Sayfa 203/621 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 4963 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Yargıtay dan olumlu haber bekliyorum, fener şike kumpasına kurban edildi, kulüb ü maddi ve manevi yıkmaya çalışsalarda yıkamazlar. Bu kumpas la fener in önünü kestiler, yoksa takım bayern münih gibi olacaktı.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. kripta para diyen var ama haber sabah cikmisti
    https://www.ntv.com.tr/amp/teknoloji...CEWROsfanEuz5g

3. Bayern Münih mi?
    O zaman olmadıysa bu zaman olsun Bayern Münih gibi o zaman
     Alıntı Originally Posted by salfi Yazıyı Oku
    Yargıtay dan olumlu haber bekliyorum, fener şike kumpasına kurban edildi, kulüb ü maddi ve manevi yıkmaya çalışsalarda yıkamazlar. Bu kumpas la fener in önünü kestiler, yoksa takım bayern münih gibi olacaktı.

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yargıtay onasın, tazminatlar gelsin, bayern mi olur barca mı olur real mi olur göreceğiz. 2011 de fener o noktanın başındaydı müsaade etmediler.

Nereden gelecek o tazminatlar?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
     Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    Nereden gelecek o tazminatlar?
    bizim zararlar nerden çıkacak kumpastır şikedir tahsislidir bedellidir kulupteki yıpranmalar borçlanmalar neden oldu temettü veren şirketti 8 senedir bu davayı bekliyorum hep yüksekten aldım 6 ve 10 lu seviyelerden tek lot almadım bedelliyle bogusuyordum ben bu tavanı yarın yapar diye bekliyordum yarın param gelecekti baya bir alım yapacaktım olmadı,hak yerini bulacak en sonunda

7. ya size kötü haber vermiş gibi olmayayımda uluslararası spor hukukunda yerel mahkeme kararlarının bir bağlayıcılığı yoktur.Uefa vs yargıtay şunu dedi bunu dedi diye kimseye tazminat vs ödemez onun tek yolu cas ve isviçre federal mahkemesidir. Yerelde ise tff zaten para içinde yüzüyor belki tapuyu fenerin üzerne yaparlar. Kaldıki yerel spor hukukunda da tahkim özerktir, yargıtay kararı tff tahkimini bağlamaz.Neyse ya siz o tazminatları aldığınız gün varımı yoğumu fb hissesine yatıracağım.

8.  Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    deli mal aldilar
    Hocam alan kim???????

A1 capital denilen sülük kurum. Aldığı hisse sayısı 443 bin lot ve 12.35 ortalama.

Bakalım yarın ne olacak.???

Bu sülük kurumun girdiği her tahta *** oluyor...

Sayfa 203/621 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •