Sayfa 559/622 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609 ... SonSon
Arama sonucu : 4975 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    . Flama oluşunca pozisyon almıştım. İyi oldu. Guzel yükseldi. Flama hedefi 44 civarı ama gider mi bilemem. Bence farklı bir hikaye var. Çünkü 23 e indiği anda soluğu 35 ye aldı. Tekrar 31 e indi . Ve bir daha bu bölgelere gelmez inşallah
    Ne oyun yaptilar be yaw. Sen ligi ucuncu bitir. Son dakka samp dahi kacsin. Spor un olu sezonunun baslangicinda uc dort ay hareket olmaz diyen tecrubeli yatirimcidan mali topla sonra alim firsati vermeden 30 kusurlere cek. Enteresan son iki yildir sporlar karakter degistirdi. 10 kusur sene takvim hesabi ile dakik hareket eden hisseler tamamen rastgeleye bagladilar. Arkadas demiski herkrs nerede. Nerede olacak bu zamanda kim spor hissesi aliyorduki?

2. Kesinlikle Spor hisseleri karakter değiştirdi ve bu Ali Koç ile oldu diye düşünüyorum. Hayatimda ilk defa Haziran'da spor hissesi aldım. Her sene Nisan mayista satar, Eylül Ekim'de alırdım. Ve spor hissesi bu kurala uyardı. Fener de başka bir hikaye mi var acaba. Bekleyip Görelim neler olacak

%80 oldu 1 aylık yükseliş , Spk resmen uyuyo...

4.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    %80 oldu 1 aylık yükseliş , Spk resmen uyuyo...
    Spk ne yapacaktıkı. Gıtsın tkuruya baksın Spk.. Burada en azından bir hikaye var..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
    Maşallah diyelim arkadaşlar nazar göz olur

M2012K11AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Kesinlikle Spor hisseleri karakter değiştirdi ve bu Ali Koç ile oldu diye düşünüyorum. Hayatimda ilk defa Haziran'da spor hissesi aldım. Her sene Nisan mayista satar, Eylül Ekim'de alırdım. Ve spor hissesi bu kurala uyardı. Fener de başka bir hikaye mi var acaba. Bekleyip Görelim neler olacak
    Aynen Mehham. Bende senin gini dusunmustum. Eylul ekimi bekliyordum. Alim yapmadim bu yuzden. Bravo iyi yakalamissin. En azindan eskilerden kazanan biri oldu.

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
    Çayımı demledim mis gibi ohhh yarasın. Bekleyelim görelim filmin ve dizinin sonunda suçlu , suçsuz , katil , iyi , kötü hangisi çıkacak.. Ky mi spek efendi mi.. azimle ve sabırla bekliyorum hisseleri mi yolun sonu nerede acaba diye.
    Buraktepe abi ne diyorsun . Bu sene o sene olurmu dersin , yada koç efendiye gene şampiyon yapmazlar mı ayar cekerek.

Yada o sene bu sene mi acaba d*****n kuyruğu kopup Fenerbahçe'yi Şampiyon yaparlar mı. Tahminin ne acaba merak ettim güzel abim.

Şimdiden cevap için teşekkürler. 2 seneden beri al sat al sat yapa yapa en son maliyet 30 dan elimde hisse alıp beklemedeyim.

M2012K11AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Aynen Mehham. Bende senin gini dusunmustum. Eylul ekimi bekliyordum. Alim yapmadim bu yuzden. Bravo iyi yakalamissin. En azindan eskilerden kazanan biri oldu.
    Teşekürler. Umarım herkes kazanır. Eylül Ekimde de devam eder fenerimiz yükselişe ve sonu şampiyonluk olsun

Sayfa 559/622 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •