Sayfa 497/621 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Ben haricten yorum yaptim.affola.basaksehir.bjk berabere biterse bjk/fener macinda seyircisiz olmasi fenerin kadrosunun oturmasi dolayisiyle ibre Fenerden yana olur.Bjk strese girecek.Bjk nin bide Gs maci var

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de Aykut hocanın bjkden puan alacağını düşünüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Burak hocam sence başakşehir bjk. Ve bjk- FB maçları nasıl geçer
    Normal sartta bjk in basaksehiri almasi lazim. Derbiye gelirsek besiktasin arayi kapatmalarina izin vermemeleri gerekiyor o bakimdan isi sansa birakmayip besiktasi derbide hakemle ligme ligme edebilirler. Yoksa aksina biraksalar Sergen alttan girer usten cikar derbiyi alir. Puan durumu mac eksigi ile gidiyor besiktas. Buna izin verecekleri sanmiyorum. Ondan feneri satmadim. Gencleri yenecegimizi varsayaraktan. Dusuk ihtimal basaksehire takilirsa derbi oncesi kenara cekilirim.

Terim in dengesi bozuldu o bakimdan ligi muhtemelen bjk a verecekler bu yil.

basak bjk ya, kayseri de gsraya puan kaybettirir..ytd
    şahsi fikrimdir , beni bağlar tabi bu olay..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    basak bjk ya, kayseri de gsraya puan kaybettirir..ytd
    şahsi fikrimdir , beni bağlar tabi bu olay..
    Böyle olursa ki ben de öyle düşünüyorum. Fener de pres ve etkili oyunla 4-5 sallarsa haftaya uçuşa geçer. Tabii bjk maçı belirleyici olur

5. 1 Nisandan itibaren fener yıldız pazara yükselirken değer sportifler ana pazarda....faydası var mı acaba

Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    1 Nisandan itibaren fener yıldız pazara yükselirken değer sportifler ana pazarda....faydası var mı acaba
    az ya da çok fon girişi olması gerekiyor.
    men dakka dukka

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Normal sartta bjk in basaksehiri almasi lazim. Derbiye gelirsek besiktasin arayi kapatmalarina izin vermemeleri gerekiyor o bakimdan isi sansa birakmayip besiktasi derbide hakemle ligme ligme edebilirler. Yoksa aksina biraksalar Sergen alttan girer usten cikar derbiyi alir. Puan durumu mac eksigi ile gidiyor besiktas. Buna izin verecekleri sanmiyorum. Ondan feneri satmadim. Gencleri yenecegimizi varsayaraktan. Dusuk ihtimal basaksehire takilirsa derbi oncesi kenara cekilirim.

Terim in dengesi bozuldu o bakimdan ligi muhtemelen bjk a verecekler bu yil.
    Arkadaslar sizin kuponlar yine yatti. Savas, Arif ve Menham alayim kuponlarinizi

Yaw harbiden hissesi yerine iddiasini oynasak bire bin olmustu para.

Simdi gencler macini alirsak. Haftaya bizim spekeddin derbi oncesi mallandirmak icin yukari gotururse cikma niyetim var. yok goturmesse bu skorla derbi yuzde 51 fener in. Besiktas derbide yenmesi bence supriz sonuc olur. Haftaya hisse artmazsa derbiye hissede girecegim. Artarsa cikarim. Ne olur ne olmaz. Aklima Besiktasin alacagi yatmasada sergen derbilerde muazzam yonetiyor. Riske girmem. Ama yuzde 51 Fener alir derbiyi. Tersi olursa supriz.

Bu baglamda hissesi olanlar icin uzulecek bi durum yok. Basarsa derbiyi bekliyecegiz. Basmadi gotururse riske girmem kendi adima cikarim.

8. Fener çanak direncini kırdı (34.92).. Bende yok olanlara bol bereketli seanslar dilerim..

Sayfa 497/621 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •