Sayfa 65/620 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 4957 madde; 513 - 520 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Alıntı Originally Posted by celsius Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben gs'liyim ama bu sene fenerin şampiyon olacağı düşüncesi ile hatırı sayılır fener hissesi aldım. Ama maçı 90 dk seyrettim fener çok kötü oynadı, sebebi ts çok iyi kapandı top yaptırmadı ceza alanı çevresine sokmadı orta alanda ve kendi sahasında topla oynamasına izin verdi fenere. Vedat sahada yoktu, ozan top yapamadı tolga desen bitmiş.rodrigues kanadını iyi kapattılar. İnşallah fener şampiyon olur, para kazanmak adına ama bugün futbolu ile ts'nin şampiyon olma şansı en az fener kadar.
    FB bu sezon en iyi deplasman maçını oynamıştır , siz bı daha izleyin maci , tekrar pozisyonlarina falan bı daha bakın..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2. tahminim cıktı tspor alır demıstım , saha avantajı hakem, taraftar ,medya vs herturlu İmkanlarını kullandılar .maalesef sadece ıyı oynamak yetmiyor

bu sene basaksehır ,tspor,fenerbahce,gsray (basaksehırın ) taraftar desteği olsaydı gecen sene sampıyon bu senede şampiyon olurdu .kısaca tspor fener arasından biri cıkar bu sene

pazartesi ciddi bir düşüş olursa skordan olmaz bence, genel borsanın durumundan olur
    Son düzenleme : snails; 02-02-2020 saat: 10:21.

3. Maç sonucu galibiyetle bitseydi endeksi takmayabilirdi ama şimdi çifte kavrulmuş lokum oldu, hem Bist Hem maç sonucu hisseye olumsuz etki edecek görünüyor. Geçmiş olsun.
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    rakibi eze eze yenildik , olacak iş değil..
    tsporun golden önceki pozisyonu (2.gol) korner değil, FB nin iptal gölünde faul namina bı şey yok, Ali palabıyık denilen şahıs yine aldı maçı verdi rakibe..
    tspor bu futbolla ilk 3 e giremez , hisse yönünden ise eksi açar artı kapar..
    bu futbol anlayışı ile devam..
    Uyanık sende fener yense sanane yenilse sanane sen cübüne bak fiyat artar diyorsan sana düğün bayram hep yenilsin daha iyi ya.....

Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    Maç sonucu galibiyetle bitseydi endeksi takmayabilirdi ama şimdi çifte kavrulmuş lokum oldu, hem Bist Hem maç sonucu hisseye olumsuz etki edecek görünüyor. Geçmiş olsun.
    hakura böyle yaziyorsa bı sey olmaz , yere göğe sigdirilamayan sivas in içinden geciyorlar an itibari ile..
    diğer arkadaş için cevap yazmaya gerenk yok..

sivas balonu geçen hafta sinyal veriyordu bu hafta infilak etti sırada ve darısı diğer balon tspor için , bı kaç hafta içinde ne dediğim anlaşılacak..
    fb veya başak şampiyon olur , gsray zorlar gibi şu anda durum..ytd
    bu akşam gsray in puan kaybedeceğini düşünüyorum , izleyip göreceğiz..

8. Elimde GS hissesi varken, Kayseriyi çok rahat yeneceğimizi, ayrıca TS ile FB maç sonucunun GS 'ye de yarayacağını düşünürken, cuma günü sattım. İçimden yurtdışı kaynaklı etkilerle P.tesi borsanın kötü açması geçiyordu. DOW 'un da 2.09 düşük kapatması Bist'in kötü açmasına sebep olmaz mı ? Herkes yensek %10 artı açardık diyor, şaşıyorum. Peki ozaman TS %10 açacak mı, bakalım. Bist 09.55 de 1000 puan eksi açsa, 10.00 dan sonra 1500 puana gitse TS 3-5 dk. sonra galibiyet falan takmaz eksiye döner. Yazdıklarım Bist 'in DOW 'dan etkilenerek kötü açmasına dayanıyor. Aksi durum düşüncelerimi çürütür. Ben etkileneceğimizi düşünüyorum.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 65/620 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •