Sayfa 341/624 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 4988 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Bu sene şampiyon adayınız hangi güzide takımımız?

2. Digitürkü iptal ettirdim bende.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    fazla uçmayın kar cebe yakışır diyip durmasını bilin burada zamanında 100 diye konuşan insanlar 20 lere düştüğünde akıl sağlığını bile kaybedeceklerdi.
    spor hisseleri hep sazan yemlemiştir. 2-3 sene hamal arar karı yeterli görmek sağlığınızı korumanızı sağlar
    sonra ağlama duvarına dönmesin buralar ne bekliyorsunuz
    50 mi, 60 mı 100 mü
    Bu gonderi icin tesekkur ederim, akil sagligimi kurtardim. Hep tavan giden bir hisseyle vedalasmak kolay degil ama bir noktada Allah bereket versin deyip vedalasmak gerek.

4. Bu saatten sonra bu haber akışında değişiklik olmazsa taban yapmaz artık yön yarın bence yukarı olacak ytd

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    bı kaç taban daha yapsın geleceğim buraya..
    buradan fener almak tehlikeli... bedelliden önce 30'un altı heryerden fenr alırım demştim. 6 tl ye düşrüdüler. bıktırdılar 5 sene.

6.  Alıntı Originally Posted by BPP Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra bu haber akışında değişiklik olmazsa taban yapmaz artık yön yarın bence yukarı olacak ytd

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nedense ben tersini düşünüyorum.gel gel hareketi olduğunu dusunuyirum..kalan arkadaslara gerçekten sabır ve bol şans diliyorum...sabah dipten alıp yüksekten verecektim ama mobile yetistiremedim.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Aldım satamadım brüt takas varmış

zorakipaşha

8.  Alıntı Originally Posted by berkbora5 Yazıyı Oku
    Nedense ben tersini düşünüyorum.gel gel hareketi olduğunu dusunuyirum..kalan arkadaslara gerçekten sabır ve bol şans diliyorum...sabah dipten alıp yüksekten verecektim ama mobile yetistiremedim.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Brüt takasta hisse sabah dipten alıp iki gün sonra daha dipten vermek de var

Sayfa 341/624 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •