Special Days Image
Sayfa 377/619 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon
Arama sonucu : 4949 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Yukarıda yazdım Fener kalitesi çok farklı kumaş olarak onlardan çok çok iyi favori oturmuş Gs özellikle 2.yarı sahada yok idi ezdik resmen:terim zaten:istediğimizi alamadık dedi BJK yenilmiş takım oturmamış favori Gs ile evinde 1 puan iyi puan diyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Şampiyonluğun hiç olmadığı kadar en güçlü adayı kim artık anlaşılıyor,yeni kurulmuş bir takım olduğu halde fener,rakiplerin hali ortada gs,şimdiden yoğun maçlar yapıyoruz yapacağız ağır geliyor demeye başladı,önemli olan soru şu fener şampiyon olursa nereleri görür? hangi fiyatları görürse görsün ben şimdiden tribünde ufak ufak yerimi ayırtayım,hayırlısı olur inşallah.ytd.
    Son düzenleme : tablet; 28-09-2020 saat: 11:48.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    salı fırsat verdi , ben cuma günü tekrar gireceğim kağıda..ytd
    olacak bu takım..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Yukarıda yazdım Fener kalitesi çok farklı kumaş olarak onlardan çok çok iyi favori oturmuş Gs özellikle 2.yarı sahada yok idi ezdik resmen:terim zaten:istediğimizi alamadık dedi BJK yenilmiş takım oturmamış favori Gs ile evinde 1 puan iyi puan diyorum

Görünen köy uzakta değildir diyorsun aynen.ytd.

5. Karagümrük maçı hatay maçından zorlu geçecektir, gs dan daha ciddiye alınmalı aman ihmale gelmez adamlar çok formda taş gibi takım ve çok iyi kontracıları var erol bulut umarım çok ciddiye alır ve ona göre takımı hazırlar.hatay gibi full kapanan takım,ytd.

6. Namussuz oyuncu kim ise dünkü algıyı elinden mal çıkmaya kullandı bugünde devam ediyor görünüyor
    Şu oyunu tasarlayan kim ise artık defolsun gitsin kağıttan da normal skorları ligi ve beklentileri satın alan bir kağıda dönelim
    Ama Ali Koç ve yatırım birimi artık bu dansözü ****** etmesi gerek kağıdı *** ettiler

7. Gs düşmesi normal adamlar daha 3.hafta futbolcu performansları beki yanıltıyor bu kadar maçı kaldıramıyoruz demeye başladı.beklenti hazır Gs dağınık feneri ezer geçer idi ama göründü ki kalite Fener de ki hatan perroti cavani cisse manzukic gibi eklenecek olanlar var...
    Sen şimdi Gs düşüyor diye düşüyor yaparsan gavatoğlu gavatsın onların düştüğü kadar artıda olman erke ama tezgahı kuran ****** olup gitse algı ve psikoloji bunu gerektirecek şuan FB nin düşmesi için neden yok ama Çıkmazı için neden çok
    Gs yarın Glasgow çarpabilir Kulin dama kesin satılacak gibi kapasiteleri belli şuan velhamdülillahi bir kriz

8. Herseyden once seffaf ve net bir sekilde digiturk yayin sorununun cozulmesi lazim. Sanki kapali kapilar arkasinda hala sikintilara net bir cozum bulunmus degil. Belki klasik pazarlik taktikleri, belkide gittikce buyuyecek bir kriz

Ne olursa olsun, pandeminin getirdigi ve halen potansiyel getirebilecegi tum belirsizliklerin ustune yasanan bu sorun spor hisselerini iyice kumara cevirdi. Saatli bomba misali

Ilk etapta bu isin seffaf,net ve pozitif sekilde cozulmesi lazim diye dusunuyorum

Asla YTD

Sayfa 377/619 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •