Sayfa 107/618 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 4941 madde; 849 - 856 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Dün gördüğü zirveye tekrar çıkmak için %49,5 yükselmesi gerekiyor
    Bu ne ya ben yanlış mı hesaplıyorum

2. Yanlış hesap %39 yükselmesi gerekiyor

3. Ağustos Ağustos sıcak geçer yaz gibisi var mı be?

Alıntı Originally Posted by bababazil Yazıyı Oku
    bu arada gs maçına fanatik galatasaraylı halil umut meler atanmıştı,
    https://m.takvim.com.tr/galeri/spor/...ari-takimlar/8

halil umut meler ile gs 12 resmi maçta hiç kaybetmemiş. 10 galibiyet 2 beraberlik almış.

var hakemi abdülkadir bitigen de galatasaraylı,
    https://www.mynet.com/super-lig-de-h...yspor#16062749

kadıköyde taraftarımızın da desteğiyle tüm fener düşmanlarını üzecek bir sonuç almamızı temenni ediyorum.
    haftalardır bir güruh sosyal medya, televizyonlar ve gazetelerde açık açık fenere saldırıyor.
    aynı güruh 20 yıllık büyünün bozulacağını, fenerin bu maçta yenileceğini, ali koç'un istifa etmesi gerektiğini dillendiriyor.
    ayakçı yorumcular akılalmaz iftiralar atıyor.

ali koç geldiğinden beri çok hata yaptı. doğrudur!
    kendine güvenen küçük yatırımcıyı perişan etti. doğrudur!
    ama malum yerlere göz kırpan bir başkanımız olsa aynı hatalar ve aynı kadroyla geçen sene düşme potasına girmeyeceğimiz ve bu sene de şampiyonluğun en büyük adayı olacağımız da doğrudur.

ne a.y ne a. k ne de bir başkası fenerbahçe'den büyük değildir.
    oraya gelirken, bütün olumsuzluklar bilinerek gelindi. mazeret üretiminin gereği yoktur.
    29. şampiyonluk gibi boş abukluklarla, rakiplerle ağız dalaşına girilip taraftara gaz verileceğine adam gibi transferler yapılmalıydı.
    son iki gündür tv ve medyadan fener düşmanlarının takımımız hakkında yazdıklarından artık midem bulandı.
    yıllardır takip ederim, fenerin bu kadar doğrandığı başka sezon hatırlamıyorum.
    yönetimde mali gücü olmasına rağmen hisseyi speklerin elinde oyuncak etti.

ben, 2003-2015 arası dönem gibi her sene şampiyonluğun en büyük adayı bir takım seyretmek istiyorum.
    eskisi bibi şampiyonlar liginde en az çeyrek final, uefa da yarı final görmek istiyorum.
    silimani, ayew, frey değil anelka, appiah, alex de souza, roberto carloslu bir feneri özlüyorum.

yapan yapsın, yapamayan gitsin.
    fenerbahçe kimsenin kalkan olarak kullanacağı bir takım değildir, olmamalıdır!

22'den vermediğim kağıdı bugün lanet edip cüzi bir kârla verdim.
    dilerim galatasaray düşmanlarının ve fenerin başarısızlığı için ayak oyunları yapanların hevesleri kursaklarında kalır ve kadıköyde galatasarayı eze eze yeneriz!
    inşallah benim edemediğim kârı, yıllardır kağıdı taşıyanlar eder, haftaya 25'e çıkar bizde arkasından bakarız!
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

5. Takas çok kötü 3 gün önce yaklaşık 1.400.000 lot alan deuce vermiş milletin eline iş den alan küçük yatırımcı . Her şey fener gs maçına bağlı . Yatırımcısı , yönetimi , hocası , oyuncusu hepsinin gözü cumartesi saat 21.00 deki skor sonucu . İki günde kayıp 20 bin . 200 bin kaybeden biliyorum . Para kolay kazanılmıyor . 25 yıllık borsacıyım devre kesip devere kesen bir hisse görmedim . 3 saniyede 1 tl düşen hissede görmedim . Spek hisselerinde bile bu kadar düşüş görmedim . . Teknik temel hikaye artık . Tek yapılması gereken VAROLMA mücadelsi . Ya kahrol fener yada varol fener meselesi . Kaç maç boşu boşuna gitti . Milyon dolarlık oyuncular aldıgı parayı helal ettirirler .....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
    Koç un derdi başka bu kagıt 8 senedir elimde bir lot satmadan devam ettim 4 - 5 sene önce yine böyle bir hareketi olmuştu 55 gördük yüzde 50 kar var kagıt tavanda, kapattım ekranı 5 dakka sonra bir açtım yüzde 35-40 eksideyiz birde başkanlık seçimin de döndü aynı dümen 50 yi yine görmüştük net hatırlamıyorum hazıza kaybı başladı,Ağa bir geldi geliş o geliş küt bir bedelli üste yetmedi kagıdı 6 lara düşürmeler ama onun elinden gelen bir şey yok ağlamayla bir yere varılmıyor elinde de güç yok eski aynı ekip kagıdı istediği gibi yönetiyor gs-fb hariç ts - bjk 7-8 kat prim yaptı koca koç hala lig sonuncusuna puan veriyor ağanında ağası oluyor bizimki züğürt ağa çıktı ts le ne işin var onun güdümüyle hareket ediyor kagıt 10 a katladı bizimki anca dip den kurtuldu çanakmış fincanmış tırı vırı 45 tl giriş var 8 sene önce bunun hesabını ts verdi bjk verdi bunlar hala 16 da, sadece kagıttaki o zibidi kimse 10 senedir bırakmadı peşini hep kasa yapıyor yatırımcıya kuruş vermedi koç bu maçı alamaz sa oda bunlara yenildi diyeceğim,hala bir yargı kararı gelemedi gitti gelse de koca başkan güç yetiremedi şirkete hayır gelmez gibime geliyor

7. Evet arkadaşlar. Fener hissesi uzun bir zaman dilimi sureci iceridinde dar ve kayıplar ysparak süre gelen bir sıkıntılı formasyonun varlığina işaret eden grafiklerin varlikları nedeni ile suratla arada kslan boşluğu doldurmak isteyecektir düsuncesindeyim. Ortalamaların aksine yapmayi düşundüğu yukselisi yinede yapmak gayreti vermesi bize bu hissenin geniş zaman dilimine yayılan futbolun basarisi ile alaksli bir durum olduğu fikrini vermesi açisindan bu tespitlerime dayanarak yarın oynanacak fb gs macinin hisse uzerinde bir baski olusturacagi kanisi tasimamakla alakali ustun futbol aynamak arzusu futbolcularda düsen konfosyoner sıkintilari es gececegini belirtmekle birlikte yinede hissenun onunun yukselişlere kapali bir formasyon icerisinde olmadiğini sizlere belirtmek gorevinde olduğumu hatirlatmak maksadi ile yeniden 22.400 seviyesinden gelen sert satıslarin telafisi ancak son sampiyon oldugunda 105 teleden gelen uzun dususun ne sekilde sonlanip veya sonlanmadigini anlamak icin grafigin ana direnj ve destek seviyelerini bilmekte yarar oldugunu hatirlatmsk isterim. Analiximi burada bitirmek istiyorum. Herkese iyi hafta sonlari dilerim.

Analizci
    Ebulzurna Binborazan
    İmza

Alıntı Originally Posted by swanp1 Yazıyı Oku
    Takas çok kötü 3 gün önce yaklaşık 1.400.000 lot alan deuce vermiş milletin eline iş den alan küçük yatırımcı . Her şey fener gs maçına bağlı . Yatırımcısı , yönetimi , hocası , oyuncusu hepsinin gözü cumartesi saat 21.00 deki skor sonucu . İki günde kayıp 20 bin . 200 bin kaybeden biliyorum . Para kolay kazanılmıyor . 25 yıllık borsacıyım devre kesip devere kesen bir hisse görmedim . 3 saniyede 1 tl düşen hissede görmedim . Spek hisselerinde bile bu kadar düşüş görmedim . . Teknik temel hikaye artık . Tek yapılması gereken VAROLMA mücadelsi . Ya kahrol fener yada varol fener meselesi . Kaç maç boşu boşuna gitti . Milyon dolarlık oyuncular aldıgı parayı helal ettirirler .....
    maç pazar günü..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Sayfa 107/618 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •