aday ol dendiğide (yıl 2018 seçim öncesi).
    A.K. cevaben yargıtay süreci yıllar sürer demesi !!!

asla Y.T.D!

cahil geldik cahil gidecez!

Adamları tezgahı tiyatroyu kurmuş bizde izliyoruz!

2. ben kafeciyim bjk liyim
    ama en çok müşterimiz Fenerbahçeliler
    en çok maçlarını onlar izlemeye gelir
    hatta Fenerbahçenin maçlarına diğer takım taraftarları da gelir.
    Bu hafta Fenerli azdı. çok üzülüyorum
    TS maçında net golünüz faul diye verilmedi, Alanya maçı net penaltınız verilmedi, aleyhinize uyduruk penaltı verildi, Ankara maçında Ankaragcünün ilk golünde el vardı. son 3 hafta 6 puanınız güme gitti bence
    ctesi tüm Türkiye gördük ama sonradan,Ankaragücünün elle attığı gol iptal olmadı.
    cidden ben bile üzülüyorum Fnenerbahçeye bu yapılanları görünce
    Fenerbahçe yarıştan kopsun diye3 haftadır yapılmayan kalmadı ama bu kafe restorant seyirci vs hepsini olumsuz etkiler
    futbolcuları belli ki çok misli etkilemiş
    gidin bi kafeci restorantçıya sorun en çok maç izleyen her zaman Fenerliler der.
    ne diyim geçmiş olsun. Aslında hepimize yazık oluyor
    yoksa şimdiden bu kağıt 30 ları görmüştü
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Ben Gs lıyım ve bugun bende çarpıldım belkide ucuz atlattım.Çünkü Kupa hıkaye ki oda garanti değil şampıyonlar ligi olmazsa durum kötu.Bu kadro ve teknık direktörle hiçbirşey olmaz..Adam 1 aydır puan kaybettiği hermaçtan sonra rakıplerimiz arkamızda kalacak dedi.çdoğru söylemiş .herkes arkada.Borsadada biz aynı duruma düştük..Fb de Kaleci Gustavo Muriç birazda alman olmasa duşmeye oynar.Onların cezalı sakat olması durumuda vahim..Koskoca FB/GS /BJK nasıl transfer yapar anlamıyorum.Trabzon zaten ıyı kadroya Ndıyage/De Costa/ve Malatyalı yı(Ismi aklıma gelmedi) aldı takım çok alternatifli oldu..Fb nin ve Gs yın çok yanlış transferleri var...Ayrıca supriz bir görüşüm varkı oda başakşehir bile şampıyon olabilir..Ne seyırcı sorunu nede baskı var.Ama isteyen bir kulup ve teknık adamı var..

4. bu ne b.ktan spor hissesi, mac kaybettigi halde yukselmiyor

5. Bu kağıt ilk defa 17 lirada takıldığı gün demiştim, 17 lirayı geçemez diye. Aylar oldu geçemedi. Ne zaman geçme ihtimali olsa o hafta ağır yenilgi aldı, ya da puan kaybetti.

Trabzon ve Galatasaray deli gibi yükselirken her ne hikmetse bu hafta hakemler bu takımların galip gelmesi için yemediği cacık kalmadı, aksine Fenerbahçe ve Beşiktaş sahadan mağlup ayrılsın diye de 40 takla attılar, Var'a gitmediler, ya da Malatya'nın penaltısı gibi 3 pozisyon geriye gidip saçma sapan uydurma çizgilerle ofsayt kararı verdiler. Bu ligi serbest piyasadaki godoşlar yönetiyor olabilir. Para babaları işini şansa bırakmıyor.

American Wrestling gibi herşey alavere dalavere. Para neredeyse o kazanıyor! Var denilen üçkağıt montajdan başka birşey değil. Nasıl işlerine gelirse frame öyle ayarlanıyor. İğrenç leş oyunlar oynanıyor. İstedikleri gibi Fenerbahçe'yi saf dışı bıraktılar. Önce oyuncuların inançlarını bitirdiler. Saha da ruh gibi oynayan futbolcuların hakemlere de güveni kalmadı.

Fener yatırımcısı MHK yi şikayet etmeli, yatırımcının zarar etmesine sebep oldukları ve manipülasyona sebep oldukları için. Binlerce insan mağdur oldu. Bir uydurma düdük insanların binlerce lirasını kaybetmesine sebep oluyor. Yazıklar olsun böyle alavere dalavere düzene.
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    Bu kağıt ilk defa 17 lirada takıldığı gün demiştim, 17 lirayı geçemez diye. Aylar oldu geçemedi. Ne zaman geçme ihtimali olsa o hafta ağır yenilgi aldı, ya da puan kaybetti.

Trabzon ve Galatasaray deli gibi yükselirken her ne hikmetse bu hafta hakemler bu takımların galip gelmesi için yemediği cacık kalmadı, aksine Fenerbahçe ve Beşiktaş sahadan mağlup ayrılsın diye de 40 takla attılar, Var'a gitmediler, ya da Malatya'nın penaltısı gibi 3 pozisyon geriye gidip saçma sapan uydurma çizgilerle ofsayt kararı verdiler. Bu ligi serbest piyasadaki godoşlar yönetiyor olabilir. Para babaları işini şansa bırakmıyor.

American Wrestling gibi herşey alavere dalavere. Para neredeyse o kazanıyor! Var denilen üçkağıt montajdan başka birşey değil. Nasıl işlerine gelirse frame öyle ayarlanıyor. İğrenç leş oyunlar oynanıyor. İstedikleri gibi Fenerbahçe'yi saf dışı bıraktılar. Önce oyuncuların inançlarını bitirdiler. Saha da ruh gibi oynayan futbolcuların hakemlere de güveni kalmadı.

Fener yatırımcısı MHK yi şikayet etmeli, yatırımcının zarar etmesine sebep oldukları ve manipülasyona sebep oldukları için. Binlerce insan mağdur oldu. Bir uydurma düdük insanların binlerce lirasını kaybetmesine sebep oluyor. Yazıklar olsun böyle alavere dalavere düzene.
    Valla dost haklı olduğun noktalar var ama çoğuna da katılmıyorum. Fener bu yıl kaç maçta iyi oynadı? Deplasmanda üstün olup kazandığı 1 maç söylermisin? Hamile kadın gibi bir kadro kurmuşlar ağır, hantal kaç tane kontra golü var?
    Hele Bjkas maçına hiç girmeyeyim cüneyt çakır denen oç 2 penaltı çalamadı ve VAR'daki daha katmerli oç ise bu oç'nu korkudan çağıramadı..Bu sene Fener hiç potaya giremedi kimse kimseyi kandırmasın ve hiç şampiyonluk adayı olamadı..
    Ligi de büyük ihtimal ya 3 ya 4 bitirir.

7.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Valla dost haklı olduğun noktalar var ama çoğuna da katılmıyorum. Fener bu yıl kaç maçta iyi oynadı? Deplasmanda üstün olup kazandığı 1 maç söylermisin? Hamile kadın gibi bir kadro kurmuşlar ağır, hantal kaç tane kontra golü var?
    Hele Bjkas maçına hiç girmeyeyim cüneyt çakır denen oç 2 penaltı çalamadı ve VAR'daki daha katmerli oç ise bu oç'nu korkudan çağıramadı..Bu sene Fener hiç potaya giremedi kimse kimseyi kandırmasın ve hiç şampiyonluk adayı olamadı..
    Ligi de büyük ihtimal ya 3 ya 4 bitirir.
    Üstadım aslında tüm takımlar kötü, bu kötülerin içinde en iyisi Fenerbahçeydi, hakem hataları takımın motivasyonunu kendine olan inancını düşürdü. Kimse emekleri boşa gitsin istemez. Bir tombul el maça müdahele ediyor ve haliyle futbolcularda oynama isteği kalmıyor.
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne satışlarla başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmini -273, ortalama tahmin ise -266 oldu.
    Foreks'in 40 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +980 puan olurken, en düşük beklenti -1.195 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 40 analistin 9'u pozitif, 31'i negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST100 Endeksi, dün günü 640,42 puan artışla 120.791,86
    puandan tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen
    BIST 100 Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım
    uzmanları [email protected] adresine başvuru maili
    gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : -273
    Ortalama : -266
    Maksimum : +980
    Minimum : -1.195
    Katılımcı: 40[(+9)(-)31]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(18/02/2020 - 09:23:56)

Sayfa 88/620 İlkİlk ... 3878868788899098138188588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •