Sayfa 541/621 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591 ... SonSon
Arama sonucu : 4962 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Bjk hala avantajlı ama işi zora soktu artı sakatlıklar cabası,gs trabzonu yenmesi bir anlamda fener için olumlu olur neden derseniz bjk la gs yın maçı var o maça asılır gs,bundan sonra fener fire vermemesi lazımki aradan sıyrılabilsin,şansı baya arttı ama işte takım havaya girer her maçına final havasında çıkarsa ki sanırım öyle olacak işler değişir,kadro avantajıda lehine bjk hem form düşüklüğü hemde sakatlıklar sekteye uğratabilir,karışık durum hayırlısı olsun.ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    stres yapiyor stres..
    ister 50 olsun ister 20 onu demek istedim..

Hayırlı olsun kar cebe yakışır. Söylediğim gibi ben gs-bjk maçına kadar bekleyeceğim. Kaybedersem kârdan gidecek. Ama lider olursak direkt 55-60 lara çıkar mı çıkar. Bekleyelim görelim . Herkes hakinda hayırlısi olsun. Ytd

3. Aboubakar'in MR çekilmeden Sergen in diğer maçlarda olmayacak açıklaması manidar. 1 maç daha oynarsa opsiyon devreye girecek ve otomatik olarak 1 milyon€ ile yeni sözleşme devreye girecekti. Bu yüzden Oynamak istemiyor diye bjk taraftarları Twitter da yazmış. Larin de sakatlandı. Kayseri maçını bilemem ama Rize acımaz. SavasC söylediği gibi çok stresli izliyoruz maçları.visca penaltıyı atsa taban yemiştik. Atamadı tavan oldu. Biz kazanmaya devam edelim yeter ki. Şampiyonluk gelir insallah

4. Gs yın ts a takılmasına en fazla bjk sevinir çünkü gs ile maçı var kolay olmaz bu durumda,gs şimdiden takılır devre dışı kalırsa moral motivasyon çöker bjk için iyi olur bir anlamda,kayseride her ne kadar rakip olamazsada hiç belli olmaz futbol bu adamlar can derdinde kolay maç yok,fener havaya girer maçlarını alırsa işler değişir,karışık bir durum sonuçlar netleştirecek bakalım,hayırlısı olsun diyelim.ytd.

5. Fenerin bay oldugu haftada rakipleri puan kaybetti..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun kar cebe yakışır. Söylediğim gibi ben gs-bjk maçına kadar bekleyeceğim. Kaybedersem kârdan gidecek. Ama lider olursak direkt 55-60 lara çıkar mı çıkar. Bekleyelim görelim . Herkes hakinda hayırlısi olsun. Ytd
    edin visca 88 de penaltıyı atsa ne olurdu..?
    gerek yok , ben yeteri kadar risk aldım , inşallah sizler benden çok kazanırsınız..
    gsray bu beraberlik fener için iyi olmadı , dünkü sivas maçı beraberliğe göre oynandı..sivas çok rahat içinden geçerdi bjk nin ve o riski de aldım ben..
    temmuz gibi tekrar alıma başlarım , az bi tspor var 3500 lot kadar (zararda olduğu için vermedim) sportif macerasını kapadım..
    tekrar bol kazançlar cümleten..
    dip not : bjk bu hafta kayseri yener , bizim takım ve gsray puan kaybederse lig bitiyor zaten , pazartesiden itibaren tüm sportifler satış yer bjk dahil..
    bjk puan kaybederse fener için herşey yeniden başlar , risk oldukça yüksek yani..
    herkes kararını ona göre versin , tünelden önceki son çıkış yarın olabilir fener, bjk ve gsrayda; tirabzon zaten düşeceği kadar düştü ..ytd
    brüt takas işin başka bi boyutu zaten..aynı gün al sat yok , para 2 gün sonra hesaba geçiyor falan filan yani..
    Son düzenleme : savasC; 21-04-2021 saat: 21:39.
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7. Bjk yenecek Fener kaybedecek.....hisseyi satanlar bu olsa da pisman olmasam diyor.
    Ancak bjk nin her maci cok zor artik...segen patladi hakem en iyiydi falan sacmaladi futbolcular da zaten asiri yuklenmeden yorgun yedek kadro genis degil.
    Fener her yonden avantajli.

8.  Alıntı Originally Posted by umitbat Yazıyı Oku
    Bjk yenecek Fener kaybedecek.....hisseyi satanlar bu olsa da pisman olmasam diyor.
    Ancak bjk nin her maci cok zor artik...segen patladi hakem en iyiydi falan sacmaladi futbolcular da zaten asiri yuklenmeden yorgun yedek kadro genis degil.
    Fener her yonden avantajli.
    Sergen in takıma inancı kalmadı. Son iki haftaki konuşmalarından çıkan bu.

Bjk Kayseri maçında puan bırakırsa tüm tahminler boşa çıkar.
    Artık 40 mı olur 50 mı bilinmez.

Çünkü beklentiler alınıp satılıyor.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 541/621 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •