Sayfa 394/618 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
Arama sonucu : 4941 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Totem yaptım

GM 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Budur ya budur.3 yılın deneyimi.
     Alıntı Originally Posted by ademuzal Yazıyı Oku
    Totem yaptım

7/8 olcak maç 3/2 cildircam..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4. Efsane Göztepe 15 olacak maç 3/2 bitti
    Hakem tüm futbolcuları çılgına çevirdi geçen yıldan devam eden eyyamlar devam ama allahtan takımı hakemlerde durduramayacak kapasitede
    Ts mağlup Fener galip
    Alanya/Gs maçının tadı çok başka olacak
    Fenere gelince:
    Acilen ferdi ve Serdar dan kurtulmamız gerek
    15 yazı öncede yazdım ne zaman yedekler giriyor o zaman takımın ahengi bozuluyor perrotti Gökhan tiham gibi adamlar gerek ferdi Serdar ile bir halt olamayız
    Ama yedekler girene kadar titremen aşşşak geçtiler efsane Göztepe ile

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. 3 puan 3 puandır..Bunun son 2 maçtaki kahramanı kalecidir...â—

6. Cuma günü alçalan trendi kırmıştı. Yarın iyi bir başlangıç yapabilir ve devamı gelebilir... Beni tek düşündüren korona yüzünden maçlar iptal edilebilir... Trabzonsporda da Corona vakaları başladı... Takım böyle oynarsa hisse gerekeni yapacaktır... Zorlanarak kazanmadı takım Ortaklar 5 tane yüzde yüzlük gol olsa şimdi 6-7 golden bahsediyorduk... Yarın ola hayrola

7. "ÜZERİNE KOYARAK GİTMEK İSTİYORUZ"
    Takım olarak gelişmek zorunda olduklarını ifade eden Bulut, "Her hafta geçtikçe takım daha iyiye gidiyor. Takımın yarısı zaten yoktu, milli takımlara gitmişti. Her hafta üzerine koyarak gitmek istiyoruz; daha çok çalışmamız lazım, 35 hafta daha var ve yakaladığımız pozisyonları gole çevirme konusunda kendimizi geliştirmek zorundayız. Biz bireysel olarak değil, takım olarak değerlendiriyoruz, dolayısıyla hiçbir futbolcumun bireysel performansını değerlendirmem" dedi..... BAŞKA SÖZE GEREK VARMI ARKADAŞLAR. YTD.

8. Hakem Atilla Karaoğlan'ın performansını değerlendirerek başlayan Erol Bulut, "Hakemin performansından bugün memnun olmadık. Göztepe'nin penaltısının uzaktan yakından penaltıyla ilgisi yok, hakemin en azından VAR'a gidip kontrol etmesi gerekiyordu ama onu da yapmadı. Çok uzun haftalar var ve hakemlerin her takım için çok daha dikkatli olması gerekiyor" dedi.

"5-6 YAPABİLİRDİK"
    Göztepe karşısında 5-6 gol atma şansını yakaladıklarını ifade eden Bulut, "Maça iyi başladık, istediğimiz gibi de gitti. İlk yarıda bir kaç gol daha atabilirdik. "Ben 5 diyeyim siz 6 deyin, net gol pozisyonlarımız var. 3 gol attık ama 5-6 yapabilirdik, bunu başarabilirdik ama değerlendiremedik. Bu konu üzerinden daha fazla çalışacağız ve bu sorunu ortadan kaldıracağız" şeklinde konuştu.

"ÜZERİNE KOYARAK GİTMEK İSTİYORUZ"
    Takım olarak gelişmek zorunda olduklarını ifade eden Bulut, "Her hafta geçtikçe takım daha iyiye gidiyor. Takımın yarısı zaten yoktu, milli takımlara gitmişti. Her hafta üzerine koyarak gitmek istiyoruz; daha çok çalışmamız lazım, 35 hafta daha var ve yakaladığımız pozisyonları gole çevirme konusunda kendimizi geliştirmek zorundayız. Biz bireysel olarak değil, takım olarak değerlendiriyoruz, dolayısıyla hiçbir futbolcumun bireysel performansını değerlendirmem" dedi.

Sayfa 394/618 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •