Sayfa 63/620 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 4958 madde; 497 - 504 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Artık Trabzon maçını bekleyeceğiz herhalde

2. Borsa 116000 test etmek istiyor

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Pazartesi aldığını iki günde geri verdi
    Hala yükseliş için güçlü değil

FENER günlük

5. Credit gelmiş ama koskoca Crredit'in yaptığı işleme bak ,insan utanır yahu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
     Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Gerçekten 8 senedir hissedemisiniz ? (Senelerdir hissedeyim yazanlara inanamıyorum) Yoksa al-sat 'la mı devamlı hissedesiniz ? Ben bir hissede 1 ay ancak kalabildim de. Sabredebilenlere imreniyorum, keşke bende başarabilsem

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sene 2012 de kumpas olayı cıkmadan baktım fener yüz tl den 45 lere düşmüş ne kaybederim dedim o sıra temettü bile dağıtıyordu thy bozdurup 44.50 den giriş yaptım 5 bin tl gibi bir rakamla daha sonra kumpastır şikedir derken 22 lere düştü kagıt ana mal carfurb deydı bir kac sene sonra carfurları da satıp komple fenere bagladım portfoyu bu zaman içinde ne çektiğimi bir ben bilirim bir ara üç sene önceydi sanırım tavana yapıştı 50 lere çıktı kağıt ne oldu bitti anlamadan yüzde 30 düşürdüler aynı gün, rakamları tam hatırlamıyorum odur budur derken ben elime para gectikçe aldım o da yetmedi bedelli patlattı koç baskan borç harç bedelliyi de ödedik al satla falan işim yok al hedefe kadar bekle benim işim o kadar uzun sürdüki beklemem nerden ne aldım hepsini unuttum garanti yatırımda geriye dönük son 5 sene görünüyor sanırım,görebilsem koç başkana göndermek isterdim ky yı ne kadar zor durumda bıraktıkları nı ama adamların umrunda değil para gelsinde fener hissesi yerlerde sürünsün derdindeler hisse su an eski fiattan 46 tl de biz 8 sene önce verdik 45 tl e bunun kar neresinde 17,50 de ne varsa düşürüp duruyolar ama orada sonunda geçilecek fener e yıllardır öyle biri danadı ki kendinden başkasını düşünmüyor tek kıyagı 7 den rastgele giren vur kaççılara 17 lerden sattırmak oldu adamlar bir kaç ayda malı götürdü bizde sadık yatırımcı beklemeye devam Allah bildiği gib yapsın spek cezasını çekecek benim çektiğimi o da çekecek

FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Şahsım adına çok teşekkür ederim. Kullandığınız yegane “ , ” sayesinde okurken nefessiz kalıp ölmekten kurtulduk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tspor u deplasmanda yenecek güce fazlasıyla sahibiz şampiyon olduğumuz yıllarda bunu basardik % 99 diyorum kazanırız ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 63/620 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •