Sayfa 256/624 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 4992 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. 25 e kadar alabilirler bakalım sonra ne yapacaklar..global satış 700 bın oldu..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Trabzonspor hissesi son bir yılda yüzde 600 üzerinde artış yaptı, Fener de benzer bir çıkış yapar mı

3. Bu hareket öncekilere hiç benzemiyor
    Belki ilk halka arz edildiği zaman olabilir 🙂

4. 910 bın oldu globalin satışları.. Elinde 581 bın kaldı... Hissede herşey olabılır ama önce sağlam bir soğutmalı senedı..muhtemelen bunlarıda 25 e kadar kademeli verecek.. Sonrası önemli ky yı başbaşa bırakmasalar bari..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. 488 bın kaldı.. Beklediğim olursa ıkı gun önceki hareketin aynısı olacak.. İnşallah olmaz diyelim..25 gıbi bitirecek malını..

6. 341 kaldı.. Tunelde önce son çıkış olmasın..

7. Marj oldukça buyuk.. 20.74 taban.. Aman dikkat edelim.. Bır hısse herzaman çıkmaz.. Uç beş kazanalım derken eldeki gidebilir..

8. aynen... bir saatliğine dışarı çıkıyorum. geldiğimde ya tavan, ya taban görmek istiyorum .

Sayfa 256/624 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •