Sayfa 97/621 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 769 - 776 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    değerli kardeşlerim bugün fener 984 milyon, gs 2 milyar 789 milyon, ts 665 milyon, bjk 824 milyon yani toplamda sportifler 5 milyar 262 milyon hacim yapmış. (az daha zorlasalar 4 büyükler 8 saatte '1 milyar dolar' gibi acaip bir meblağa vuracakmış!!!)
    bistteki günlük hacim 11 milyar ve bunun neredeyse yarısı fb, gs, bjk ve ts'den gelmiş.
    bu tüm zamanların rekoru!

1.5 milyon kişinin girip çıktığı, bunların 20 bin tanesinin tüm bist'in üçte ikisini elinde tuttuğu ve bu balinaların ekseriyetle diğer ufak balıkları yuttuğu veya kolunu bacağını kestirdiği gerçeğini göz önüne alırsak, kredi çekip, onun bunun gazıyla tepelerden sportiflere girecek olan ky arkadaşlarımızın çoğunun pişman olacağını söyleyebilirim. başka bir kardeş çıkıp benim yanıldığımı söyleyebilir ve haklı çıkabilir bu da onun görüşüdür.

imf'nin tüm değerleri dolar yerine elektronik para birimi sdr'ye endekslediği ve abd başkanlık seçimi akabinde dünya çapında tüm borsalarda dalgalanma beklenirken yakaladığımız son veya sondan bir önceki boğa piyasası olabilir. veya optimist düşünen başka bir arkadaşa göre olmayabilir.

amma ve lakin, önümüzdeki süreçte sadece fener değil, diğer sportiflerde de zirvelerden kağıda girecek olanlar dikkatli olmalılar.
    spek'in kafasındaki tek şey yıllarca alınteriyle biriktirdiğimiz paramızı cebimizden söküp almak. bu ibişe paranızı kaptırmayın!

bu arada dün en düşüğü 16.00 en yükseği 16.70 olmak üzere 356.000 lira açığa satış vardı.
    bugünkü grafiğe ulaşan kardeşimiz bi zahmet buraya atarsa ufkumuz açılır.
    dün belliydi bi tiyatro döneceği.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

bahtsız bedevi fener çıktı..(tabi bizde öyle) hepsi uçtu kaçtı..tam fb gitmeye başladı.hepsi birden döndü..
    sabah +2,5 ort ile fb leri sattım..+15 yaptılar..kafayı yerken..şimdi -12 den almıyorum..burası hırsızların borsası..
    en önemlisi dogru zaman.

Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku
    bahtsız bedevi fener çıktı..(tabi bizde öyle) hepsi uçtu kaçtı..tam fb gitmeye başladı.hepsi birden döndü..
    sabah +2,5 ort ile fb leri sattım..+15 yaptılar..kafayı yerken..şimdi -12 den almıyorum..burası hırsızların borsası..
    bende 1 saat önce, " 16'dan girdim 24'den çıkarım" diyordum.
    şimdi sinirimden parmaklarımı ısırıyorum.

nasip kısmet!!!
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

acikci olan kağıtta acikci açığını kapattığı zaman tepesine binerler kağıdın bu değişmez kuraldır..
    onun için ağlayıp sizlamanin anlamı yok , herkes attığı adımın sonuçlarını bilecek..
    121 kişi şu an burayı izliyor , bı miktar kilitleme yapılmış ky ye..
    acikciyi da öptü , bi sure uzak durmakta fayda var..
    ytd
    uyardik 1 saat önce..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

18.11 den 1 milyon açık işlemi olmuş..
    bunları ort 20 den kapattirsa 2 milyon sadece acikciyi öptü, kim hangi cesaretle açık yaptı kağıtta o da ayrı bi muamma..
    arada onune gelen ky yi de katti kağıda , sabah sabah güzel bı vole yaptı tahtacı kendi adına..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6. Bence bu is burada bitmez
    Pazartesi ola hayrola

7.  Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    bende 1 saat önce 16'dan girdim 24'den çıkarım diyordum.
    şimdi sinirimden parmaklarımı ısırıyorum.

nasip kısmet
    16?? günlük en düşük 17,15... bu arada cidden fener yatırımcısı çok bahtsız

Alıntı Originally Posted by zafzaf00 Yazıyı Oku
    16?? günlük en düşük 17,15... bu arada cidden fener yatırımcısı çok bahtsız
    virgül koymayınca anlam bozukluğu olmış

Sayfa 97/621 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •