Sayfa 362/620 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 4957 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Muhtemelen dün olduğu gibi yine taban acmayacak. Nasıl olsa maliyet düşürmek için alan ky çok. Sindire sindire yavaştan tabana yaslayacak gibi...

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    fazla uçmayın kar cebe yakışır diyip durmasını bilin burada zamanında 100 diye konuşan insanlar 20 lere düştüğünde akıl sağlığını bile kaybedeceklerdi.
    spor hisseleri hep sazan yemlemiştir. 2-3 sene hamal arar karı yeterli görmek sağlığınızı korumanızı sağlar
    sonra ağlama duvarına dönmesin buralar ne bekliyorsunuz
    50 mi, 60 mı 100 mü
    Hepinizin mi hedefi 100 dü
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    fazla uçmayın kar cebe yakışır diyip durmasını bilin burada zamanında 100 diye konuşan insanlar 20 lere düştüğünde akıl sağlığını bile kaybedeceklerdi.
    spor hisseleri hep sazan yemlemiştir. 2-3 sene hamal arar karı yeterli görmek sağlığınızı korumanızı sağlar
    sonra ağlama duvarına dönmesin buralar ne bekliyorsunuz
    50 mi, 60 mı 100 mü
    Hepinizin mi hedefi 100 dü
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Herzaman dedigim gibi tum bu yasananlar spor hisselerinin dogasinda var. Ne ilk ne de son olacaktir. Bu tur hisselere gerekirse uzun vadede bile ihtiyacimiz olmayacak ve bizi uzmeyecek bir meblagla yatirim yapilmasi taraftariyim

Yaklasik 10tlden 1 ay icinde nerdeyse soluksuz 54tlye giden bir hissede bu yasananlar cok dogal. Ancak bana gore hala hissede beklentiler mevcut, ve zamanla kartlar yeniden dagitilacaktir

Ancak ancak... Pandeminin getirdigi tum sikintilarin ve belirsizliklerin uzerine, yasanan digiturk yayin krizi gercekten cok onemli bir konu. Bu sorun pozitif bir sekilde tamamen cozulmedikten sonra, spor hisselerine cok dikkat etmek lazim diye dusunuyorum

Tum KYlara saglik ve bol kazanc dilerim

5. Bugun farklı olurmu, satıcılar açılışta isteksiz..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

27.24 te duraydin azıcık nereye gidion..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7. Brüt takasa hadi tamam da

Spk, bu operasyonu yapanlara niye ceza vermiyor?

Dün Türkcel de , manipülasyon yapan Yabancı fona işlem yasağı gelmiş.

Yabancılar borsamızı 3-4 aydır çok yoğun şekilde manipüle ediyor tezim vardı, dün doğrulanmış oldu.

55 tl nin düzeltmesi 27-28 tl olamaz..
    Çok büyük bir operasyonda burda
    Kim çıkardı? Kim düşürdü?

Misal , yapı kredi den,
    ben 3 gündür takip ediyorum hisseyi, yoğun satış var.

Bu hisseyi 55 den bu 27-28 li fiyatlara soluksuz taban taban kimler sürdü mesela?

Brüte tamam lakin, bu işlemleri yapan büyük yatırımcı büyük fonlar cezaalmazsa, bireysel yatırımcı arada çok fena eziliyor.. brüt ün bi faydası olmuyor bireysel yatırımcıya... daha da eziliyor.

Ben daha böyle nerdeyse % 100 e yakın düşüşlü fiyat düzeltmesi yarı yarıya ilk defa gördüm vesselam..

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Brüt takasa hadi tamam da

Spk, bu operasyonu yapanlara niye ceza vermiyor?

Dün Türkcel de , manipülasyon yapan Yabancı fona işlem yasağı gelmiş.

Yabancılar borsamızı 3-4 aydır çok yoğun şekilde manipüle ediyor tezim vardı, dün doğrulanmış oldu.

55 tl nin düzeltmesi 27-28 tl olamaz..
    Çok büyük bir operasyonda burda
    Kim çıkardı? Kim düşürdü?

Misal , yapı kredi den,
    ben 3 gündür takip ediyorum hisseyi, yoğun satış var.

Bu hisseyi 55 den bu 27-28 li fiyatlara soluksuz taban taban kimler sürdü mesela?

Brüte tamam lakin, bu işlemleri yapan büyük yatırımcı büyük fonlar cezaalmazsa, bireysel yatırımcı arada çok fena eziliyor.. brüt ün bi faydası olmuyor bireysel yatırımcıya... daha da eziliyor.

Ben daha böyle nerdeyse % 100 e yakın düşüşlü fiyat düzeltmesi yarı yarıya ilk defa gördüm vesselam..

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir.
    mepet grafiğini bı incele sen..
    avgyo falan bı bak..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Sayfa 362/620 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •