Sayfa 374/620 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 4955 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

salı fırsat verdi , ben cuma günü tekrar gireceğim kağıda..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2.  Alıntı Originally Posted by BEŞİROĞLU Yazıyı Oku
    Emre BELÖZOĞLU bu takımda söz sahibi oldukça ne hisseden ne de takımdan bir b...k olmaz!
    Ben de asıl Volkan Demirel varken bir b...k olmaz diyorum.

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Fener tavanken diğer spor hisseleri de onu takip ediyor Fener tabanken diğer spor kulüpleri dönüp bakmıyorlar bile...

4. Meksa deniz çakal grubu alımda ben yarın yukarı tepki bekliyorum

5. Meksa alımda ise yükselir görülebilir

zorakipaşha

6. FB ' de yense, GS 'de yense, bunu mal döşemek için kullanacaklar. Adamların maliyeti sıfırın çok altına geldi. Nerden verseler kar. Hayal satıp malı döşüyorlar işte. 6 tl.den 54 tl.ye getirmişler, daha ne olacaktı ki ? Ha, GS belki biraz daha yukarı çıkar, sonra fayansı döşer
     Alıntı Originally Posted by Rider Yazıyı Oku
    Hatay maçı beklentileri mahvetti, hatayı geçseydik beklentiler daha iyi yönde olacaktı, bazı arkadaşlar burayı iddaa bayisine çevirdiniz diyorlardı ama görünen köy kılavuz istemez yatırımcılarda az çok görüyor kime yatırım yapılacağını, derbiden galip çıkan taraf hissede başını kaldırır diye düşünüyorum, gs tarafında da perşembe, cuma günü satışlar gelir diye düşüncem var ama derbiyi kaybetse bile gs tarafının lige gerçekten iyi hazırlandıklarını kabul etmek gerek, umarım bizimkiler galibiyetle döner deplasmandan ama forvetsiz bu iş zor.

Hep umutla 50 üstüne çıkar diye düşündüğüm Fenerbahçem benim içimi karartmaya başladı ama bunu inkar edemeyeceğim.

YTD değildir aciz bir taraftarın lig görüşüdür.
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Henüz onun kadar artmadıkları içindir
     Alıntı Originally Posted by nevriz Yazıyı Oku
    Fener tavanken diğer spor hisseleri de onu takip ediyor Fener tabanken diğer spor kulüpleri dönüp bakmıyorlar bile...

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Çıkıştaki taktiği inişte yapıyorlar
    Çıkarlen artı 4/5 açıp gün içi düzeltme gelir diye bekleyenlere mal vermeden gün sonuna doğru tavan yada tavana yakın kapatıp insanların mal almak için yarını beklemelerini sağlayarak istedikleri rakama çıkardılar
    Sonrada tavanlardan herhalde malı boşalttılar
    Şimdide kalan malları sabah eksi 4/5 açarak gün içi evet döndü havası yaratarak atlayanlara 10/20 kademe birden veriyorlar ve gün sonuna doğru taban yada tabana yakın kapatarak yarın bir umut beklentisi ile tabandaki yığılmanın önüne geçiyorlar
    Gerçekten pes diyorum.fanatik bir Fenerli olarak gerçekten pes diyorum..
    Rtalb te millet 45/50 den alıp kağıt 30 lara geldiğinde intiharlar başlamıştı.suç duyuruları havada uçuştu ve patron Murat Güler ve pazarlamacı aracı kurum çıkıp saatlerce açıklamalar yaptılar ve millet ayaklandı diye kağıdı günlerce 40/45 bandında tuttular ve her şeye rağmen kağıt 2.zirvesi 65 gördü ve halen yatayda 50 civarı
    Bu operasyon Ali Koç ve ekibinden habersiz olma ihtimali yok..Sayın Başkan için yarın cimer bimer SPK şikayetler havada uçuşmaya başlayacak yargı yolu açılacak
    Ayrıca tv kanalında Emre den efsane isimler aldım diyen Tümer Metin ve TRT 1 programı ve bu algıyı yaratan Emre Belezoğlu hakkında halka açık hisse hakkında spekülatif haber yapmaktan kesinlikle suç duyurusu yapanlar olacaktır
    İnsanları bu kadar keriz yerine koymak vallahi pes..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 374/620 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •