Sayfa 593/620 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603 ... SonSon
Arama sonucu : 4958 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Okuyup üflediniz mi Ümraniye yi
    Bu nasil maç #

Emre Demir i transfer ediyorsun,,Jasus,bana yaramaz,gönderilsin diyor.Brumaya bonservisi için dünyanın parasını ödüyorsun,başka takıma gönderiyorsun,,,,,Bu nasıl yönetim,bu ne beceriksizlik.
    Transfer 2 defans adamından mı ibaret olacak.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. yarin eksi kac yapariz

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Emre Demir i transfer ediyorsun,,Jasus,bana yaramaz,gönderilsin diyor.Brumaya bonservisi için dünyanın parasını ödüyorsun,başka takıma gönderiyorsun,,,,,Bu nasıl yönetim,bu ne beceriksizlik.
    Transfer 2 defans adamından mı ibaret olacak.
    Ali Koç un istifa etmesi lazım,,herşeyi eline yüzüne bulaştırıyor,,,amatör küme görüntüsü veren bi sevillayı geçemedi.Oynanan futbol bir kere saç baş yolduruyor,,,,bi üç pas yapamaz mı bi takım ya.,,5 metre ötede takım arkadaşına isabetli pas veremeyen futbolculardan kurulu takım,küme düşsün daha iyi.
    Bu görüntü,hisseye de olumsuz yansıyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Fener,kuruldu kurulalı,bu kadar beceriksiz bir başkan görmedi,,,Koç git artık,,Fener e daha çok zarar verme.
    Çok iyi oynarsın,ama gol atamayabilirsin,,bu kadar beceriksiz futbolcuların biraraya geldiği bir dönem daha olmadı.
    Çok iyi olan Arda bile yavaş yavaş formdan düşüyor,,pas atıyo,kaptırıyorlar,,isabetli orta yapıyor,kafa vuracak adam yok.
    Ben olsam oynamam,niye koşayım,yırtınayım ki.

6. Bı tavan gelir mi?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 2 bence...................................

8.  Alıntı Originally Posted by GERSON Yazıyı Oku
    2 bence...................................
    Birii geldi

Sayfa 593/620 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •