Sayfa 461/621 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Hatay kim yaaa. Yarın 2-3 tane atar kazanırız. 2 kesin atarız. Haddi haram olmasa 1.7 oranı var fenerin 2 gol atarinin.
    kardeş ben her maçı izliyorum , öldüm öldüm dirildim ekran başında..
    mert hakan çöpü varken ve önde pelkas yokken olmuyor takım..
    aha 2/1 oldu..
    hay mk..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    2 hafta önce mert hakan kanserinden bizi kurtarın demişti ortaklardan biri. Vallahi çöp adam ya. Hiç kuvveti yok
    bendim ortak o..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
    Hamdolsun şükürler olsun. O kadarr. Hafzasonu düğün dernek. Cinconu gömeceğiz inşALLAH sahaya. Fenerbahçemin en önemli maçı en önemli 3 Puanıydı ve en zor deplasmanydı bence.

SM-F916B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    bendim ortak o..
    Çok haklısın ortak. Mert Hakan hemen gitsin

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Hatay kim yaaa. Yarın 2-3 tane atar kazanırız. 2 kesin atarız. Haddi haram olmasa 1.7 oranı var fenerin 2 gol atarinin.
    Pelkas olmaması ve Gustavo sakatlığı etkiledi. Yine de tahminimiz tutmuş ama bütün her şey iyi gidiyor hisse gitmiyor. Komedi

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Pelkas olmaması ve Gustavo sakatlığı etkiledi. Yine de tahminimiz tutmuş ama bütün her şey iyi gidiyor hisse gitmiyor. Komedi
    Nasıl gitsin hisse ustad. Yatırımcı salak değil oynanan futbol çok kötü ve yatırımcı da bunun farkında yoksa Hatay bastırdıkça fiyat asagi geliyordu baksanıza. Su takım Ersun yanalda olacaktı su an 70 liraları devirmiştik
    Ytd

Ersununda cokta basarili oldugu soylenemez. Biz ne kadar kabullenmekte zorlansakta baskan yeni, t direktor acemi, emre volkan selcuk, aurelio neredeyse tum kadro acemi, fazla beklentiye girmeden zaman tanimak lazim. Diger takimlarinda kotu durumlarindan yararlanıp sampiyon olsun yeter.

8. Bu kadar kaliteli kadroyu planlayamayan hazırlanamayan Erol şampiyon yapsa dahi gönderilmeli..23 haftadır bir Sosa güçlendirilip kazanılamıyor bugün Sosa var desen gs bjk havada kapar.ama biz yanına pas veremeyen topu ileri şişirmekten aciz Mert ile kalite bekliyoruz
    İrfan neden alındı diyenlere bundan alındı.Ozan özüne dönmeye başladı.ne ilerde var ne geride.
    Bakın gs de savunma oynayıp kapanıp kontra kovalıyor ama topu aldımı ayağa yemiz paslarla doğru koşu yapan onyekuru Babel adamları kaçırıyor
    Ya biz bugün Mert Ozan yüzünden kontraya çıkarken 2 kontra yedik ve karşı karşıya Altay kurtardı
    Altay bugün efsane idi ama elinden kaçırdığı top ne öyle.çizgiden şansa çıkmasa kurtardıklarını değil şuan küfürü yiyordu
    Gs maçı çok zor Erol 1 puana oynar terim 2 puana ama Erol un takım seçimi ve oyuncu değişiklileri maçı belirler bugün tama mala bağlamıştı
    Bir novak Caner e dönemedi
    Lemos ü içeri atamadı saçma sapan işler yaptı yenilmek için çok uğraştı ama beceremedi..
    Antep ve Başakşehir maçlarını alan adam muslera penaltı çıkardı karşı karşıya çıkardı direkten çıkardı döndü takımı attı..Erol evinde 1 puana oynarsa işimiz zor.Hatay dan çıkmak mucize idi.becerdik mi becerdik ama şapkadan kaç kez tavşan çıkar olmaz
    Valencia pozisyon almayı bilmiyor yanına pas veremiyor
    Altı pastan golü atacak vuruşu yapamıyor
    Mert ve Ozan zaten resmen rakipten oynadı
    Adam onyekuru getirdi 5 kez topla buluştu 3 gol 1 penaltı bir çizgiden çıkardılar katlı Budur bizim 23 haftadır hala valencia samatta Mert sosa novak ortada yok
    Özellikle Sosa kalitedir oynamıyorsa neden
    Sakat değil öldü mü bacağa mı koptu
    Ligte herkeste efsane kadro var bugün Hatay fb forması giyiyor olsa böyle yenilse ayakta alkışlarız Hatay’daki kalite malesef fb de hala yok
    Sezon başı şanssızlığımız biraz döndü allah yardım ediyor ama nereye kadar
    Hatay 3 puan gs 3 en az 1 puan
    Pelkas gustavo irfan Mesut a zaman tanır kazandırır sonrası hoca marifeti ama ben Erol da bunu göremiyorum bjk maçında yaptığı Cisse ademi hamlesi ve arkası ga deplasmanında korkaklığı ve bugün Hatay daki oyuncu değişiklikleri Erol un bizim hayallerimizin hocası olmadığının kanıtıdır
    Hisse tedirgin kazanıyoruz ama kaybediyoruz çünkü oyun yok kalite yok gelecek yok böyle olunca iştah yok korkanlar satanlar
    Bu akşam ki 2.yarı terim fb maç provasını yaptı çakal terim bizi umarım avlamaz Erol çok acemi çok rezil
    Bjk kadro abubakar sauza nereye kadar bu performans sergiler bilinmez ama düşüş başlarsa çok rotasyonu yok gs fb avantajlı ama terim ve misyonu lobisi daha avantajlı şuan Ersun veya Aykut ta bu kadrolar olsa çok başka oynardık çoklkkk

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 461/621 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •