Sayfa 464/623 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon
Arama sonucu : 4979 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Bjk 2 puan daha bıraktı...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Bugun 3.74 ten terkeye gsray attim. Bjkas larda duruyor. Fener o kadar habere geriliyor. Bakalim hafta sonu mac nasil sonuclanacak. Fener yenerse bu ikisi yuzde iki uc sksi acabilir yalniz beraberlik yada yenilgi durumunda iyi prim yapacaklardir. Bayadir baskilandilar. Fener hissesi icin ky cok dolustu sanirim. Hareket edemiyor hisse. Takim zaten baya puan topladi muhtemelen hakem ayagindan tutup cekecektir geriye.
    2 gün önce söyledim ağa sana, bjk antalyayı yenemez diye..
    alper ulusoy u transfer etmişler, fena oyuncu değil gibi ama..
    yarın +3 açılış bekliyorum fenerde..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3. Fener hisseleri Şubat ayı boyunca usandirma taktiği yapabilir. Bu beinsport ,tff, mhk hafta sonu maçı gs ye verir. Bjk de hafta sonu kazanır. Puanlar eşitlenir. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    Geçen senenin şampiyonu başakşehir aynı teknik adamla bu seneki hali ortada, her şey futbolcu almakla ya da teknik ekibi iyileştirmekle olmuyor, bu iş ekip işi.

Ekibi sorgularsak, ekipte eski adam nerdeyse yok, emresinden eroluna sosasından başkan yardımcısına herkes genç ve işinde yeni, böyle acemilikler olacaktır, zaman tanımak lazım ama taraftar olarak bizim sabrımız kaldı mı hayır!

O şampiyonluk ne olursa olsun bu sezon gelmeli.

Ersun konusuna gelince taraftarı ne kadar kanser ettiği gün be gün ortadaydı bazı şeyleri çabuk unutuyoruz sanırım, nerdeyse her maç hata yapmasına karşın jailson ısrarı, tolganın sol bek ısrarı gibi mevki dışı oyuncu ısrarı vs. vs.
    Son 20 yılda feneri Ersundan başka gümbür gümbür oynatabilen bir hoca gördünüz mü siz? Jailson ısrarı falan filan geciniz. Adamın elindeki topçulara bakın o zaman. Kurtarıcı diye sadık alındı 35 lik Fransız dan başka kim vardı Ersunun elinde. Ne derseniz deyin Ersun hoca su takımla bu ligi forse eder.

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    2 gün önce söyledim ağa sana, bjk antalyayı yenemez diye..
    alper ulusoy u transfer etmişler, fena oyuncu değil gibi ama..
    yarın +3 açılış bekliyorum fenerde..ytd
    Maci izlemedin herhalde. Tek kale bastirdilar. Fener kotu oyunla kazaniyor bakalim nereye kadar. Alacagi puani aldi. Hakemler bence bundan sonra uzerine oynacak. Ali Koc un basarili olmasi siyasetende tercih edilecek bir durum degil bazilari icin o yuzden fener Messi Ronaldo ikilisini bile transfer etse ikincilikten yukarisini goremez. Ha bende hissesini alip satiyorum ama yorumum bu fener icin. Hafta sonu derbide Fener alirsa cok buyuk supriz olacak benim icin. Baskan Aziz olsaydi boyle dusunmezdim. Gezi de dendigi gibi olay agac olayi degil.

6.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Fener hisseleri Şubat ayı boyunca usandirma taktiği yapabilir. Bu beinsport ,tff, mhk hafta sonu maçı gs ye verir. Bjk de hafta sonu kazanır. Puanlar eşitlenir. Ytd
    Aynen oyle olacak zaten. Bende gsray prim yapmamisken atlayim dedim. 4 kusurlere cikarsa vedalasirim pazartesi.

7.  Alıntı Originally Posted by myucell Yazıyı Oku
    Son 20 yılda feneri Ersundan başka gümbür gümbür oynatabilen bir hoca gördünüz mü siz? Jailson ısrarı falan filan geciniz. Adamın elindeki topçulara bakın o zaman. Kurtarıcı diye sadık alındı 35 lik Fransız dan başka kim vardı Ersunun elinde. Ne derseniz deyin Ersun hoca su takımla bu ligi forse eder.
    Ersun, Aykut un mirasini yedi. Gorduk hocaligini son gelisinde de. Erol dan beklentim coktu onda da maya tutmadi. Ya Aykut yada baska bir genc hoca bulunmali. Sergen bir iki sene kalirsa ligi domine eder.

8.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Fener hisseleri Şubat ayı boyunca usandirma taktiği yapabilir. Bu beinsport ,tff, mhk hafta sonu maçı gs ye verir. Bjk de hafta sonu kazanır. Puanlar eşitlenir. Ytd
    Bu nasıl bir yorumdur pes.
    may the force be with you

Sayfa 464/623 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •