Sayfa 585/622 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595 ... SonSon
Arama sonucu : 4974 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Fener Avrupa'da bir üst tura geçebileceği gibi ligde de Şampiyonluğun büyük adayı.Yonetim futbol takımı ve taraftar başarıya aç.Besiktas teklemeye başladı.GS.yeni kadro tam oturmadi.Trabzon gecen seneki değil.Geriye Başakşehir ve Fener kalıyor..Fener tecrübesi ve seyircisi ile isi götürür diye düşünüyorum.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tespitinize katılıyorum.. Hisse bu yüzden yükselmiyor işte.. çoğunluk zaten böyle düşündüğü için spek bu tahtayı götürmüyor şimdilik. fener haricinde borsada işlem gören diğer spor takımlarından biri öne çıkıp şampiyonluk potasına girse tavan tavan gider.. ama iş fenere gelince zaten şampiyon olacak beklentisi büyük çoğunluğun fikri gibi görünüyor.. ama bu hep böyle gitmeyecek tabi... fener üst üste rakiplerini yendiğinde spek artık tahtayı tutamayacak ve yön yukarıya dönecek.. bunun için tahminim en yakın beşiktaş maçını aldığında olacaktır.. ilk kıvılcım orada patlar ve sonra takımın şampiyon olacağı inancı kuvvetlendikçe tahtacı yukarıya doğru götürmeye devam eder...çünkü spor hisselerinin borsaya kote olmasından bu yana şampiyon olan takımın kağıdı hep yukarı gitmiş.. ta ki şampiyonluk kesinleşinceye kadar.. şampiyonluk kesinleştiğinde sürekli yükselen hisse bir kaç taban yiyerek çözülür.. ancak fenerin özel bir durumu var.. hiç bu kadar uzun süre şampiyon olmadığını görmedik.. dolayısı ile spek bu tahtayı mümkün olduğunca geç hareketlendirip mümkün olduğunda bunun keyfini uzun süre sürecektir..çünkü fener hegemonyası bu sene ile sınırlı kalmayacak ve bundan sonraki bir kaç yıl lige ve avrupaya ambargo koyacak bir kadro yapısı oluşturuldu diye düşünüyorum..her zaman olduğu gibi sabreden ve bekleyen kazanacaktır....bunların hepsi benim şahsi görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir..

2. sportıflerde ralli olacaksa oda fener olmalı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    sportıflerde ralli olacaksa oda fener olmalı..
    Beşiktaş maçını alsın kopar gider...

4.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    Beşiktaş maçını alsın kopar gider...
    o maçıda fıyatlaması gerekır ,,genelde derbılerı fıyatlıyor hısseler..ama guzel top oynuyır takım...önü açık..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. tahtacısı ıse yaramazın tekı..bjk ve ts un şampıyonluk fıyatlamsı muazzamdı bu baskı pesınde..

sportıfler genelde endeksten bağımsız gıder..burada öyle bır goruntu yok..

6. bundan bır cacık olmayacak..kendısı ınanmıyorkı şampıyonluğa

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    tahtacısı ıse yaramazın tekı..bjk ve ts un şampıyonluk fıyatlamsı muazzamdı bu baskı pesınde..

sportıfler genelde endeksten bağımsız gıder..burada öyle bır goruntu yok..
    her şeyin bir zamanı var.. çoğunluk gitmeyeceğine emin olduğu tarihte ve bu tarih çok uzak değil tavan serisine bağlar.. hacimsiz ve hoplaya zıplaya bir çıkış bekliyorum... yazdıklarım beni bağlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir........

8. Fenerbahçe'de mert hakan girdikten sonra orta sahayı kaybettik. Lafla fenerli olunmaz çalışmalısın. 3lu defansla işimiz de zor ayrica

Sayfa 585/622 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •