Sayfa 578/621 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588 ... SonSon
Arama sonucu : 4962 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    2016 17 lerde Aziz varken ciksaydi 35 40 lardan 250 civarina atacakti. Ali Koc onuda mundar etti. Ocak ikinci haftadan itibaren hareket beklentimi koruyorum.
    Beklenti yalan oldu herhalde…

2. ------------------------------------------

3.  Alıntı Originally Posted by asriel Yazıyı Oku
    Beklenti yalan oldu herhalde…
    Takim cok yavan kaldi. Yurt disi transfer sezonu kapanmadan bir iki oyunca satabilirlerse basini kaldirir yoksa agac edecek gibi.

4. Löw imza atıp ekibi ve istediği transferler yapılırsa.Mayıs ayında takımın şekli hocası ekip belli olacağından:sezon başı kampına hocasıyla iskelet kadrosuyla girirse gelecek sezona ve sonraki sezonlara ambargo koyma yolunda büyük iş yapmış olurlar.ama löw resmî olarak ne zaman açıklanır ve piyasa gelecek sezonu ne zaman fiyatlamaya başlar ona ağalar karar verir.Haziran Temmuz da hareket mi eder yoksa gelecek sezonun sonunu görmek isteyip 2023 nisan/Mayıs ta mı hareket eder ona ağalar karar verir biz maraba tayfası beklemeye devam sadece

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Birzamanlar bu forum ne kadar canli idi, (Tengri diye biri vardi hatirlayan varmi? O zamanlar hep bu hisse hakkinda kotu konusurdu ve herkesin tepkisini alirdi ama adam hakli cikti.) Bu naalet hisseyi aldim beni 5-6 sene esir etti Allahtan ilk firsatta 36 dan verip kurtulmustum. Ozellikle baskanlik degisince ne umutlar baglanmisti 100-200 olacak diye, halen bekleyen arkadaslara Allah sabir versin.

6. 27,8 den sivas maçı öncesi biraz mallanmıştım ne de olsa kar ettirecek seviyeler diye ama sanırım 23 seviyelerinden biraz daha mallanıp ortalama düşüreceğim.7 koca yıldır süründüren hisse.Şampiyon olacağı yıla kadar süründürmeye devam.Ölmeyizde o zamanı görürsek 100 liralarıda görürüz…

mesut canlısını kadro dışı bırakmışlar ; ki çok çok geç kalınmış bir hamle..
    ozana da aynı tarife..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. https://www.tradingview.com/x/ayZy6auW/

bir bahaneyle 32.70 denemeli..
    Son düzenleme : Turquaz; 29-03-2022 saat: 21:00.

Sayfa 578/621 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •