Sayfa 309/621 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. 10 lafın birisi tspor 6 ya katladı. ne 6 ya katlaması, dünyadan haberiniz yok. taraftar işverenler hisselerin tanesini 10 liradan
    aldılar, 3 er 5 er milyon lira hatta yap satcı müteahhitler bile 50-100 bin destek attılar. buna rağmen hisseler bir müddet sonra bir liraya düştü. hatta gülüştük. 10 liralık hisseler bir liraya düştü diye. bu paralar reel hisse senedi olarak değil yardım olarak destek olarak verildi. tabi işin içinde olmadığınız için 6 ya katladı sanıyorsunuz. 2011 de kaç liraymış dediğiniz de yok. 2016 yı baz alıyorsunuz.katlama vs yok.

2. Gerçekten yıllardır bekleyen fener yatirmcisinin zararını çıkarıp kara geçmesi beni çok mutlu eder. İnşallah zararlarinı çıkarmışlardır.2011 yılında fener 104 olduğunda mancester United değerine ulaşmışti sözlerine Aziz yıldırım "Fenerbahçe bu. 100 de olur 200 de demişti".2011 yılında feneri 102 den satmış biriyim. Müdür yardımcımız vardı Mesela hisse 104 gördü satmadı . 79 du maliyeti (sene 2011). O tarihten sonra 1 defa 52 oldu ve hemen hisse satışı haberi geldi.( Sene 2014 ) dile kolay 9 sene. Dolar 2011 yılında en yüksek 1.907 TL ( rakamda tam feneri anlatıyor) olmuş. 2 TL diyelim. Dolar grafiğinde Fener 50 dolari görmüş . Şimdi 50 dolar 372 TL. Olur mu ???? Sanmam. Sadece geçmiş verilerine hızlıca baktım. Yanlış varsa affola. İnşallah şampiyon oluruz. Yazdıklarım asla ytd...

3.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Gerçekten yıllardır bekleyen fener yatirmcisinin zararını çıkarıp kara geçmesi beni çok mutlu eder. İnşallah zararlarinı çıkarmışlardır.2011 yılında fener 104 olduğunda mancester United değerine ulaşmışti sözlerine Aziz yıldırım "Fenerbahçe bu. 100 de olur 200 de demişti".2011 yılında feneri 102 den satmış biriyim. Müdür yardımcımız vardı Mesela hisse 104 gördü satmadı . 79 du maliyeti (sene 2011). O tarihten sonra 1 defa 52 oldu ve hemen hisse satışı haberi geldi.( Sene 2014 ) dile kolay 9 sene. Dolar 2011 yılında en yüksek 1.907 TL ( rakamda tam feneri anlatıyor) olmuş. 2 TL diyelim. Dolar grafiğinde Fener 50 dolari görmüş . Şimdi 50 dolar 372 TL. Olur mu ???? Sanmam. Sadece geçmiş verilerine hızlıca baktım. Yanlış varsa affola. İnşallah şampiyon oluruz. Yazdıklarım asla ytd...
    Beklentinin dımığını dıttılar, şampiyon olsa ne küme düşşe ne, girmişki babalar koç gibi, inanın dünya savaşı çıksa fenerbahçe futbolu bıraksa, spek amcam iterse 100 tl bile yapar, bakınız akbankın yarısı etmeyecek finansbank 10 akbank değerinde....

4. Günlerdir investing de GS,BJK topiğinde yönetimlerine küfürlerini okuyordum.Hepsi ''Yahu takımına sahip çıkmıyor yönetim.'' deyip basıyorladı küfürleri....!!!

Bugün az miktarda kalan Fener lerim dışında Gs hissesine geçiş yaptım 3.56 dan....3.71 i gördü ve bastılar 3.57 ye kadar.....FENER tavan kapatsa bile yine hisse gitmeyecekti .....Ne küfürler ettim Gs ya.....!!!

Günlerdir FENERBAHÇEmin sayesinde gidiyordu spor hisseleri ama bugün FENERBAHÇE bile yetmedi ve 3 ü de eksi kapattı.....!!!!

Bu yıl varsa yoksa FENERBAHÇE.......Ama bakalım şampiyonluk yarışında kim daha avantajlı başlayacak....!!!!

FENERBAHÇE nin hareketi bittikten sonra artık spor hisselerinin hareketi maç sonuçlarına göre devam edecektir tahminim....!!!

5.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Beklentinin dımığını dıttılar, şampiyon olsa ne küme düşşe ne, girmişki babalar koç gibi, inanın dünya savaşı çıksa fenerbahçe futbolu bıraksa, spek amcam iterse 100 tl bile yapar, bakınız akbankın yarısı etmeyecek finansbank 10 akbank değerinde....
    Öyle değil orası.. Nasılkı kent Türkiye nin en değerli şirketi olabiliyorsa finansbank ta o bakımdan akbanktan değerli oluyor.. Halka açıklıkla alakalı durum..
    Ama isterse 100 yapar ona katılıyorum.. Amma elle tutulur beklenti olmazsa kıme satar işte onu bılmıyorum..

Hısse giderken herkes bende dahil şu var bu var deriz, önemli olan bunlardan bir netice alabilmesi klubun..
    Hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz malum..
    İyi takim kurdular bakalım netice alabilecekler mı.. İnşallah alırlar bır fenerbahçelı olarak..

Ama fenerim sağolsun varolsun 19 tl den aldıklarımı satmasam hıc oynamasam şu anki karımın ıkı katını verecekti bana, ama yinede şu dönemde toplam portföyümü %40 gıbı buyütme fırsatı verdı bana..

Bende gerekenı yapacağım FENERİUM dan..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Mazinde bir tarih yatar Yaşa FENERBAHÇE
    Ne mutlu seni sevene ve güvenene
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.. Yatırım tavsiyesini profosyenel yatırım danışmanları dışında kimseden almayınız..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
     Alıntı Originally Posted by user1 Yazıyı Oku
    Yillarca hammalligini yaptiktan sonra dolar bazinda kafa kafaya verdim stresten kurtuldum. Insallah mehmet kardesimizde zararini kurtarmistir. Eger biryerlerden tepetaklak giderse kendimi affetmezdim. Buna sukur kalan arkadaslara hayirli kazanclar.
    8 senelik sabrımızın karşılıgını gördüm tek lot satmadan devam ediyorum isterse yine eski günlere dönsün,ama hiç sevinemedim çok çektik,elimde nakit varken bile 45 lerden aldıgım kagıdı 6 lardan almaya elim gitmedi,çok tıkanmıştım bedellisi var 6- dan 4 lere düşmesi var neyseki yürümeye başladı kadro güzel sanırım kumpas da sonuçlanacak,daha bilmediğimiz olaylarda olabilir benim sistem al bekle,ironmax kardeşim vardı 16 dan gecen sene verdi gitti 22 gördü bn yine vermemiştim berbatov daha neleri herkesi döktüler hakura kardeşte yeniden binmiş trne sanırım herkese bol kazançlar ben daha yola devam edecem maliyet baya aşalarda kaldı spekden sonra belkide ikinci sıradayımdır

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Öyle değil orası.. Nasılkı kent Türkiye nin en değerli şirketi olabiliyorsa finansbank ta o bakımdan akbanktan değerli oluyor.. Halka açıklıkla alakalı durum..
    Ama isterse 100 yapar ona katılıyorum.. Amma elle tutulur beklenti olmazsa kıme satar işte onu bılmıyorum..

Hısse giderken herkes bende dahil şu var bu var deriz, önemli olan bunlardan bir netice alabilmesi klubun..
    Hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz malum..
    İyi takim kurdular bakalım netice alabilecekler mı.. İnşallah alırlar bır fenerbahçelı olarak..

Ama fenerim sağolsun varolsun 19 tl den aldıklarımı satmasam hıc oynamasam şu anki karımın ıkı katını verecekti bana, ama yinede şu dönemde toplam portföyümü %40 gıbı buyütme fırsatı verdı bana..

Bende gerekenı yapacağım FENERİUM dan..
    Yamanın Demir artık bu spor hissleri sevdasına son mu versem diyorum.FENERBAHÇE den artık korkuyoruz ve çok mal taşıyamıyorum.Gs da bugün moralimi bozdu.Bu FENER e çaktıklarında çok yükselmeyen GS,BJK ve TSPOR a da basacaklar gibime geliyor......!!!

İşte bu yüzden bana yeni hikayeler gerekiyor....!!!!

Sosyal medya pazarlamacılarının cezaları bitmek üzere .Malum geçen yılki saadet zinciri tekrar başlayabilir....!!!!

Bunlar şimdi 3-4 aydır toplamışlardır hisseleri.......Yakın zamanda hisseleri paylaşırlar.Onlar açıkladığı ilk gün alıp ,iyice yükseldiğinde COŞKUYU iyice verdiklerinde ''Satmayın,en az 36 ay taşınır bu hisseler '' dediğinde satsam mi ?

Sayfa 309/621 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •