Sayfa 249/624 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 4986 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. 5 dakkada açtılar tahtayı bu nasıl iş

2. Ky aldığı malı korkup sattı gıbı zıraatın alımları yarı oranın da düştü, aslında dün takaslar ky nın tahtaya atladığını doğruluyordu...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Ekim de futbol seyircili neyseki normalleşiyoruz
    Boş türünün işimize gelmez bizim topçular alışık değil gs pandemi sonrası darmadağın oldu ts şampiyonluk verdi boş trübün yüzünden.hakemler kafasına göre cirit atıyor boş trübünlerden çok şükür seyircili futbol geri döndü

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Global den tekrar satış geldimi acaba

Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Ekim de futbol seyircili neyseki normalleşiyoruz
    Boş türünün işimize gelmez bizim topçular alışık değil gs pandemi sonrası darmadağın oldu ts şampiyonluk verdi boş trübün yüzünden.hakemler kafasına göre cirit atıyor boş trübünlerden çok şükür seyircili futbol geri döndü

umarım 3 ay sonrada şükredersiniz iyiki seyircili olsun dersiniz plajdan yayıldığı söylenen covid stadda bulaşmıyormuymuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Bu kadarlık yükselişten sonra yuzde ıkı üçlük bır düşüş şahsen bana gelecek için buyuk umut verdı.. Normalde bugun taban olması beklenırdı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Global den tekrar satış geldimi acaba

23'lü seviyelere yakın 600 bin lot sattı ama yarısını 21'den yerine koydu..
    2 gündür paraya para demedi.

8. Diger spor hisseleride fazlaca pesine takilinca olmadi. Boyle duzeltmeler normal. Bugun yasanan duzeltmemi yoksa hizli yukselisin sonumu birkac gune netlesir

Sayfa 249/624 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •