Sayfa 318/621 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Elimde bir tek lot yok olarak yine yazıyorum......!!!!

Bizlerden alanlar da kazandı.....Her zaman her yerde ,borsada da ŞAMPİYON FENERBAHÇEM.......!!!!!!!!!

2. Nasıl bir kagitsin sen be fenerim... Seans içi duzeltmesini yapıp tekrar tavan yapıyor. Diğerleri de peşine takılıyor. Genelde Düzeltme yaptıktan sonra 2 gün daha uçuyor ama artık korku sardı beni. Yarına ola hayrola. Ytd

3. Bir düşünün 80..90 ları gördüğünü

zorakipaşha

4. 52 değeri azizin yapmış olduğu son 5 yıldaki en yüksek değer..oda bölünmeden önce yarın riskli ama banka kredi olayı henüz resmi olarak duyurulmadi..ben yarın satacaktim geri kalanı ama bugün strese dayanamadım bile bile lades olduk..yarın dayanipta başarabilen arkadaşlara helal olsun derim..

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Fenerbahçe´de Jailsonâ Michael Freyâ Miha Zajc ve Zanka´nın lisansı çıkartıldı.
    Fenerbahçe Jailson Michael Freyâ Miha Zajc ve Zanka´ya TFF´den lisan çıkarttı.

Sarı lacivertli takım 4 yabancı futbolcunun lisansını resmen çıkartırken henüz yeni transferlerin lisansı çıkartılmadı
    http://www.hurriyet.com.tr/sporarena...cikti-41606275
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
     Alıntı Originally Posted by berkbora5 Yazıyı Oku
    52 değeri azizin yapmış olduğu son 5 yıldaki en yüksek değer..oda bölünmeden önce yarın riskli ama banka kredi olayı henüz resmi olarak duyurulmadi..ben yarın satacaktim geri kalanı ama bugün strese dayanamadım bile bile lades olduk..yarın dayanipta başarabilen arkadaşlara helal olsun derim..

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    eskilerden kimse kalmadı gibi bir kaç arkadaş var sanırım sizide dökmüş, nerdeyse bende dün dökülüyordum tavana dün sabahtan sat verdim bi türlü tavan yapmadı kagıt bir iki kademe aşasında kaldı neyse işim vardı yola çıktım saat 14:30 civarı aracı sağa çektim baktım yine tavan yok dedim bunda da var bir hayır satışları iptal ettim ondan sonra tavan yapmış,bugun sanırım 11 gibi tavana yapıştı,yıllardır bekledim kagıdı satmak istesemde bazen bir şeyler engel oluyor bende işi akışına bıraktım gittiği yere kadar gider az değil 8 senedir beklemedeyim hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

7. Anapara ve maliyeti kadar hisse sattım bugün.
    Kalanların hepsi 0 maliyetli.

8. Başta Dow Jones ve diğer global piyasalar olmak üzere Dünya piyasaları satış yedi. Bizim Bist buna kayıtsız kalmayacaktır. Yarın kötü bir gün olabilir.
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

Sayfa 318/621 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •