Sayfa 214/620 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 4958 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Guanydin. Bugun hareketli baslar, sonra toparlar diye dusunuyorum. Bakalim hayirlisi, sabir sabir sabir

2. 2 üye 1 ziyaretçi. seni beni sildik 1 kişi kaldı. onu da kandırıp elinden mi alacağız hissesini
    dursun zaten kimse kalmamış.

3. Yatirimda sessizlik guzeldir. Yurtdisindan satis dalgasi gelmedigi surece ve sabredebilirsek, sportif hisseler arasinda hem teknik hem beklentiler acisindan en pozitif hisse oldugunu dusunuyorum. Yeterki son birkac sezondur yapilan hatalardan ders cikarilsin. Taraftarliktan dolayi, belki cok iyimser dusunuyorum ve gecmis seneLerde yanildigim gibi yine yanilirim. Bekleyip gorecegiz insallah

4. Böyle bir takım görmedim,
    oynamasınlar daha iyi, 2 yıldır rezil ettiler takımı...
    takımın her kötü sonucu hisseye negatif etki ediyor...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

5. Fenerbahçe yönetiminin de teknik kadronun da sportif direktörün de ta a.k.
    Mallar ordusu birlikte rezil takımı daha rezil ediyorlar.
    Rodrigez ozan h.ali dırar jailson şişirilmiş muriç tolga gibi her seferinde illet ettiren adamlar ile bir b.k olmayacağını bile bile aynı kadro ile farklı sonuç bekleniyor.
    Elinde alt yapı gençler var oynatmadigin yedeklerin var biraz da bunlara el at zaten ligi bitirmişsin gençleri kazan onlar oynasın beğenmediğimiz terim kadroyu gençlerle dolduruyor.Cesaretsiz aptal idareciler kulübe en büyük zararı veriyor.
    Bir konuda aykut Allah seni bildiği gibi yapsın Alex ı harcadığı günden beri bu takım kendine gelemedi ne kadar Fenerbahçeli olduğun değil Fenerbahçe ye ne ne verebildigin önemli sen takımın geleceğini kaprislerin uğruna yok etmiş birisin.

6. Şu anda ligde en güzel topu Erol Bulut oynatıyor. Yönetimin aklı varsa Erolu getirir ve onun istediği kadroyu oluşturur. Galatasaraya fulbol dersi verdiler bugün. Takım 90 dakika oyundan hiç düşmedi kollektif fulbol oynadı. Alman disiplini makinanın çarkları gibiydi hepsi.

Sayın Ali Koç Erol Bulut'u getir. Başka macera arama. 2 senedir taraftarı ve hissedarları üzdüğün yeter. Bu sene son şansın ona göre...

7. Rodrigues Allah seni bildiği gibi yapsın.
    O pozisyonda topu tavana çakamadın ya, bütün ky şimdi senin kulağını çınlattık.
    Ne diyeyim ki şu sezon herkes birbirine ikram ediyor,
    hiç hesapta olmayan Alanya da girdi potaya.
    Ne desek boş artık...

8. Haftasonu yine kan gövdeyi götürür
    Sivas bize geliyor
    Ankaragücü gs ile oynuyor ve Ankara’nın havlu atma maçı
    Antalya/Alanya eğer Antalya yatmazsa ki ts şampiyonluktan etti Tamer Tuna ben geldim diyor
    BJK yarın ki Kasımpaşa’yı kazansa bile haftasonu Malatya deplasmanına gidiyor ki Malatya da düşmemek adına 3 puan almak zorunda
    Biz Sivas I yenelim haftasonu çok coşku olur
    Ama yine söylüyorum bizim hedefimiz Cl değil Avrupa bile çok bu kadroya bu beceriksiz şablona ki Rodrigez atsa şimdi Cl rahat rahat hesaplıyor olurdu bu kazmalar ordusu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 214/620 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •