Special Days Image
Sayfa 91/620 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 4955 madde; 721 - 728 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Vay beee. Yıllar yıllar önce ilk zamanlarım
    Bi kağıt alırdım bekler düşer sonra satardım, bazen sattıktan 1 saat sonra giderdi))) yeni aldığım kağıt da düşerdi.
    Yıllar sonra ilk defa böyle hissettim)))
    Ben sattım çıkmış. Aylardır hammallığını da yapmıştım. Neyse benim gibi ameleler taşıyacak satacak ki kağıt yükselsin.
    İnşallah çıkar, zararda kimse kalmaz. Çok şükür bugüne kadar hiç bi kağıdı satınca kötüleyip düşsede alttan alsam mantığında ki ucuzcu amelelerden olmadım)))
    17.40 ı geçmesi çok önemliydi..

TS 1.5 lardan 7 tl ye GS 3.5 lara gelmişken
    Fener hissesi çok ucuz kalmıştı bunlara göre. Eğer 20 leri geçerse, ölü kedi hoplaması değil diyebiliriz. Yok buralarda patinaj çekerse bilin ki fır fır git gel..
    Bu hafta gs yi yener 20 yi geçerse geri grlmesini de biliriz.. bu sefer sağlamcıyım. Skoru görmeden gelmem.
    Sonuçta Lise arasizini almışız. O iş bence müthiş gelir kaynağı olacak. Lakin futbol sonuçlarından mütevellit çok konuşulamadı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. 16.30 dan topladıklarını verdiler ele..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bugünü ekşi kaoatmak tam Fener tahtacisina yakışır hareket olur

4. Ne yapar bu boyle AOF 'mi yukseltiyor. Anlamadik

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Vay beee. Yıllar yıllar önce ilk zamanlarım
    Bi kağıt alırdım bekler düşer sonra satardım, bazen sattıktan 1 saat sonra giderdi))) yeni aldığım kağıt da düşerdi.
    Yıllar sonra ilk defa böyle hissettim)))
    Ben sattım çıkmış. Aylardır hammallığını da yapmıştım. Neyse benim gibi ameleler taşıyacak satacak ki kağıt yükselsin.
    İnşallah çıkar, zararda kimse kalmaz. Çok şükür bugüne kadar hiç bi kağıdı satınca kötüleyip düşsede alttan alsam mantığında ki ucuzcu amelelerden olmadım)))
    17.40 ı geçmesi çok önemliydi..

TS 1.5 lardan 7 tl ye GS 3.5 lara gelmişken
    Fener hissesi çok ucuz kalmıştı bunlara göre. Eğer 20 leri geçerse, ölü kedi hoplaması değil diyebiliriz. Yok buralarda patinaj çekerse bilin ki fır fır git gel..
    Bu hafta gs yi yener 20 yi geçerse geri grlmesini de biliriz.. bu sefer sağlamcıyım. Skoru görmeden gelmem.
    Sonuçta Lise arasizini almışız. O iş bence müthiş gelir kaynağı olacak. Lakin futbol sonuçlarından mütevellit çok konuşulamadı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    vallahi üzüldüm temel ağa,
    inşallah mazlum ve mehmet37 kardeşler de satmamıştır. adamlar nerelerden beri mal taşıyorlar vallahi kendim kadar onlarında kazanmasını istiyorum.

işinaslı, bugün eksi kapatsa da ehemmiyeti yok, hala gs maçını fiyatlıyor.

neyse, diyeceğim doğuştan bedbaht, nereye gitse elini hangi kağıda vursa kurutan, para kaybetmekten akıl muhakemesini yitirmiş bir ters indikatör haftalar, aylar sonra çıkıp buraya takımın da kağıdın da bittiğini filan yazmaya başlamıştı,
    küçük yatırımcı korkup kaçmış, meydan ağalara kalmıştı.
    e haliyle kağıdın yükselmesi de kaçınılmazdı!
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

tavan yapacak kağıt bugün sanki..
    hisse olmadan gireceğim maça , sırf maçı kazansın diye totem yapıyorum , çekildim kağıttan..
    16.10/40 aralığı aldiklarimi verdim..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    bu hale getiren aziz olmasin sakın..
    agucu macini ersun yanal kendi elleri ile vermiştir , geçen hafta gençler maçında ne oynadilarsa aynısını oynadılar , kapan kapan tuzak aç , bı top on uca koşucu iki fırıldak ile maç kazandı geçen hafta agucu , bu haftada aynisi..
    ersun hoca nin kafa bazen basmıyor , yahu kardeşim bı sabret bı sabirli ol..
    ayrıca;
    jailson bu maçı da aldı hocam sana değil mk , geçen hafta evvelsi hafta aldığı gibi..
    benim yazılarımın içinde vardır tandem sıkıntılı diye, çözemedim hala bunu, pes diyorum...
    olmaz hoca jailsondan tandem , tolga ise box to box adamı , olmaz hocam olmaz..
    hakeme deginmeyecegim , bunlar hakem falan değil..bunları epl de falan maç versen daha 45 dakika geçmeden s ederler sahadan..
    bugün ise son bi şans daha verirler tahtaya..
    basketbol takımımızı tebrik ediyorum , Türkiye kupasını kazandıkları için..
    tahtacı son şansı veriyor kağıda..
    veya bı haber var..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8.  Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra olay sadece speklerde. Ne isterlerse o olur. Bu ruhsuz futbolla sasirmadigim gibi, hisse asagi veya yukari nereye giderse gitsin sasirmam. Gercekten bukdr gonulden destege yazik. Ankaragucu macinin hicbir aciklamasi yok. Gercekten yaziklar olsun. Agalar artik hisseyle istedikleri gibi oynarlar. 10a da dusse 30a da ciksa sasirmamak lazim. Sartlar artik tam agalara gore
    Sakin ama hissemizede asik olmamak lazim. Agalar ne isterse o olacak. Herkese bol kazanclar

Sayfa 91/620 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •