Sayfa 116/622 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon
Arama sonucu : 4975 madde; 921 - 928 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. "Satmayın Beni"

https://t24.com.tr/haber/ali-koc-tan...in-beni,862744

Siz bu olayın bilinç altını bilirmisiniz?

"Seçim oldu A.K. başkan oldu hepimiz çok mutluyuz. Karizmatik, zengin, eğimtimli, kültürlü. Türk futboluna örnek olacak kişi gelmişti sonunda Fenerin başına!
    Hissedarlar için orta vadede umut yoktu ama, uzun vadede A.K.a güven vardı neyse.....
    Tabi seçimi baya bir farklı kazandı! Kimse bu kadar farkı beklemiyordu, doğal olarak bende.
    Derin fenerbahçe diyebiliceğimiz (3 kuşaktır kongre üyesi olan) bir kaç kişi ile, rkı - balık masasında sohbet ederken; Yaw dedim bilseniz bilseniz siz bilirsiniz, A.K kazanacağı belliydi ama, bu fark nedir yaw, 20 senedir başkanlık yapmış, görece güçlü A.Y ve yönetiminin eli armut mu topladı bu nedir dedim?
    Aslında dediler seçimin başa baş gitmesi bekleniyordu ama A.Y. çok güvendiği gruplar onu satışa getirdi."

A.K. 16 bin küsür, A.Y. 4600 küsür oy aldı! 4000 - 5000 oyu temsil eden grupların son günlerde satışına geldi. Yine A.K. kazanacaktı ama bu kadar rahat değil. Belki, normal bir farkla kazansaydı bu kadar şımarık ve rahat hareket etmeyecekti!

İşte dün, ona tarihi farkı yaşatan gruplar "Gele hesap ver" deyince! aralarına atladı ve arbedenin verdiyi adrenalin ile bilinç altındaki ilk kelimeler
    döküldü: "Satmayın Beni"!

Düşmez, kalkmaz bir Allah!

Ben burada A.Y. savunmuyorum, A.Y ve A.K seçime girse yine A.K. derim. Ama en başından beri söylediğim gibi bu adamın ajandası farklı çıktı. Burada yazmak istemiyorum. Bunun derdi farklı imiş meğersem. Futbola odaklanmamış, hiç bir çalışma yapmamış. En azından ben böyle avutuyorum kendimi, yok sa bukadar kapasitesizlik olmaz.

Kanımca herkezin yaptığı hata (taraftar, kongre üyeleri, vs... ) Şampiyonluğa giderken kurşun sıkılması, 3 temmuz kumpas süresi çözülmeden, A.Y. o koltuktan indirmesi oldu.

Belki yanılyorumdur ama sosyolojik ve psikolojik olarak, süren bir davada yada yaşanmış bir olayda, mağdur baş kişi giderse dava bir nebze havada kalır!

2. Bir hafta dişinizi sıkın kar zarar kapatın ekranı 3 mart dönüm noktası trabzonu yen taraftarda hisse sahipleride mutlu olsun

3.  Alıntı Originally Posted by swanp1 Yazıyı Oku
    Bir hafta dişinizi sıkın kar zarar kapatın ekranı 3 mart dönüm noktası trabzonu yen taraftarda hisse sahipleride mutlu olsun
    tr kupasını alsan ne olacak...

ara transferde stoper almışız hala jailson stoper.
    haftalardır tolga ciğerci sol açık
    hak sakattı diye dirar haftalardır sol bekti hadi anladım, bu maç adamı sağ açığa koydun ilk defa
    tolgayın ne işi var ilk defa 11de adam sezonda top oynamamış koysana jailsonu ortaya ya da tolga ciğerciyi koy bari kanatta ferdi oynasın

ersun hayal kırıklığı

4. ben takımında hisseminde arkasındayım deyip 2 3 milyon lot alım yapsalar yönetici olacak şahıslar hisse böyle sürünmezdi fedakarlık hep taraftardan bekleniyor hadi görelim sizleri ne kadar seviyorsunuz kulubünüzü

5. Hayallerimizi Ersun gömdü
    Tabii hakemlerle birlikte

6. Hiç üzülmeyiniz hiç umudunuzu kaybetmeyiniz, Herşey gayet güzel gidiyor. Bu FENER' e hayatta birşey olmaz hiç kimse ama hiç kimse bu feneri yok edemez. Üstelik Borsacılar açısından gayet güzel gidiyor bu yıl fenerden kazandığım parayı hiçbir hisseden kazanmadım aldım 5,80 e verdim17 ye bu yazımı bir yere not edin eylül aralık 2020 gibi alacağım 6 ya ocak mart 2021 gibi satacağım 18 e oh muallane ala banane şampiyon olmuş olmamış ben kazancıma bakarım ya haydi yavru fener 2 veya 3maç daha kaybet 6 tlde bekliyor seni aynet.......

bedelli hariç fenerin 6 ya gelmesini bekleyenler mezardakilerden .. beklesin..
    diyeceklerim bu kadar hakim bey..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalma başarısını gösteren takımlar 2.4 milyon Euro garanti para kazanıyor. Ayrıca grup maçlarında elde edilen her galibiyet için 360 bin Euro, beraberlik için ise 120 bin Euro kazanılıyor.
    Grup aşamasını lider olarak tamamlayan takım 500 bin Euro, ikinci bitiren takım ise 250 bin Euro ekstradan gelir elde ediyor.
    UEFA Avrupa Ligi'nde son 32 takım arasına katılmaya hak kazanan takımlar 500 bin Euro daha cebine koyuyor. Son 16'ya kalan takımlar 750 bin Euro, çeyrek final kalan takımlar 1 milyon Euro, yarı finale kalan takımlar 1.5 milyon Euro kazanıyor.

Sayfa 116/622 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •