Sayfa 55/619 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 4945 madde; 433 - 440 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Endeks -
    Fener +

Pek alışık olmadığım bi durum Bi hareket mi başlıyor ki

2. 2-3 kelam da futbol konuşayım. Sonra bana müsade. İyi günler haftalar.
    Bjk 3-5 maç peşpeşe kazanınca futbol şansı var oynadıkları top falan değil, bi yerlerde mantarlarlar demiştim. Oldu gibi. O zaman bjk hisseleri epey yükseliyordu. Aynı şeyi gs için de söylemiştim. İlk haftalardan beri benim şampiyonluk favorim Fenerbahçe ve TS. Sivas ta sürprizim.
    Bu hafta ,haftaya ve 6. Haftaya da önem veriyorum. Eğer Fenerbahçe bu hafta ve haftaya toplam 4 puan alırsa ilk favorim olur.
    Lakin borsa, ağalar, coniyler fiyatlara bakarsak TS yi şampiyonmuş gibi fiyatlıyor. Biz de 15-17.50 fiyat girdabının içünde dönüp durıyoruz.
    Bu hafta Konya-Gs ve Göztepe-Bjk var. 2 takım da puan kaybı yaşarsa iyice yarıştan nkoparlar.
    TS de, Malatya deplasmanına gidiyor. Zor maç. Orda da puan kaybı bekliyorum.
    Biz, Başakşehiri yenersek ilk eşiği atlarız.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Herkes 16.20 geçerse roketler yazıyordu 16.19 kapadı
    Galiba dalga geçiyor ,🙂

FENER günlük

5.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    FENER günlük
    Yabancılar coniyler, gerçi bunlar sanırım Hans tarafı ufaktan yeniden geri gelmişler almaya başlamışlarsa da
    Benim son 2 aylık borsa fiyatlamalarından gördüğüm
    Ağalar coniyler hanslar TS yi daha çok alıyor. Biz 2. Plandayız. Borsanın ilk şampiyonluk favorisi TS. Biz bi türlü 17.50 leri geçemiyoruz..
    Bu hafta çok önemli bi eşik. Başakş. Yenmemiz lazım. Artık iyi futbol kötü futbol boş iş ,3 puan devrine girdik. 50 bin taraftarı önünde topçular 3 kişilik koşup savaşmak gerek. Taraftar da rakibi boğucu bi atmosfer oluşturmalı.
    TS nin Malatya deplasmanı var.

Asla yatırım tavsiyesi değildir

6. Deutche alımları şuan için 83 bin oldu.

7. Bazi gucler el atmaz ise tspor bir yerde patlar.

8. Hisse güçleniyor. 17.44 direnci aşıldı mı zor durdurulacak gbi...
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Sayfa 55/619 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •