Sayfa 19/619 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 4945 madde; 145 - 152 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mehmet37 Yazıyı Oku
    15 gün önce demişim yarın 14.50 de gösterirler yarın toparlamazsa artıya gecmezsek spek yine kan emmeye devam edecektir , kagıt 8 senedir düşüyor bende 7 senedir içindeyim arada ufak tefek görsekte kar yüzü göremedik bankada dursa üç katını geçerdi portföy hala adamlar ufak hesap pesindeler 7 den 17 ye gelmiş ne büyük başarı 50 den 7 ye düştügünü gören yok
    ağa senin yüzünden bu kağıttan ettiğim kârdanda mutlu olamıyorum.

kazandığımın 40'da birini bu ay sonu lösev, mehmetçik ve türk polisini güçlendirme vakfına zekat diye vereceğim.

inşallah kağıt bu sene 40 liraya gelirde zararın çıkar.

7 yıl daha beklersen mevduat ve dövize karşı işin daha da zorlaşabilir.

hakkımızda hayırlısı neyse olsun!
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    cl çeyrek final ve uefa ligi yarı finalindeki kadroya bı kaç ekleme ile bu takım hem ligi hem de Avrupa'yı domine edecekti,azizin sacmaliklari sayesinde takımı olmadık yerlere getirdiler..
    avrupa fatihi olarak anılan ve 35 maçta 2 galibiyet alıp , son katıldığı turnuvada turnuvanın san marinosu olanlari , yedek kadro çıkıp uefada averaj takim olanları korumaya devam ederlerse bu işin sonu çok farklı yerlere gider..
    hisseye sahip çıkalım , takıma sahip çıkalım..
    başta siz sayın Ali Koç..
    sur bakalım nereye kadar goturcen..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3. Diğerlerine göre yine zayıftı bugün
    Başkan satmış yine

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
     Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    ağa senin yüzünden bu kağıttan ettiğim kârdanda mutlu olamıyorum.

kazandığımın 40'da birini bu ay sonu lösev, mehmetçik ve türk polisini güçlendirme vakfına zekat diye vereceğim.

inşallah kağıt bu sene 40 liraya gelirde zararın çıkar.

7 yıl daha beklersen mevduat ve dövize karşı işin daha da zorlaşabilir.

hakkımızda hayırlısı neyse olsun!
    hiç bir şey değilde onca bekledim üste zarar birde bedelli yedik bedelli için kredi çektim hanım da 3 bilezik vardı onu bozdum kagıt hala başkalarına 7 den aldırıp kazandırcam diye inat ediyor bizim gibi sabit bekleyenlere eziyet ediyor ona yanıyorum,7 tl 17 hareketinde elime baya bir emanet para geçti ceza evindeki bir yakınım bana emanet etti ama fener almaya elim gitmedi güven sıfırlanmıstı kagıda adamlar 17 gösterdi gülermisin ağlarmısın ben kazandıgımın değil portfoyun 40 1 ini zekat vercemde nerde hep zarar,aga sen işine bak kar et ben mutlu olurum boşver bizde güleriz birgün gerekirse imkanlar müsait oldugu sürece 7 sene daha bekleyeceğim zaten o zamana kadar spekde bende öte tarafa gideriz yada birer değnekle gezeriz ama güneşli günler yakın gibi me geliyor

5. Bireysel başarısız ya da başarılı olan takımlarımızı Avrupada görsem de
    Ben son 30 yılda bu sene ki gibi tüm takımlarımızın hezimet yaşadığı bi rezalet yıl hatırlamıyorum.
    Gs son 2 yıldır CL liginde fiyasko sonuçlar, bu sene ki sonuçlardan daha kötüsü yoktur sanki , Avrupa uefa ligi desen ayrı bir fiyasko
    Gördüğüm bir tek Başakşehir işi ciddi tutuyor, onlarında grubu çok zor.
    Yani ben anlayamıyorum, Geçen sene küme düşme tehlikesi yaşayan Fenerbahçe bile yedek kadrolarla Avrupa maçlarına çıkmazken, Bu Bjk ve Ts ne hakla yedek kadrolarla oynarlar? Ülke puanımız yerlerde. O zaman soruyorum, gs bjk ts neden Avrupa kupalarına Cl ye katıldınız???
    Valla saçma gelebilir fakat, Türkiye liginden artık sıralamaya göre Avrupaya gidilmemeli. 1. Değil, en iyi Futbolu kim oynuyorsa o gitmeli CL ye. 2. Sırada olan değil, as kadrolarla oynayacak takımlar uefaya gitmeli.. Federasyon bu tip bi çalışma yapmalı bence. Bizim ligde en iyi futbolu Fenerbahçe oynuyor, Opta verilerinde lider, sıralamada değil, lakin mhk hakemler VAR da var. Avrupa sadece olay futbol çünki.
    Geçen sene küme düşme hattında ki Fenerbahçe, uefa da gruptan çıkmıştı. Hiç bi zaman ligi önde tutup yedek kadro çıkmadı.
    Fenerbahçe, Türk Futbolunun Avrupaya açılan yüzüdür.
    Artık ligimizde hakemler mhk var vs sadece futbola yoğunlaşmalı. Futbolu oynayan takımlara destek olmalı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. En iyi futbolu oynamanın en iyi skorları almadıkça bir karşılığı yok
    Bu başarı gelmedikçe gittikçe bir bahane dönüşüyor
    En iyi oynuyoruz da neden en tepede değiliz hatta neden açık ara en tepede değiliz bunu da Ersun Bey'in sorgulayıp çözüm üretmesi gerek

2 ye kadar sat bakalım..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Bireysel başarısız ya da başarılı olan takımlarımızı Avrupada görsem de
    Ben son 30 yılda bu sene ki gibi tüm takımlarımızın hezimet yaşadığı bi rezalet yıl hatırlamıyorum.
    Gs son 2 yıldır CL liginde fiyasko sonuçlar, bu sene ki sonuçlardan daha kötüsü yoktur sanki , Avrupa uefa ligi desen ayrı bir fiyasko
    Gördüğüm bir tek Başakşehir işi ciddi tutuyor, onlarında grubu çok zor.
    Yani ben anlayamıyorum, Geçen sene küme düşme tehlikesi yaşayan Fenerbahçe bile yedek kadrolarla Avrupa maçlarına çıkmazken, Bu Bjk ve Ts ne hakla yedek kadrolarla oynarlar? Ülke puanımız yerlerde. O zaman soruyorum, gs bjk ts neden Avrupa kupalarına Cl ye katıldınız???
    Valla saçma gelebilir fakat, Türkiye liginden artık sıralamaya göre Avrupaya gidilmemeli. 1. Değil, en iyi Futbolu kim oynuyorsa o gitmeli CL ye. 2. Sırada olan değil, as kadrolarla oynayacak takımlar uefaya gitmeli.. Federasyon bu tip bi çalışma yapmalı bence. Bizim ligde en iyi futbolu Fenerbahçe oynuyor, Opta verilerinde lider, sıralamada değil, lakin mhk hakemler VAR da var. Avrupa sadece olay futbol çünki.
    Geçen sene küme düşme hattında ki Fenerbahçe, uefa da gruptan çıkmıştı. Hiç bi zaman ligi önde tutup yedek kadro çıkmadı.
    Fenerbahçe, Türk Futbolunun Avrupaya açılan yüzüdür.
    Artık ligimizde hakemler mhk var vs sadece futbola yoğunlaşmalı. Futbolu oynayan takımlara destek olmalı.
    Dün bunu yazdığımda bjk 3-0 yeniliyordu, ts 2-0 yenilmişti, Başakşehir 1-1 di
    Sinirden maçları kapatıp bakmamıştım. Başakşehir turu geçmiş. Hem de Alman ligi lideri ve İtalyan Roma nın olduğu gruptan lider çıkarak.
    İşte tam da nlatmak istediğim mantık bu. Geçen sene en iyi futbolu oynayan şampiyonluğu hakeden Başakşehir di ama olamadı. İşte niye??? Bu sorgulanmalı.
    Bizim ligimizde futbol adaleti yok çünkü. Şu an ligde en iyi futbolu Fenerbahçe ve sivas oynuyor. Hadi onlar lider biz niye 2. Değiliz??? Hakemler ,var vs çok işin içinde.
    Fenerbahçe hakları yenmeye devsm edilirse yabancı hakem talep etmeli.
    Başakşehiri tebrik ederim. Müthiş başarı.
    Geçen sene küme düşüyo denilen Fenerbahçe Avrupada hiçbi maçına yedek kadrolarla çıkmamıştı. Bjk ve Ts nin kendilerine bu soruyu sorması lazım.
    Neyse;
    Hayırlı cumalar, Allah kabul etsin.

Sayfa 19/619 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •