Sayfa 550/622 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600 ... SonSon
Arama sonucu : 4973 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Bu şans 100 yılda bir gelir ama değerlendiremedik yazık, bizim için bu sezon bitti 2 takımdan biri berabere kalsa bizim önümüzde bitiyor. Bize karşı averajlılar, şahsen yarın taban oluruz. Haftasonu olurda kaybeden olur ve biz kazanıp 2. Olursak, tavan açarız aksi halde pazarteside şampiynlar ligi şansı bittiği için bir taban daha yer seneyi beklemeye geçeriz. Bunlar şahsi düşüncelerimdir.

2.  Alıntı Originally Posted by Korsan dürbün Yazıyı Oku
    Bu şans 100 yılda bir gelir ama değerlendiremedik yazık, bizim için bu sezon bitti 2 takımdan biri berabere kalsa bizim önümüzde bitiyor. Bize karşı averajlılar, şahsen yarın taban oluruz. Haftasonu olurda kaybeden olur ve biz kazanıp 2. Olursak, tavan açarız aksi halde pazarteside şampiynlar ligi şansı bittiği için bir taban daha yer seneyi beklemeye geçeriz. Bunlar şahsi düşüncelerimdir.

Şansa inanmam... Kendi sahasında 7 mağlubiyet alan takım şampiyonluğu hakkaeden takıl değildir..
    Ali Koç acunla beraber Mesut show yapana kadar... Erol’u 4. Kadıköy mağlubiyetinde kovsaydı buralara gelmezdi..

şimdi burdan açık açık yazıyorum, aynısını cimer ,tff ye de göndereceğim..
    ilk önce ; bu y. malatya denilen takımın maçlarına tek tek baktım..bu sezon 4 gol yedikleri bi maç yok..
    bu içerde gsray ıle oynadıkları maçta eğerki 4 gol ve üstü sonuçla biter ve ortaya şaibeli bir durum çıkarsa bunun sonuçlarına kimse katlanamaz..
    ve yine ;
    bu maç için telefonlar bi dinlensin bakalım , kim kimle görüşmüş ne demiş..
    çıkıp adam gibi mücadelelerini verirlerse amenna , paranoyaklık hasıl olmuş bizde deriz..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4. Yarın taban 23.52

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    şimdi burdan açık açık yazıyorum, aynısını cimer ,tff ye de göndereceğim..
    ilk önce ; bu y. malatya denilen takımın maçlarına tek tek baktım..bu sezon 4 gol yedikleri bi maç yok..
    bu içerde gsray ıle oynadıkları maçta eğerki 4 gol ve üstü sonuçla biter ve ortaya şaibeli bir durum çıkarsa bunun sonuçlarına kimse katlanamaz..
    ve yine ;
    bu maç için telefonlar bi dinlensin bakalım , kim kimle görüşmüş ne demiş..
    çıkıp adam gibi mücadelelerini verirlerse amenna , paranoyaklık hasıl olmuş bizde deriz..
    hatay 7 gol yiyince şaibe olmuyor mu? ayrıca böyle bir kural mı var bu sezon 4 gol yememiş asla yiyemez şeklinde.

yazın tff ve cimere, kesin dikkate alırlar.

40 maçta 3 ve üstü gol yemeyecek son maç 4/5 yiyecek.. hatay maçı için yazdıklarım duruyor bi kaç sayfa geride, okur bilgilenirsin..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    40 maçta 3 ve üstü gol yemeyecek son maç 4/5 yiyecek.. hatay maçı için yazdıklarım duruyor bi kaç sayfa geride, okur bilgilenirsin..
    sizden gelecek bilgiye ihtiyacım yok, ben hayatımda bu kadar büyük saçmalama görmedim. böyle kafanıza göre istatistik çıkartıp geleceğe dönük tahmin yapamazsınız. futbol böyle bir şey değil. zaten sizin bahsettiğiniz gibi bir şey olsa, bu kadar popüler olmazdı. heyecanı kalmıyor o zaman.

ayrıca her maçta şaibe olacağını düşünüyorsanız ligle de ilgilenmeyin, futbol takımlarının hisseleriyle de.

8. Fenerin 20 TL altına düşeceğine pek ihtimal vermiyorum.Ha olurda düşerse bütün portföyümü kaydırırım.Gelecek sezon şampiyon olmasa dahi zaten illa bir 35-40 hareketi en kötü gelecektir.28,5 ortalamam var heralde en az 3-4 ay daha burdayım.Transfer sezonları Fener için güzel geçer.Kesin satılacak oyuncular vardır ve yine transfer sezonu bizim için hareketli geçer.Şansım varsa temmuz-ağustos gibi kar ederek hisseleri elimden çıkarırım.Bankaya 3-6 ay vadeli paramı koymuş gibi oldu artık.YTD...

Sayfa 550/622 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •