Sayfa 52/618 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 4944 madde; 409 - 416 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

takiplik kadar bırakıp (500 lot) bugün itibari ile üzülerek vedalaştık dostlar kağıttan..
    sıfır bı ev alma durumu oluştu , mecbur kaldık..
    kalan dostlara bol kazanç, tahta spegi teşekkürler dostum..
    7.50 den beri kagittayim , bir kez olsun zarar ettirmedin, sağol..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2.  Alıntı Originally Posted by ÖzeL HaReKaTC Yazıyı Oku
    Önceden alım satım isterdiniz sayın işinaslı herhalde bıktınız derinlik aldınız deuch alımları gözünüzden kaçmıyor
    Evet sizi epey zahmete sokuyordum ,yakında yine isteyebiliriz 🙂
    Deutsche alımları iyidir kısa vadeci olmaz genelde

3. Şükür
    Komolli denen Fransız gitmiş. Heralde başkan geldiğinden beri ilk defa duyduğum en güzel haber.
    Burası Fenerbahçe, başkanı biz seçtik, taraftar kongre üyeleri halk seçti. Taraftara kongre üyelerine de hesap verecek kişi Başkandır. Kimse o şu bu direktörü tanımaz. Başkan sonunda bunun farkına vardı direksiyonun başına geçti. Bazen bakıyordum başkana soruyorlardı bu adamın tutan transferi yok niye görevde diye? Evrak işi takip ediyor, iyi kontrat yapıyor, uluslarası bağlantıları iyi deniyordu, şaka gibi... evrak işi için birine bi futbolcu maaşı kadar para mı verilir? Uluslararası bağlantısı ise bunun Türkiyede ki en büyük kişisi kendisidir zaten Koç soyadı, daha büyük markamı var. Futbolcu sahada oynasın diye alınır bize ne evraktan kontrattan. Kimse Gustavo nun evrağını kontratını sorgulamaz, iyi topçu çünkü.
    Neyse iyi de bi maaş yükünden kurtulduk. Alın size limit daraltımı))) bu işi transferi bi yönetici yapacak, parayla eleman tutmaya gerek yok. Sakın Fenerbahçe tekrar bi sportif direktör işine girmesin. Sakın bu iş içün maaşlı adam tutmayın.
    Transferi ; hoca-idari menecer-yönetici-Başkan 4 kişi ortak karar verir, yönetici gider alır gelir, yıllardır bu işler böyledir. Gs de sanki sportif direktör mü var?
    Evrak işi iyiymiş, iyi kontrat yapıyor diye birine futbolcu maaşı kadar para verilmez.
    Nerde o bi topçu vardı, Komolli, x fransız takımı başkanı aramış size şu topçuyu verelim demiş, Komolli inanamış hayal gibi falan diye anlatmıştı. Nerde o topçu? Bu sene maçı bile yok bizden gittikten sonra.
    İnsanın 1 tane tutan transferi olmaz mı? Gustavo dışında hep hayal meyal..
    Neyse; bütçe açısından iyi oldu. Başkan işin paranın ciddiyetine varsın..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Hocam her yazdığınız bir destan olmak zorunda mı ?
    🙂

5. Halkımız okumayı sevmiyor. Ben 10 yaşlarındayken tommiks-teksas çizgi romanları sayesinde okuma alışkanlığı edinmiştim. Forum sayesinde bol bol okuma pratiği yapıyoruz. Temelreis de romanlarıyla buna katkı yapıyor işte. Ne güzel !
     Alıntı Originally Posted by işinaslı Yazıyı Oku
    Hocam her yazdığınız bir destan olmak zorunda mı ?
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Son 5 macinda 4 galibiyet 1 beraberlik alan bir takimi yendik, tebrikler fenerbahcem..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7. Lig fikstürü fb den yana
    GS konya deplasmanına
    Ts malatya deplasmanına
    Bjk göztepe deplasmanına
    M başakşehir FB geliyor 🤪🤪😂😂

8. Önümüzdeki 4 maça bakarsak daha daha doğru olur
     Alıntı Originally Posted by swanp1 Yazıyı Oku
    Lig fikstürü fb den yana
    GS konya deplasmanına
    Ts malatya deplasmanına
    Bjk göztepe deplasmanına
    M başakşehir FB geliyor
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 52/618 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •