Sayfa 136/622 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 4972 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Maç dündü bugün eksi açması gayet normal . Akşam öyle iki pozisyon vardıki gol olmaması akıllara zarar . Ersunu galibiyetle göndermek istemediler . Top çevirdiler . Futbolcu hocayı sevmiyordu . Nisana daha çok . Şimdi ligde 3 .lük mücadelesi var . Fiktürde yenemeyecegi takım yok sadece trabzon . Şimdi spek bunları kullandı . Her galibiyette biraz prim %2veya 3 . Gerisi bedelli vs sonu hayrolsun ...

2. Vay be fener megersem sahipsizmis.

3. Elle gelen düğün bayram demekten başka söz yok sanırım.

4. 04.03.2020 Fenerbahçe 11.58 tarihe damga vuracak bir rakam ey yönetim halen teknik direktör arayışında bir gelişme olmadimi zelil yönetim...

5. Fenerde isla,dirar,ozan,tolga,tolgay,deniz oldugu sürece,bunlardan bir kişi dahi oynarsa şampiyon asla olamaz,bizde buralarda hep sürünürüz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
     Alıntı Originally Posted by Baron Yazıyı Oku
    Mehmet37
    hisse 22'ye geldiğinde çıkmadıysan bence artık ağlamaya hakkın yok. Bedelli vs girerek zaten yeterince ortalamayı aşağı çekmiştiniz diye düşünüyorum...
    ts yi görde ağlama fb ne zaman 6-7 katı gitti hatırladıgım kadarıyla 8 senedir kagıttayım üç kere yüzde 40-50 gibi bir kar verdi onuda verdiği gibi geri aldı satmaya fırsat vermeden 5 dakika içinde hiç bir zaman çıktıgı yerde ts gibi duramadı son 22,45 gördügünde anca akşam bakabildim kagıda iş işten geçmişti gerçi yine satmazdım olan oldu ortalama 14,+8 sene bekleme, kumpas davasında da zaman azalmışken veremezdim Koç düşünsün artık bu da gün gelir patlar da bakalım nerden dökecek bu arada 8 sene önce ilk giriş 44,5 tl para pul oldu tek karlı spek ve kagıdı 7 lerden alıp 20 lerden verenler

7. Hani şu 22 yi gördüğünde neden vermedin diyemler varya onlara 1 çift sözüm olacak . Ya siz borsacı degil kumarcısınız yada borsanın b sinden anlamıyorsunuz dönelim 22.40 oldugunda .....

1907 de tam 10 dak durdu nedenmi çünkü kuruluş yılı idi .

Burası 22.40 çok güçlü bir dirençti burayı bir çırpıda geçmesi borsanın kuralına aykırı

O hafta öyle naçlar vardı fenerin ankara gücüne katılması milyonda bir ihtimaldi onu becerdiker

Sonra derbiler vardı . Hani en büyük fenerdi ya o ünvanıda yıktılar GS ezdi geçti .

Sonramı TS macı vardı kupa maçı kim derdiki satılmış E.Y. İstifa ettiği yerde antrenör olarak çıkacak . Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yok böyle bir şey .
    Ts macında top çevirdiler ve berabere bıraktılar yenilgi yok . Kadıköyde 1 .0 fenere tur attırır. Boş kaleye atmadılar nedenmi E.Y hiç bir futbolcu sevmiyorda ondan .
    Ali koç E.Y tamamen bitirmek bir daha kadıköyde statın çevresindede gezmesin diye
    Çünkü Ali koç gönderse bu taraftar ( satılmış ) E.Y . Tıvıtırda T.T yaptılar sosyal medyada olmazsa olmaz ilan ettiler .

Sorarım size bu kadar beklentiye göre 22.40 geçilince .Ankara gucu macı alınsa 29 . G.S maçı alınsa 39 .00 .Ts zirat kupa maçında Alınsa şu an 50 tl idi .
    BUNUN İÇİN SATMADIM
    Şimdide satmay niyetim yok yine liğ de 3 lük garanti . İyi bir hocayla .
    TS (zirrat kupası ve ligin intikamı yine alınacak )
    33 hafta beklentim yine .30.xxx

8.  Alıntı Originally Posted by swanp1 Yazıyı Oku
    Hani şu 22 yi gördüğünde neden vermedin diyemler varya onlara 1 çift sözüm olacak . Ya siz borsacı degil kumarcısınız yada borsanın b sinden anlamıyorsunuz dönelim 22.40 oldugunda .....

1907 de tam 10 dak durdu nedenmi çünkü kuruluş yılı idi .

Burası 22.40 çok güçlü bir dirençti burayı bir çırpıda geçmesi borsanın kuralına aykırı

O hafta öyle naçlar vardı fenerin ankara gücüne katılması milyonda bir ihtimaldi onu becerdiker

Sonra derbiler vardı . Hani en büyük fenerdi ya o ünvanıda yıktılar GS ezdi geçti .

Sonramı TS macı vardı kupa maçı kim derdiki satılmış E.Y. İstifa ettiği yerde antrenör olarak çıkacak . Türkiye Cumhuriyeti tarihinde yok böyle bir şey .
    Ts macında top çevirdiler ve berabere bıraktılar yenilgi yok . Kadıköyde 1 .0 fenere tur attırır. Boş kaleye atmadılar nedenmi E.Y hiç bir futbolcu sevmiyorda ondan .
    Ali koç E.Y tamamen bitirmek bir daha kadıköyde statın çevresindede gezmesin diye
    Çünkü Ali koç gönderse bu taraftar ( satılmış ) E.Y . Tıvıtırda T.T yaptılar sosyal medyada olmazsa olmaz ilan ettiler .

Sorarım size bu kadar beklentiye göre 22.40 geçilince .Ankara gucu macı alınsa 29 . G.S maçı alınsa 39 .00 .Ts zirat kupa maçında Alınsa şu an 50 tl idi .
    BUNUN İÇİN SATMADIM
    Şimdide satmay niyetim yok yine liğ de 3 lük garanti . İyi bir hocayla .
    TS (zirrat kupası ve ligin intikamı yine alınacak )
    33 hafta beklentim yine .30.xxx
    Güzel bir değerlendirme olmuş, size katılıyorum....

VIA_A1_1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 136/622 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •