Sayfa 228/618 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 4941 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. GS nin gitmesi çok iyi oldu 21 lik liğ maratonu avrupa ve ziraat türkiye kupası sakatlık yorgunluk 2 3 günde bir maç FB ye yarar tabi doğru dürüst bir takım olursa ytd

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kurban bayramınız mübarek olsun

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
    artık ağlama sızlama zamanı bitti bu sene son olsun hep ky zarar gördü başta ben, bedelliye giriyorum diye çekmedik kredi satmadık altın bırakmadım üste 8 sene bekleme çekilen stresler kaçan fırsatlar da cabası halamı zararda bekleteceksiniz Allah büyük ben zarar edersem siz ömür boyu şampiyonluk göremeyeceksiniz bunu da buraya yazıyorum ah bu başka şeye benzemez 50 görse zarar anca çıkar kagıt 14 yapmaya zorlanıyor .....

2020/2021 sezonu takımların harcama limitleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Bizle ugrasini bititiriz mantigi devam ediyor. Tamam bircok konuda hakliyiz. Ama bu bankalar birligi anlasmasi kafama hicbir zaman yatmadi. Tum buyuk takimlarin bu anlasmaya uyamayacagini basta devlet ve federasyon olarak hepimiz en bastan beri goruyor biliyoruz. Sanki kimse bunlari gormuyor bilmiyormus gibi dogrucu Ahmet biz oluyoruz? Bize ne sagladi? Ne ise yaradi basimiza is acmaktan baska? Sartlara en basta hicbir buyuk takim uyamiyorsa nolacak? Hepsi kumemi dusurulecek yoksa bir sekilde farkli yontemler getirilerek afmi gelecek? Klubun gelecegini tabiki dusunelim, gerekli tedbir ve tasarruflari yapalim. Ama alternatif yapici ve gercekci cozum uretmeden her yapilani elestirmekte bana gore dogru degil. Tamam sonucta hakli ciktik, elimize ne gecti? Anlasmaya uymayanlar kumemi dustu, veya dusecek? Herseyi elestirmek yerine alternatifleri dusunmek lazim boyle konularda diye dusunuyorum

Anliyorum, herkesi affederler, fenerbahceyi ve ali kocu affetmezler diye dusunenler coktur. Ozmanda bu limitleri elimizden geldigince hukuki yonden arttirmaya calisacagiz. Olmuyorsada, bankalar birligi anlasmasinda nasil dik durduysak, bundada basimiz dik sekilde verilen limit cercevesinde takimi kuracagiz. Bunun kavga ederek elestirerek vs vs ortasi bence yok. Neyse, herseyin hayirlisi

6. Eski yönetimi beğenmezdim
    Bu yönetimi de Komolli skandal kararı ve faiş transfer hataları , futbol bilmez yönetim anlayışı yüzünden beğenmiyorum, Bu yönetimin bana göre tek iyi yönü, baskette bütçe küçültmek oldu, basket kürek olsun lakin büyük paralara karşıyım.

Ne olursa olsun, totalde, bunların hepsi biz Fenerbahçelilerin iç işleri.

Kongre üyeleri kimi Başkan seçerse, tüm Fenerbahçeliler onu destekler. Ben de şu an ki yönetimi beğenmeme rağmen sonsuz desteklerim. Alacağı her kararın arkasındayım. Çocuklarım torunlar akrabalar full Fenerbahçeliyiz, dekoder falan bugün hepsi iptal edildi.

Türkiyede, Fenerbahçe ve Galatasaray ın olmadığı bi ligin izlenirliliği çöker, hele ki Fenerbahçe nin olmadığı bi lig hepten çöker. Fenerbahçe Türkiyenin en büyük reytingidir. Bugün Fenerbahçenin limiti düşük transfer yapamayacak diye sevinenler unutmasın ki, Fenerbahçe olmazsa, reyting in %50 si gider, o zaman diğer kluplerin yayın gelirleri hepten gider. Bu işten Fenerbahçe hariç herkes zararlı çıkar.
    İnanmayan varsa, Kafe restoran işletenlere sorun, en çok kimin maçları izleniyormuş)))

Yönetim ve Kongre üyeleri ligden çekilir kararı alırsa, yayından çekilirse, kampanya yapsınlar, yine biz taraftarlar olarak üstümüze düşeni yapalım. Zarar neyse 35 milyon Fenerbahçeli taraftar olarak yine yarfım yapalım. Ben şahsen nakti sms her türlü yardım bağış yine yaparım.
    Amatör lig, ptt artık nerde oynayacaksak maçları FB TV de versinler. Emin olsunlar, daha çok reklam ve yayın geliri elde ederler şu an ki gelirlerden.)))

Fenerbahçe Halktır, Halkın takımıdır.
    Fenerbahçe sokakta maç yapsa, sokaklar kaldırımlar dolar, antreman maçı yapsın, bilet satsın, yine zararını çıkarır. Bu ligin en büyük markası Fenerbahçe dir.
    Fenerbahçeye bu oyunları kim kuruyorsa büyük yanlış yapıyorlar. Yıllardır Fenerbahçeyi bitiricez diye, aslında Türk Futbolunu ve Türk Futbolunun gelirlerini bitirdiler.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir.

7. Yarın bomba geliyor. Kaynak Twitter resmi Fenerbahçe sayfası

8. Fenerbahçeli deyilim ama uzun süredir (11 sene) fener yatırımcısıyım al satlarım çok oldu. 2011 e kadar muthiş bir yükselme grafiği vardı.
    Fakat son 9 yılda ne darbeler vuruldu fenere bitmek bilmedi.
    2011 de klubu ele geçirmek isteyen malum terör örgütüydü bu açık.
    Önünü kesmek kısıtlamak diz çöktürmektir. Bunun da tek bir açıklaması ele geçirmek istenmesi!
    fetö gittiğine göre şu an kim ele geçirmek istiyor onu anlamış değilim!

Sayfa 228/618 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •