Sayfa 587/620 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597 ... SonSon
Arama sonucu : 4958 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. dostlar fener eger avrupada yururse burada çok astronomık fıyatlar gelırmı bilemedım şimdi
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

ufuk 31.50 hakkı 44.00 erdal 45.00 te bigilendirildiniz.. (temmuzda 55 sat 48 geri al bilgisi de) dahil olmak üzere 30 dan 80 e geldik.. son hafta gelen 4 yeşil bar sonrası aylıklarda toparlandı.. bu saatten sonra buraya bir şey yazmak anlamsız.. gidenin arkasından konuşulmaz dedikodu olur.. taşıyanın kazancı bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Tarihi kapakIMG_20221106_132007.jpg

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dun Atalanta-Napoli macina baktim su sene Napoli ligde ve sampiyon liginde cok iyi gidiyor , tarihinde Italyada iki kez sampiyonluk yasamis , Diego Armonda Maradonayi zamanind a transfer etmeyi basarmis bir kuluptur . Dun gece takimda Fenerbahceden transfer ettigi iki oyuncuda yer aldi kadroda ! biri ELiF ELMAS biride Kim Min JAE idi. Eger bu sene sampiyon olursa kadrosundan bayagi futbolcu satar ve direk gelecegi kulup kapisi Fenerbahce olacaktir diye dusunuyorum zaten ARDA GULER i yakindan takip ettiginj biliyoruz serbest kalma maddesini simdiden odemeyi yapip isi erken bitirmek istiyolar cunku Fenerbahceden aldigi oyuncular bu takima cok yariyor ve yine gecmiste seyircisine Marodonayi seyretme zevkini yasattiklari gibi Arda GULERi de seyircilerine sampiyonluk hediyesi olarak sunabillirler..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

5. -5 açar gibi

6.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    -5 açar gibi

bir kaç devre kesici ile taban gelir diyorum.. yatırım tavsiyesi değildir.....

7. Brüt takas+mağlubiyet+45gun maç yok+ćin Çin'in sert yükselişi... Borsada ve kulüpte bir sıkınti yaratacaktır.Aradan sonraki ilk maçta TS deplasmanı ki onlarında puan kaybına tahammülü yok.Halbuki herşey ne güzel gidiyordu.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Serdar Aziz, 2017-2018 sezonu Vincent Jannsen'in golünde ki konu mankeniydi geçen gün ise Giresunspor'a kaydettirdiği gollerde. Orda da burda da galibiyet Fenerbahçe'den gitti. Bugün de Gsray'ı tavan, Fener'i taban yaptırdı. Borsaya da oynuyorsan eğer....

SM-A125F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 587/620 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •